بازی آلمان و کاستاریکا جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر

شاید امروز پیراهن‌های این ستاره آلمان نایاب شود!

نیکلاس فولکروگ به محبوبیت ویژه و عجیبی در بین هواداران تیم ملی آلمان دست یافته است.

به گزارش “ورزش سه”، اکثر هواداران تیم ملی فوتبال آلمان دوست دارند که در دیدار فینال گونه امروز مقابل کاستاریکا  نیکلاس فولکروگ را در ترکیب اصلی تیم هانسی فلیک ببینند.

در همین راستا یک رای گیری در وبسایت نشریه بیلد انجام شده که در آن بیش از ۱۰ هزار نفر خواهان حضور این بازیکن در ترکیب اصلی آلمان مقابل کاستاریکا شده اند.

آلمان و کاستاریکا جام جهانی ۲۰۲۲

نیکلاس فولکروگ به محبوبیت ویژه ای در بین هواداران تیم ملی آلمان دست یافته و حتی بر اساس گزارش ها لباس او پرفروش ترین پیراهن مانشافت در ماه نوامبر بوده است. همچنین فروشگاه آنلاین فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرده که بعد از دیدار برابر اسپانیا فروش پیراهن های فولکروگ ٩٠ درصد بیش از دیگر ستاره های این تیم بوده است.

اصلا بعید نیست که با توجه به نمایش درخشان این بازیکن در تقابل با اسپانیا و گل سرنوشت‌سازی که به ثمر رساند این اتفاق رخ دهد و فولکروگ امروز مقابل کاستاریکا به عنوان بازیکن فیکس به میدان برود. آن موقع است که در صورت گلزنی این بازیکن شاید گیر آوردن پیراهن او برای خرید دیگر بسیار دشوار باشد.

لوکاس کلوسترمن، مدافع ۲۶ ساله تیم ملی آلمان، مدعی شد اولویت همه بازیکنان کسب برتری مقابل کاستاریکا خواهد بود.

با کسب تنها یک امتیاز از دو مسابقه ابتدایی، شرایط تیم ملی آلمان برای صعود به دور حذفی جام جهانی بغرنج شده و آنها چاره ای جز کسب پیروزی در دیدار حساس فردا برابر کاستاریکا ندارند. لوکاس کلوسترمن، مدافع راست ژرمن ها، در نشست خبری حضور پیدا کرده و تاکید کرد تساوی مقابل اسپانیا شرایط روحی بازیکنان آلمان را بهتر کرده است.

لوکاس کلوسترمن گفت: در حال حاضر احساس خوبی دارم و امیدوارم بتوانم با در اختیار داشتن زمان بازی بیشتر در ترکیب تیم ملی آلمان، بیشتر به تیم کمک کنم. اما مهمتر از همه امیدوارم در دیدار حساس فردا مقابل کاستاریکا به برتری برسیم و این اولویت همه بازیکنان محسوب می شود.

فکر می‌کنم به ثمر رساندن گل تساوی در دقایق پایانی مقابل تیم ملی اسپانیا برای ما بسیار مهم بود و این نتیجه کمی انرژی مثبت به تیم تزریق کرد. می‌خواهیم در بازی فردا به برتری دست یابیم. می‌توانم هیجان را در تیم احساس کنم و مطمئن هستم که می‌توانیم در این دیدار نیز به پیروزی برسیم.

به جز کیلور ناواس درون دروازه حریف، بازیکنان خاصی از ترکیب تیم ملی کاستاریکا را نمی شناسم. ما به خوبی و با تمریناتی فشرده برای این دیدار آماده می شویم و می دانیم در طول مسابقه چه چیزی در انتظار ما خواهد بود. ما فردا با یک تیم بسیار فیزیکی و پرشور روبرو خواهیم شد. هنوز احتمال حذف شدن وجود دارد و ما مشتاقانه منتظریم این دیدار آغاز شود.

همکاری با لروی سانه در سمت راست مقابل اسپانیا؟ فکر می کنم لروی در این بازی و در بسیاری از مسابقات نشان داده که بازیکنی است که می تواند سرنوشت یک دیدار را رقم زده و لحظات جادویی در زمین خلق کند. من خوشحالم که بازیکنی مانند لروی سانه در میدان بازی می کند.”

دیدگاهتان را بنویسید