آیا جدایی بریتنی اسپیرز از همسرش سام اصغری واقعیت دارد؟

به نقل از آرتیها بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی سکوت خود را درباره درخواست طلاق همسرش سام اصغری با دو پست عجیب اینستاگرامی شکست. بریتنی اسپیرز و سام اصغری در سال ۲۰۱۶ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۲۲ ازدواج کردند. سام اصغری به عنوان رقاص یکی از کلیپ‌های موسیقی بریتنی اسپیرز با این ستاره پاپ آشنا شد. 

سام اصغری، مدل و بازیگر ۲۹ ساله پس از ۱۴ ماه ازدواج به دلیل «اختلافات حل‌نشدنی» درخواست طلاق از ستاره پاپ را ارائه کرد. پس از خبرهای مختلفی که درباره این زوج منتشر شد، سام اصغری سکوت خود را شکست. این بازیگر و مدل ۲۹ ساله در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «پس از ۶ سال عشق و تعهد، من و همسرم تصمیم گرفتیم به زندگی مشترک خود پایان دهیم. عشق و احترامی که به یکدیگر داریم را حفظ خواهیم کرد و همیشه برای او بهترین ها را آرزو می کنم. درخواست از شما برای حفظ حریم خصوصی ما بیهوده به نظر می رسد. بنابراین از همه، از جمله رسانه ها خواهش می‌کنم که با ملاحظه رفتار کنند.»

اصغری با تایید این جدایی ویدئویی را در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن از نقاشی زنی با چشمان بسته که دراز کشیده است دیده می‌شود. اسپیرز در زیر این پست نوشته است: «گاهی اوقات با چشمان بسته بیشتر می‌بینید.» سپس در مطلب دیگری عکسی را به اشتراک گذاشت و با آنکه کامنت‌ها را بسته است اما به طور رمزآمیز نظر مخاطب‌هایش را درباره معنای یک نقاشی جویا شد. او در نوشته خود به داستان کتاب معروف «ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب» اشاره کرده و به نظر می‌رسد به موضوعاتی همچون حصر و محدودیت، فرار و نجات، دروغ و شایعه و قدرت درونی انسان اشاره می‌کند. 

دادگاهی در لس‌آنجلس در سال ۲۰۲۱ با صدور حکمی به ۱۳ سال قیمومت(قیم بودن) پدر بریتنی اسپیرز بر این خواننده پاپ پایان داد.  گزارش‌های زیادی طی ماه‌های گذشته مبنی بر اختلاف بین بریتنی اسپیرز و همسر ایرانی-آمریکایی‌اش منتشر شده بود. طبق منابع نزدیک به این زوج، آن‌ها ماه هاست که درگیر مشاجره‌های زناشویی بوده اند. از طرفی گفته میشود این خیانت بریتنی بوده که اصغری را متقاعد کرد که پرونده طلاق خود را تشکیل دهد.

دیده شده اسپیرز هنگام رانندگی در لس آنجلس پشت فرمان مرسدس بنز سفید رنگش بدون حلقه ازدواج است. بریتنی هنوز در مورد خبر طلاق اظهار نظری نکرده اما با انتشار یک پست عجیب در اینستاگرام در مورد وعده خرید «یک اسب به زودی» سکوت خود را شکست.

اما آیا سام اصغری با خبر طلاقش به دنبال تصرف اموال بریتنی بوده است؟

بر اساس اسناد دادگاه، اصغری از همسر میلیونر خود درخواست حمایت مالی (نفقه) و پوشش هزینه وکلایش را کرده است. نیل هرش، وکیل اصغری در خصوص وضعیت مالی این زوج نیز گفته با وجود اینکه توافق پیش از ازدواج این دو از دارایی های قبل از ازدواج شان محافظت می کند، هنوز باید وضعیت مالی آنها مشخص شود. وی ادعای مطرح شده در مورد اینکه اصغری قصد بر هم زدن توافق پیش از ازدواجش با بریتنی اسپیرز را دارد را رد کرد.

هرش گفته است: «[ سام ] هنوز ماهیت کامل و میزان دارایی ها و تعهدات اموال جداگانه هر طرف را تعیین نکرده است. موارد مختلفی از دارایی ها و اقلام های اجتماعی و شبه اجتماعی و بدهی ها وجود دارد که ماهیت و میزان کامل آن ها در حال حاضر برای [ سام ] ناشناخته است». یک منبع خبری مدعی است که بعید است توافق پیش از ازدواج این دو لغو شود و به احتمال زیاد «بریتنی برای سام یک چک خواهد نوشت» و این پایان کار خواهد بود.

بریتنی یک وکیل طلاق مشهور به نام لورا واسر را استخدام کرده است که پیش تر مشتریان طراز اولی مانند کیم کارداشیان، کوین کاستنر و جانی دپ داشته است.

اما گفته می شود که اصغری تهدید کرده که در صورت امتناع از مذاکره درباره شروطش، اطلاعات “فوق العاده شرم آوری” درباره همسرش منتشر خواهد کرد. چیزی که یک منبع نزدیک به اسپیرز آن را «بی پایه و اساس» خوانده است. بریتنی پیش از این نیز در سال ۲۰۰۸ در حالی که با همسر سابقش کوین فدرلین ۴۵ ساله بر سر حضانت دو پسرشان مبارزه می کرد، از واسر کمک گرفته بود.

گفته می شود اصغری بر تلاش برای مذاکره بر سر امتیازاتی فراتر از قرارداد پیش از ازدواج متمرکز است و تهدید می کند که اطلاعات فوق العاده شرم آوری درباره بریتنی در اختیار عموم قرار خواهد داد مگر اینکه پولی دریافت کند. اما یک منبع دیگر گفته: « [ این ادعاها ] پوچ هستند و هیچ راهی وجود ندارد که وکیل او، که یک دادستان سابق فدرال است، هرگز به کسی اجازه دهد از بریتنی اسپیرز اخاذی کند».

منابع نزدیک این زوج قبلاً فاش کرده بودند که این قرارداد پیش از ازدواج کاملاً به نفع بریتنی است و «هر پولی که او قبل از مراسم عروسی به دست آورده، محافظت می شود». هنوز مشخص نیست که آیا سام می تواند بخشی از پولی را که همسرش در زمان ازدواجشان به دست آورده، بگیرد یا خیر. هنوز مشخص نیست که آیا این شایعات صحت دارند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید