ایرانی‌هایی که وارد زندگی سلبریتی‌های پرطرفدار شده‌اند/ از ازدواج جان سینا با شهرزاد شریعت‌زاده تا ازدواج علی کاووسی با ایرینا شایک

در این مطلب از آرتیها درباره تمام ایرانی‌هایی که وارد زندگی سلبریتی‌های پرطرفدار شده‌اند و دلشان را ربوده‌اند صحبت می‌کنیم با ما همراه باشید.

شهرزاد شریعت‌زاده نام همسر ایرانی جان سیناست

جان سینا

دوستداران کشتی کج قطعا جان سینای دوست داشتنی را به بهترین شکل می‌شناسند. جان سینا علاوه بر شرکت در مسابقات کشتی کج بازیگری را نیز بسیار حرفه‌ای دنبال می‌کند. تقریبا دو سال پیش بود که با دختر ایرانی مقیم کانادا ازدواج کرد و در میان هواداران ایرانی خود بیشتر از همیشه محبوب شد.

شهرزاد شریعت‌زاده نام همسر ایرانی جان سیناست که از سال ۲۰۱۹ با یکدیگر وارد رابطه شدند و سال ۲۰۲۱ ازدواج‌شان را به صورت رسمی برپا کرده و اطلاع‌رسانی کردند.

علی کاووسی

علی کاووسی

علی کاووسی متولد سال ۱۳۵۴ تهران، ولی بزرگ شده آمریکاست. او سال‌ها مدیر برنامه‌های «ایرینا شایک» مدل معروف روس بود که در ایران با عنوان «نامزد رونالدو» شناخته می‌شد به خاطر دوستی اش با کریستیانو رونالدو در سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ هرچند ارتباط کاری آن‌ها در سال ۲۰۱۹ به رابطه عاشقانه منجر نشد و اعلام خبر رسمی این رابطه که فقط کاری است از سوی ایرینا، هم در رسانه‌هایی که این گونه خبر‌ها را منتشر می‌کنند بازتاب زیادی داشت.

سام اصغری

سام اصغری

بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی سال گذشته و بعد از پنج سال دوستی بالاخره توانست نامزدی‌اش را با سام اصغری رسمی کند و بعید نیست از این پس با یک نام خانوادگی آشنا برای ما ایرانی‌ها فعالیت کند: «بریتنی اصغری» بریتنی و سام در پشت صحنه یکی از موزیک ویدئو‌های این خواننده با هم آشنا شدند. آشنایی آن‌ها درست در اوج دوران افسردگی و درگیری‌های حقوقی بریتنی با پدرش بر سر ماجرای قیمومیت اتفاق افتاد. اما بعد از یک سال به جدایی ختم شد.

سپیده کرامتی

سپیده کرامتی

در زمان رقابت‌های جام ملت‌های اروپا کلارنس سیدروف فوتبالیست معروف هلندی روی خط برنامه تلویزیون ایران آمد. او بعد از صحبت‌های فنی کمی فارسی حرف زد و از آشپزی ایرانی گفت. او دو سال پیش از این هم به ایران سفر کرده بود که سفری تفریحی و شخصی به حساب می‌آمد. داستان علاقه این فوتبالیست به ایران در رابطه او و «سپیده کرامتی» زن ایرانی ساکن کانادا دارد. کرامتی متولد ایران نیست و از ازدواج قبلی خود هم دو فرزند دارد.

رضا ضراب

رضا ضراب

رضا ضراب تاجر جوان و ثروتمند ایرانی اگر چه به دلایلی مثل شراکت اقتصادی با بابک زنجانی زندانی شدن در آمریکا و ارتباط با رییس جمهور ترکیه شهرت زیادی دارد، اما اولین بار با عنوان شوهر ابرو گوندش خواننده معروف اهل ترکیه در ایران شناخته شد. آن‌ها در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند و در مدت ازدواج‌شان چند باری همراه با هم به ایران سفر کردند و تصاویری از آن‌ها در یکی از ویلا‌های ضراب در کرج نیز منتشر شد.

رضا ضراب متولد ۱۳۶۲ است و از ازدواجش با ابرو گوندش خواننده اهل ترکیه یک دختر به نام آلارا دارد. در مدتی که ضراب در آمریکا زندانی بود خبر‌هایی مبنی بر اقدام برای جدایی گوندش از او منتشر شده بود؛ و در نهایت و براساس رای دادگاهی در ترکیه آن‌ها در بهار ۲۰۲۱ به صورت توافقی از همدیگر جدا شدند و بر اساس رای دادگاه حضانت دخترشان نیز به ابرو گوندش واگذار شد.

شیوا صفایی

شیوا صفایی

محمد حدید اصالتا اردنی-فلسطینی است و سال‌هاست در کالیفرنیا زندگی می‌کند. او اگرچه در برج سازی صاحب نام است و ساخت ساختما‌ن‌های مجلل زیادی در آمریکا را بر عهده داشت. اما بیش از همه به عنوان پدر دو سلبریتی معروف دنیای مد یعنی بلا و جی جی حدید شناخته می‌شود. محمد حدید سال ۲۰۱۴ با یک مدل ایرانی به اسم شیوا صفایی ازدواج کرد. شیوا صفایی متولد تهران و بزرگ شده نروژ است. ازدواج آن‌ها البته سال ۲۰۱۹ به طلاق انجامید.

دیدگاهتان را بنویسید