ازدواج محمد علیزاده| ساعاتی پیش در فضای مجازی منتشر شد خواننده پاپ کشورمان به جرگه متاهلین پیوست/ سارا منجزی پور عروس این خواننده است؟

به نقل از آرتیها خبر ازدواج محمد علیزاده از ساعاتی پیش در فضای مجازی منتشر شد. اینطور که پیداست، خواننده جوان پاپ کشورمان به جرگه متاهلین پیوست. ولی در صفحه رسمی محمد علیزاده هنوز هیچ تصویر و پستی در این مورد منتشر نشده است.

برای همین در پاسخ به سوالات شما در مورد اینکه همسر محمدعلیزاده کیست، باید بگوییم فعلا علیزاده همسر خود را معرفی نکرده است. تصاویر منتسب به همسر علیزاده صحت ندارند. اما گفته شده محمد علیزاده مراسم عروسی خود را در تالاری که مراسم ازدواج محمدرضا گلزار برگزار شده بود؛ جشن گرفت.

انتشار یک عکس رابطه سارا منجزی پور و محمدعلیزاده را پرده برداری کرد.

سارا منجزی پور عروس این خواننده است؟

انتشار یک عکس رابطه سارا منجزی پور و محمدعلیزاده را پرده برداری کرد. اما چیزی که توجه مردم را جلب کرده رابطه پنهانی آن ها تاکنون بوده است.

گفته شده بود که این دو قصد دارند مراسم عروسی نگیرند و شاید همین موضوع باعث پنهان ماندن رابطه شان شده است. اما این خبر را تکذیب کردند.

محمد علیزاده

محمد علیزاده

محمد علیزاده، خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز اهل ایران، در ۲۳ دی ۱۳۶۰ در شهر کرج متولد شد. وی در حال حاضر در تهران سکونت دارد. او در سن ۴۲ سالگی اولین آهنگ خود را اجرا کرد.

محمد علیزاده تحصیلات خود را در رشتهٔ مهندسی کشاورزی به پایان برد. اما عشق عمیقی به موسیقی داشت که باعث شد در عرصهٔ موسیقی فعالیت نماید. وی در سال ۱۳۸۷ اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان “همخونه” منتشر کرد.

جالب است بدانید که محمد علیزاده علاقهٔ ویژه‌ای به قرآن دارد. به مدت سه سال متوالی توانست عنوان مقام اول در مسابقات قرائت قرآن را از آن خود کند.

سارا منجزی پور

سارا منجزی پور

سارا منجزی پور متولد ۷ دی ۱۳۶۱ در اهواز ، بازیگر و طرح لباس است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد که در ۲۸ سالگی جلوی دوربین رفت. او مدتی در قامت مدلینگ فعالیت داشت و گاهی کار طراحی لباس هم می کند. یک دوره بازیگری و فن بیان را زیر نظر محمدرضا شریفی نیا گذراند. از طریق او سال ۱۳۸۹ برای اولین بار به فیلم «خنده در باران» معرفی شد و بازی کرد.

پاییز ۱۳۹۰ با سریال «از یاد رفته» به کارگردانی فریدون حسن پور در کنار محمدرضا فروتن ، بهنوش طباطبایی وارد قاب تلویزیون شد. یکسال بعد با سریال «کلاه پهلوی» شناخته شد. مسعود ده نمکی (کارگردان) باجناق برادر این خانم بازیگر است. اما به هیچ وجه حاضر نیست بخاطر خط مشی فکری این کارگردانی با وی همکاری داشته باشد.

سارا منجزی پور مدتی در کنسرت های محمد علیزاده حضور داشت.

سارا منجزی پور مدتی در کنسرت های محمد علیزاده حضور داشت. همین حضور شائبه ارتباط این دو را در فضای مجازی منتشر کرد. اما خانوم بازیگر می گوید او بعنوان طراحی لباس با این خواننده همکاری دارد و صرفا ارتباطشان کاریست.

دیدگاهتان را بنویسید