ازدواج دو تن از هنرمندان کشور که مخاطبان زیادی را به شوق واداشت/ ازدواج مونا کرمی با سپند امیرسلیمانی بازیگر ۴۷ ساله

به نقل از آرتیها مونا کرمی با سپند امیرسلیمانی ازدواج کرده است. سپند امیرسلیمانی بازیگر ۴۷ ساله و شناخته شده سینما و تلویزیون، برادر کمند و فرزند سعید امیرسلیمانی در یک پست اینستاگرامی مشترک با مونا کرمی از ازدواج با این بازیگر خبر داد. سپند امیر سلیمانی سال ۱۳۸۵ بواسطه دوستان قدیمی اش با مارال آراسته آشنا شد و بعد از ۲ در سال ۱۳۸۷ با یکدیگر ازدواج کردند، ازدواج این زوج بعد از چند سال به طلاق کشید و حالا نیز با موناکرمی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده است. نکته قابل توجه اختلاف سنی این زوج هنری است.

مونا کرمی

بیوگرافی مونا کرمی

مونا کرمی، زاده ۱۸ آذر سال ۱۳۹۶ در گلستان، بازیگر می باشد. او در شهر مینودشت استان گلستان در یک خانواده ۴ نفره متولد شد. تنها یک برادر بنام مجید دارد که ۳ سال کوچکتر از اوست و کار موسیقی می کند.

مونا کرمی متولد ۲۰ آذر ۱۳۶۹ در گلستان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس مهندسی منابع طبیعی می باشد که از کودکی با تئاتر شروع کرد سپس از طریق فیلم کوتاه به تلویزیون رسید و حالا در سطح اول هنر کار می کند.

سریال بیمار استاندارد

شروع فعالیت در تلویزیون و سینما

در سال ۱۳۹۴ وقتی ۲۵ ساله بود اولین بار با سریال بیمار استاندارد به کارگردانی سعید آقاخانی در نقش سحر همسر بابک حمیدیان جلوی دوربین رفت. در این مجموعه با بازی کنار چهره هایی چون جواد عزتی، علیرضا خمسه، شیلا خداداد، رویا تیموریان و پوریا پورسرخ به گفته خود بهترین اتفاق زندگی هنریش رخ داد.

بعد از بازی در سریال بیمار استاندارد به مدت دو سال از عرصه هنری دور شد. تا اینکه با فیلم کوتاه خرده ریزه بازگشت و دوباره درگیر تئاتر شد. ایشان در سال ۱۳۹۶ با فیلم آپاندیس به کارگردانی حسین نمازی اولین تجربه سینمایی خود را بدست آورد. مونا بعد از سه سال دوری از تلویزیون سال ۱۳۹۷ در دومین تجربه خود با سریال حوالی پاییز در نقش شیوا به تلویزیون بازگشت که بسیار خوش درخشید. در این سریال با پردیس منوچهری هم بازی شد.

در ادامه سال ۱۳۹۹ با فصل سوم سریال از سرنوشت با نقش آرزو دوباره در قاب تلویزیون حضور موفقی را تجربه کرد.

سریال حوالی پاییز

مصاحبه با مونا کرمی

نقش رویا تیموریان: خانم رویا تیموریان در سریال حوالی پاییز مادارانه کنار من بودند. ایشان بسیار صبرو و مهربان همه چیز را تحمل می کنند و تجربه پنجاه سالشان را در اختیارم گذاشتند.

نظر شخصی در مورد شهرت: اهداف آدم ها با یکدیگر فرق دارد، من معروفیت به هر قیمتی را دوست ندارم. بنظرم شهرت خیلی اتفاق جذابی هست اما باید از راه درست اتفاق بیفتد.

علاقه به مدلینگ: در رنگ شناسی و ست کردن لباس هایش بسیار موفق است. با اینکه تجربه کار مدلینگ ندارد اما این صنعت از علاقمندی های اوست.

تجربه تئاتر: بازی در سریال و تئاتر کاملا متفاوت است، تئاتر زنده است و تداوم حسی در آن جریان دارد اما در مقابل بازی در سریال اینطور نیست. تئاتر مانند پخش زنده می ماند، هر اتفاقی هم که بیوفتد نمی توانیم دوباره از اول اجرا و اشتباهات را جبران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید