احسان علیخانی تهیه‌کننده وکارگردان رئالیتی‌شو «جوکر»، خبر از پیش تولید «جوکر ۲» داد/ آیا فصل دومش مانند فصل اول مخاطبان زیادی خواهد داشت؟

به نقل از آرتیها احسان علیخانی تهیه‌کننده وکارگردان رئالیتی‌شو «جوکر» با انتشار پستی در صفحه‌شخصی‌اش در اینستاگرام از تولید فصل دوم این رئالیتی خبر داد و اعلام کرد پیش تولید آن شروع شده است.

جزئیات پیش تولید رئالیتی‌شو «جوکر 2»

جزئیات پیش تولید رئالیتی‌شو «جوکر ۲»

احسان علیخانی که بعد از پایان پخش رئالیتی‌شو «جوکر» دیگر فعالیتی در عرصه برنامه سازی نداشت و عمده کارش نظارت بر تولید برنامه مناسبتی «مهلا» و تاکشو «دوشات» بود، صبح روز چهارشنبه هشتم فروردین ماه با انتشار پستی از بازگشت خود به دنیای برنامه سازی خبر داد.

او در این پست با اشاره به اینکه در طول یکسال گذشته مشغول کار بر روی فیلمنامه یک فیلم سینمایی و سریال بوده از آغاز پیش تولید «جوکر ۲» خبر داد.

در این فصل علیخانی قرار است علاوه بر تهیه‌کنندگی و کارگردانی به عنوان گرداننده نیز حضور داشته باشد. او اواخر سال گذشته درصدد بود تا از ساترا مجوز حضور خانم‌ها را در این رئالیتی‌شو بگیرد.

احسان علیخانی این روزها به عنوان مشاور در کنار حامد جواد زاده و علی جلیلوند در تولید فصل دوم گیم‌شو «صداتو» همکاری دارد.

خلاصه رئالیتی‌شو «جوکر»

خلاصه رئالیتی‌شو «جوکر»

جوکر یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی که توسط احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی کارگردانی شده‌ است. این مجموعه از شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ در سرویس پخش اینترنتی فیلیمو به نمایش درآمد و پس از سه هفته انتشار در روز شنبه، تاریخ انتشار به دوشنبه‌ها تغییر پیدا کرد. جوکر با استقبال بالایی از سوی بینندگان مواجه شد. مرحلهٔ مقدماتی این مجموعه در ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ و خود مجموعه در ۱۳ تیر ۱۴۰۱ به پایان رسید. جوکر در ۳۰ قسمت (۲۰ قسمت – ۵ فصل ۴ قسمتی، فینال ۱۰ قسمت – ۲ فصل ۵ قسمتی) پخش می‌شد. همچنین مستند ۳ قسمتی از پشت صحنه جوکر و مصاحبه از شرکت کننده‌ها بعد از پایان فصل هفتم به اسم جوکر تایم پخش شد. قسمت اول این مستند در ۲۰ تیر پخش و در ۳ مرداد به پایان رسید.

تعدادی از چهره‌های مشهور در یک اتاق دربسته برای خنداندن یکدیگر رقابت می‌کنند، و خودشان نباید بخندند. سریال جوکر با الگوبرداری از نمونه‌های رئالیتی شو با ایده و اجرای هیتوشی ماتسوموتو، کمدین ژاپنی، ساخته شده‌ است. برنامه محصول تهیه کنندگی استودیو قرن جدید است. سیامک انصاری میزبان و داور این مجموعه بود. علی لک‌پوریان بازیگر ثابت تمام فصل‌ها بود.

بیوگرافی کوتاه احسان علیخانی

بیوگرافی کوتاه احسان علیخانی

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱) تهیه‌کننده و مجری تلویزیونی ایرانی است. او دانشجوی دکتری جامع شناسی در دانشگاه تهران می‌باشد. نخستین برنامهٔ زنده‌ای که به عنوان مجری فعالیت کرده‌ است در سال ۱۳۸۰ بوده‌است. او اجراهای برنامه‌هایی مانند صبح آمد، ماه عسل (۱۳۸۶–۱۳۹۷)، سه ستاره (۱۳۹۲–۱۳۹۵)، بهار نارنج (۱۳۹۳–۱۳۹۶) و عصر جدید (۱۳۹۷–۱۴۰۱) را برعهده داشته‌ است. همچنین مجموعهٔ واقع‌نمای جوکر (۱۴۰۰) را کارگردانی و تهیه‌کنندگی کرده‌ است.

او در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزرسازی و مستندهای کوتاه مشغول شد. نخستین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

وی در حال حاضر فعالیت خود را به عنوان کارگردان، تهیه‌کننده و مجری ادامه می‌دهد. علیخانی تجربه سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی در فیلم‌های بدون تاریخ، بدون امضاء (۱۳۹۵) و برف آخر (۱۴۰۰) را در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید