انس کوچاک مدل و بازیگر جوان اهل ترکیه که این روزها نامش را زیاد می شنوید/ او در سریال «خود کرده را تدبیر نیست» پارتنر ایلول تومبر است

دراین مطلب از آرتیها به بیوگرافی بازیگری جوان که این روزها نامش را زیاد می شنوید می پردازیم. انس کوچاک یک مدل و بازیگر اهل ترکیه است. او در ۱ ژانویه ۱۹۹۹ در استانبول به دنیا آمد و دین او اسلام است. انس با خانواده اش در استانبول زندگی می کند. انس کوچاک در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه فنی استانبول فارغ التحصیل شد. او پس از تحصیل به عنوان مدل و بازیگر به صنعت نمایش بیز پیوست.

انس کوچاک

خانواده

انس کوچاک از بدو تولد تا کنون با خانواده اش زندگی می کند. دوری از آنها را دوست ندارد، مهم نیست چند سال دارد. همانطور که خانواده او از دوران کودکی اولین پشتیبان او بوده اند. از زمانی که در مدرسه بود این به او اجازه می داد در هر کار هنری که در مدرسه برگزار می شود، مانند کنسرت، نمایش و غیره شرکت کند. در مورد استعدادهایش علاوه بر بازیگری، او عاشق فوتبال بود. او همچنین برای حفظ آمادگی جسمانی خود بدنسازی می کند. انس کوچاک خیلی دوست دارد سفر کند، جلوی دریا بنشیند و عکس بگیرد.

سریال های تلویزیونی انس کوچاک

سریال های تلویزیونی انس کوچاک

او در سال ۲۰۲۲ برنده مسابقه مدل Miss & Mr شد. انس در سریال های تلویزیونی مختلفی از جمله حکیم و ملکه حضور داشت. حکیم اولین درام او در سال ۲۰۲۲ بود که در آن نقش مکمل را ایفا کرد. سریال حکیم داستان یک قاضی منصف است که به دلیل درستکاری اش شناخته می شود. او که در مورد پسرش دچار مشکل می شود که او را مجبور می کند از او در برابر پرونده ای که برای او ساخته شده محافظت کند. در این سریال Erdal Besikçioglu، Ebru Özkan، Yurdaer Okur، Ugur Yücel، Hasibe Eren، Fatih Berk Sahin و Eslem Akar ایفای نقش می کنند.

سپس در سریال «ملکه» با بازی بورکو اوزبرک، گوخان آلکان، سلین سکرچی، اوزگون کارامان، بولنت دوزگون اوغلو، آیسه آکین، اوزگور جم توگلوک، فرهات یلماز و گلسهری مینا کیکچ به ایفای نقش پرداخت. داستان او در مورد خانواده ای خوشبخت بود که نامشان به یک رسوایی بزرگ تبدیل می شود. آتیش شوهر است، یک دختر و یک زن دارد که آنها را دوست دارد. او بسکتبالیست معروف کشورش است. نام او در یک رسوایی بزرگ بر سر زبان ها می افتد. برای پخش فیلمی از او با یک رسوایی بزرگ برای او و خانواده اش. زنش بیاید بیرون و به صورتش سیلی بزند و بگذارد و برود. تا زندگی آن خانواده خوشبخت را به زندگی بدی تبدیل کند.

سرکان دارسیا

اکنون انس در مشهورترین درام سال ۲۰۲۳ «خود کرده را تدبیر نیست» با بازیگر ایلول تومبر است. او در این درام نقش اول سرکان دارسیا را بازی کرد. سریال “خود کرده را تدبیر نیست” اولین درام او به عنوان بازیگر اصلی است. او با این کاراکتر خود نامی برای خود دست و پا کرد و توسط مخاطبان شناخته شد.

نگرش انس کوچاک در مورد بازیگری

نگرش انس کوچاک در مورد بازیگری

به نظرم بازیگری حرفه ای خیلی هیجان انگیز و بسیار لذت بخش است و من بسیار خوشحالم به عنوان بازیگر کار میکنم و از کارم لذت می برم و علاقمند ببازی می کنم. بازیگری در کنار بازیگران بزرگ انرژی زیادی در صحنه فیلمبرداری به من می دهد و بنابراین من بسیار خوشحالم که در این محیط هستم.

من تازه در این عرصه وارد شدم و تازه شروع به شناخته شدن کرده ‌ام بنابراین این برای من میتواند جذاب باشد و ترسی هم از دیده شدن ندارم. شهرت مسئولیتی دارد و من از این موضوع آگاهم و بر همین اساس قدم برمی دارم. تلاش می کنم به آنچه که میخواهم برسم و سعی میکنم تمریناتم را همیشه ادامه دهم و اگر تقدیر باشد امیدوارم به جاهای خوب دست یابم.

انس کوچاک یک بازیگر در حال رشد است که همچنان در پروژه های جدید شرکت می کند.

عشق

این ستاره جوان در حال حاضر دوست دختر ندارد. او هنوز با هیچ یک از آنها رابطه عاشقانه ندارد. او در حال حاضر فقط به آینده حرفه ای خود تمرکز دارد.

انس در مورد عشق گفت: فکر می کنم اگر عشق وجود داشته باشد، هر چیزی ممکن است و عشق همیشه هم خوب نیست اما اگر هر دو طرف عاشق باشند، فکر می کنم می توانند بر هر مانعی غلبه کنند.

انس کوچاک یک بازیگر در حال رشد است که همچنان در پروژه های جدید شرکت می کند. او همچنین به عنوان مدل برای بسیاری از برندهای معروف مد ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید