اولین قسمت تاک‌شو «شب خوش» با اجرای مهران غفوریان با حضور نصرالله رادش روی آنتن شبکه سه رفت/ غفوریان می‌تواند از پس این اجرا بربیاید؟

به نقل از آرتیها قسمت اول تاک‌شو «شب خوش» با اجرای مهران غفوریان با حضور نصرالله رادش روی آنتن شبکه سه رفت.

مهران غفوریان که سال‌هاست به عنوان بازیگر و کارگردان شناخته می‌شود، سال ۱۳۹۴ برای اولین بار به همراه جواد رضویان و بیژن بنفشه‌خواه برنامه ترکیبی «سه‌شو» را اجرا کرد. این برنامه از بخش‌های مختلفی مثل استعدادیابی خوانندگان، بخش نمایشی، گزارش‌های مردمی و … تشکیل شد. غفوریان سال ۱۳۹۸ مجری برنامه استعدادیابی «اعجوبه‌ها» شد؛ برنامه‌ای برگرفته از اجرای استیو هاروی در little big shots که بیشتر از همه روی تعامل با کودکان تکیه داشت. غفوریان تخصصی در اجرای حرفه‌ای نداشت اما از آنجایی که بچه‌ها را دوست داشت و نزد مخاطبان هم محبوب بود، توانست از پس اجرا بربیاید. حالا بار دیگر در قامت مجری تاک‌شو به برنامه «شب خوش»‌ آمده است.

مهران غفوریان

اجرای غفوریان

مهران غفوریان چهره محبوبی است که به خاطر شوخ‌طبعی و خوش صحبتی‌ می‌تواند گزینه خوبی برای اجرای یک تاک‌شو باشد. او در این برنامه سعی کرده اجرا را هدایت‌شده پیش ببرد. درست است که با مهمان برنامه گرم می‌گیرد و شوخی می‌کند اما اجازه نمی‌دهد این شوخی از سطحی فراتر رود یا طولانی‌تر شود. او تلاشی برای تزریق شادی به برنامه نمی‌کند و همین گفتگوی ساده او با مهمان برنامه بامزه است. البته در قسمت اول نصرالله رادش مهمان برنامه است و رفاقت قدیمی آنها و همچنین شوخ‌طبعی نصرالله رادش هم به بامزه‌تر شدن این گفت‌وگو دامن زده اما معلوم نیست در قسمت‌های دیگر گپ‌وگفت به چه سمتی برود و مهمان برنامه تا چه حد بامزه باشد.

ساختار تاک‌شو «شب خوش»

ساختار تاک‌شو «شب خوش»

با یک تاک‌شو ساده و معمولی روبه‌رو هستیم که نه آیتم ویژه‌ای دارد، نه گروه موسیقی کنار آن دیده می‌شود، نه روند آن خلاقانه است و نه اتفاق جدید و دور از ذهنی را در آن شاهدیم. «شب خوش» روی الگوی همیشگی تاک‌شوها پیش می‌رود. مجری با مهمان برنامه گپ می‌زند و شوخی‌ می‌کند و بعد هم از او می‌خواهد در چند چالش از جمله حدس جملات پشت وانت، نقاشی، ساختمان‌سازی با دستمال‌کاغذی و … همراهی کند. به همین دلیل هم هست که همه‌چیز منوط به اجرای مجری و رابطه‌ای است که با مهمان برقرار می‌کند. اینجاست که اهمیت اجرای مهران غفوریان بیشتر مشخص می‌شود. طبیعتا اگر در ادامه به واسطه آیتم‌ها تنوعی در آن ایجاد شود، وضعیت بهتری پیدا می‌کند اگرنه باید دید این ساختار تا کی می‌تواند جذابیتش را حفظ کند.

مهمان قسمت اول تاک‌شو «شب خوش»

مهمان قسمت اول تاک‌شو «شب خوش»

در قسمت اول غفوریان میزبان نصرالله رادش بود؛ کمدینی که دهه هفتاد با «ساعت خوش» مطرح شد و به عنوان یکی از اعضای تیم مدیری در ذهن‌ها ماند. اما بعد از مدتی حضورش کمرنگ شد و حالا خیلی کم او را در جایگاه بازیگر می‌بینیم. با این حال در تاک‌شوها و مسابقه‌های مختلفم حضوری فعال دارد.

او این اواخر در برنامه «ناتو» حضور پیدا کرد. در فصل یک اسکار، یکی از مهمان‌های مهران مدیری بود و حالا هم در «شب خوش» به میدان آمد. گپ و گفت او با غفوریان بامزه است و سعی می‌کند حضورش آورده‌ای برای برنامه داشته باشد. اما به هرحال رادش برای نسل جدید بازیگر شناخته شده‌ای نیست و به همین دلیل معلوم نیست سطح ارتباط مخاطبان با این برنامه چقدر باشد. باید دید انتخاب مهمان‌ها در ادامه به چه صورت خواهد بود و آیا برنامه می‌تواند در طولانی مدت بامزه‌گی‌اش را حفظ کند یا خیر.

تاک‌شو «شب خوش» با اجرای مهران غفوریان دو شب در هفته سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲٫۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید