ارمیا قاسمی نه تنها در عرصه بازیگری، بلکه از سن ۲۲ سالگی به صورت حرفه‌ای در صنعت مدلینگ نیز فعالیت می‌کند

در این مطلب از آرتیها به بیوگرافی مدل و بازیگری خاص می پردازیم. ارمیا قاسمی در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۶۸ در شهر تهران متولد شد. پدرش اهل شهر تهران است، اما مادرش اصل اهل کرمانشاه بوده و از کلهرها می باشد. مادر ارمیا قاسمی به نام شیدا قبادیان کلهر در سال ۱۳۹۵ به دلیل یک بیماری درگذشت.

درمورد خانواده ارمیا قاسمی در این حد می توان گفت که او عضو یک خانواده چهار نفره است. تنها یک برادر بزرگتر به نام ایلیا دارد. عکسی از ارمیا قاسمی و برادرش ایلیا در فضای مجازی و حتی اینستاگرام این بازیگر موجود نیست. او در رشته بازیگری تحصیل کرده است، اما پیش از آن دانشجوی انصرافی رشته عمران دانشگاه سراسری ساری بوده است.

ارمیا قاسمی

شروع حرفه بازیگری

“عین شین قاف” فیلمی است که در سال ۱۳۹۳ به کارگردانی قاسم جعفری منتشر شد. در این فیلم، ارمیا قاسمی از طریق دستیار کارگردان به این پروژه معرفی شد و برای او، این تجربه نخستین حضور در مقابل دوربین در یک فیلم بود.

کوبار سریال تلویزیونی در ژانر درام اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی فریدون حسن پور و تهیه کنندگی سید مصطفی موسوی در سال ۱۳۹۶ است.ارمیا قاسمی در سریال کوبار، نقش معلم روستا را در کنار هنرمندانی چون پژمان بازغی، مهران رجبی، سیاوش گرجستانی، امیر نوری، ترلان پروانه، فریده دریامج بازی می کرد و با این نقش در سن ۲۹ سالگی شهرت را تجربه کرد.

"آسپرین"

سریال نمایش خانگی

“آسپرین” یک سریال نمایش خانگی است که در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرهاد نجفی منتشر شد. او در این سریال نقش آریا را ایفا کرد، که نامزد سابق سوگل و همکار سارا بود. او در این تجربه اولین بازی خود در یک سریال نمایش خانگی را در سن ۲۶ سالگی داشت و توانست در کنار ستارگانی همچون علیرام نورایی، مجید صالحی، همایون ارشادی، زیبا بروفه، فرخ نعمتی، شقایق فراهانی، سارا خوئینی‌ها، سحر قریشی، هادی کاظمی، شهرام قائدی و… به بازی بپردازد.

“آمستردام” دومین سریال ارمیا قاسمی در شبکه نمایش خانگی است که در سال ۱۴۰۱ به کارگردانی مسعود قراگزلو منتشر شد. در این سریال، وی نقش پدرام را ایفا کرد و در کنار هنرمندانی مانند هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست، مهدی سلطانی، مهدی پاکدل، مینا ساداتی، مجتبی پیرزاده، روشنک گرامی، نسیم ادبی و… به بازی پرداخت.

او از سن ۲۲ سالگی به صورت حرفه‌ای در صنعت مدلینگ نیز فعالیت می‌کند.

ازدواج و همسر ارمیا قاسمی

ازدواج و همسر ارمیا قاسمی

هیچ اطلاعات تایید شده ای درباره همسر ارمیا و عکس او در فضای مجازی موجود نیست و اینطور که پیداست، ارمیا قاسمی مجرد بوده و ازدواج نکرده است.

مدتی قبل شایعه‌ای راجع به ارتباط ارمیا قاسمی با الیکا شاکردوست، خواهر الناز شاکردوست منتشر شده بود که ارمیا در پاسخ، تمام شایعات را رد کرده و گفت که چندین بار در کارهای طراحی لباس با هم همکاری داشته‌اند و بس.

دیدگاهتان را بنویسید