اکران فیلم سینمایی هتل و انتقادات کاربران اینستاگرام از این فیلم

با معرفی و انتقادات مردم از فیلم سینمایی هتل همراه آرتیها ما باشید. فیلم هتل یکی از جدیدترین فیلم‌های سینمایی اکران شده در سینما است. این فیلم در ژانر کمدی ساخته شده است. فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته که از ۵ مهر ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است. توانست از همان روز نخست به صدر فروش روزانه سینماها برسد.

این فیلم سینمایی تاکنون بیش از ۹۰ هزار تماشاگر را به سینماها بکشاند. به بالاتر از فروش ۵ میلیارد تومان برسد. مدت زمان فیلم هتل نیز ۹۰ دقیقه است. «هتل» در ادامه موفقیت اطیابی پس از فیلم‌های «تگزاس»، «دینامیت»، «انفرادی» و «بخارست» راهی سینماها شده است.

بازیگران با استعدادی نقش‌های اصلی زنان را به شکلی بی‌نظیر ایفا می‌کنند.

بازیگران فیلم هتل:

در این فیلم، بازیگران با استعدادی نقش‌های اصلی زنان را به شکلی بی‌نظیر ایفا می‌کنند. بازیگرانی همچون ریما رامین‌فر، صدف اسپهبدی، مه‌لقا باقری، مریم وحید زاده و فرزانه قاسم‌زاده با بازی‌های قوی و بازخورد‌های مثبت در حوزه‌ی بازیگری، این فیلم را به یک تجربه سینمایی استثنایی تبدیل کرده‌اند.

پژمان جمشیدی و محسن کیایی نقش‌های اصلی مردان را بازی می‌کنند. علاوه بر این، حضور سام نوری، جواد پولادی و غلامرضا نیکخواه به عنوان سایر بازیگران این فیلم، به افزایش جذابیت و ارتقاء کیفیت بازیگری در “هتل” کمک کرده است.

“کسی که بهشت را ول می‌کند، به جهنم می‌رود.”

خلاصه فیلم هتل:

داستان این فیلم سینمایی در یک هتل پرماجرا رخ می‌دهد که با ورود مهمانان غیرمنتظره، یعنی دو مرد و چهار زن، رویدادهای عجیب و غریبی را به همراه دارد. خلاصه فیلم سینمایی هتل به زیبایی اینگونه است: “کسی که بهشت را ول می‌کند، به جهنم می‌رود.”

نقد و بررسی فیلم هتل توسط کاربران اینستاگرم:

بخش مهمی از مخاطبان در بخش کامنت‌های مربوط به این فیلم در اینستاگرام از جنس کمدی، موقعیت‌ها، بازی‌ها و … ابراز رضایت کرده‌‌اند و فقط بعضی از آنها نسبت به حضور بیش از حد پژمان جمشیدی در آثار کمدی گلایه دارند.

مخاطبانی که از فیلم خوششان آمده در بخش کامنت‌ها نوشته‌اند: «بعد از چند سال یه کمدی واقعی دیدم.»، «انتظارها رو از یه فیلم کمدی برآورده می‌کنه.»، « هم بازی‌ها و هم موقعیت‌ها عالی بود. پژمان جمشیدی و محسن کیایی واقعا خنده‌دار بودن.» و …

بعضی مخاطبان هم درباره بازی‌ها و حضور مستمر پژمان جمشیدی در کمدی‌های مختلف نوشته‌اند

بعضی مخاطبان هم درباره بازی‌ها و حضور مستمر پژمان جمشیدی در کمدی‌های مختلف نوشته‌اند، عده‌ای انتقاد کرده‌اند و در مقابل برخی از مخاطبان بازی پژمان جمشیدی را جزو نقاط مثبت فیلم دانسته و نوشته‌اند: «منم از بازی تکراری جمشیدی خوشم نمیاد اما اینجا اگه هرکی دیگه بود مسخره بازی می‌کرد.»، «جمشیدی تو هر فیلمی باشه واقعا خنده‌داره.»

در برخی کامنت‌ها نکاتی در مورد فیلمنامه این اثر یک نفر نوشته : «فیلمنامه متوسط بود اما انصافا خندیدیم.» مخاطب دیگری نوشته: «شاید در کل داستان جالبی نباشه اما سرگرم کننده‌اس و خنده‌دار.» بعضی هم از داستان و فیلمنامه تعریف کرده و نوشته‌اند: «اتفاقا برخلاف خیلی از فیلم‌های کمدی، فیلمنامه خوبی داشت و درست هم به نتیجه رسید.»، «توی ده سال اخیر کم داشتیم فیلمی بدون مسخره بازی بسازن و داستان بامزه داشته باشه.»

بعضی‌ها از شکل‌گیری موقعیت‌های کمدی در این فیلم نوشته‌اند: «درسته که بعضی موقعیت‌ها زیاد واقعی نبود اما یه کاری نمی‌کنه شعورمون بر بخوره.»، « کمدی موقعیت به معنای واقعی. اصلا خبری از لودگی نبود توش.» و ….

در پایان

در این مقاله با معرفی فیلم هتل همراه شما بودیم. این اثر کمدی است را می‌توان جزو بهترین فیلم های پژمان جمشیدی و محسن کیایی دانست. نظر شما در مورد موضوع فیلم ایرانی هتل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید