اجرای «هفت خوان اسفندیار» فعلا منتفی است

در نمایش «هفت خوان اسفندیار» بازیگرانی چون اشکان خطیبی، امین حیایی، حسام منظور، غزل شاکری و … حضور داشتند.

حسین پارسایی طی سال‌های اخیر نمایش‌هایی چون «الیورتویست» و«بینوایان» را با حضور ستاره‌های سینما روی صحنه برده که این نمایش‌ها به دلیل هزینه‌های بالای تولید و گران بودن قیمت بلیت به تئاترهای لاکچری معروف شده است. پارسایی همچنین تابستان سال ۱۳۹۸ نمایشی با عنوان «مولن روژ» را با حضور محسن تنابنده و احمد مهرانفر در باغ کتاب تهران روی صحنه برد، که این نمایش بعد از چند اجرا به دلیل مشکلات محتوایی توقیف شد.

با انصراف یکی از بازیگران نمایش «هفت خوان اسفندیار» و با توجه به شرایط جامعه، اجرای نمایش «هفت خوان اسفندیار» که قرار بود از اواخر مهرماه روی صحنه برود منتفی و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، حسین پارسایی کارگردان نمایش‌هایی چون «الیورتویست» و«بینوایان» قصد داشت از اواخر مهرماه نمایش جدید خود با عنوان «هفت خوان اسفندیار» را در تالار وحدت تهران روی صحنه ببرد. مراحل آماده سازی از جمله تمرینات بازیگران، گروه حرکات موزن، ساخت و طراحی دکورها و…. از ابتدای تابستان در حال انجام بود که نمایش برای اجرا در اواخر مهرماه آماده شود.

از نیمه شهریورماه نیز اطلاع رسانی این نمایش با معرفی بازیگران و رونمایی از گریم‌هایشان در رسانه‌ها شروع شده بود و قرار بر این بود که پیش فروش بلیت‌ها از اوایل مهرماه شروع شود. اما در سایت «تیوال» که مجری فروش بلیت‌های نمایش‌های روی صحنه است، هیچ لینکی به این نمایش اختصاص داده نشده است.

اتفاقات اخیر و نیمه تعطیل بودن فعالیت‌های تئاتری از یکسو و انصراف یکی از بازیگران زن نمایش موجب شد تا سرمایه گذار و تهیه‌کننده پروژه یعنی سازمان اوج تصمیم به تعویق اجرای نمایش «هفت خوان اسفندیار» تا اطلاع ثانوی بگیرد. گفته می‌شود با توجه به در پیش بودن جام جهانی این نمایش حداقل تا پایان این رویداد روی صحنه نمی‌رود و شاید حتی اجرای آن به سال ۱۴۰۲ موکول شود.

دیدگاهتان را بنویسید