بهاره افشاری| حواشی منتشرشده پیرامون ابتلای بهاره افشاری به بیماری سرطان/ «چکاپ‌هایی که برای سلامتم انجام می‌دادم، متوجه توموری شدم.»

به نقل از آرتیها بهاره افشاری با انتشار ویدئویی خبرهای منتشرشده پیرامون ابتلای او به بیماری سرطان را تکذیب کرد.

به تازگی و در فضای مجازی ویدیویی از نشست‌های تد منتشر شده که بهاره افشاری در آن از یک بیماری صحبت می‌کند. در بخش از این ویدیو این بازیگر تئاتر می‌گوید: در چکاپ‌هایی که برای سلامتم انجام می‌دادم، متوجه توموری شدم.

این بازیگر سینما و تلویزیون با انتقاد از رسانه‌هایی که خبرهایی مبنی بر ابتلای او به یک «بیماری خاص» را منتشر کرده بودند، گفت: ویدئویی که از من منتشر شده مربوط به بخشی از صحبت‌های من در رویدادی با محوریت «امید و زن قوی» است که در آن از دورانی از زندگی‌ام که به لحاظ اجتماعی، روانی، خانوادگی و جسمانی دوران سختی بود و از آن عبور کردم صحبتی داشته‌ام. او گفت که در سلامت کامل است و در دوران درمان بیماری هم به سر نمی‌برد.

بهاره افشاری (متولد ۱۳۶۳) طراح لباس و بازیگر ایرانی است.

بیوگرافی کوتاه بهاره افشاری

بهاره افشاری (متولد ۱۳۶۳) طراح لباس و بازیگر ایرانی است. بهاره‌ افشاری‌ Bahareh Afshari یک‌ برادر اسم بابک دارد. او دارای‌ دیپلم‌ بازیگری‌ است‌ و فارغ التحصیل‌ رشته‌ نقاشی‌ می‌باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می‌داد. افشاری با بازی در سریال او یک فرشته بود (۱۳۸۴) به شهرت رسید و سپس ایفای نقش در سریال فاصله‌ها (۱۳۸۹) موجب شهرت بیشترش شد.

وی پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس است. طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در گفتگو او را جوانترین طراح لباس ایران معرفی کرد.

بهاره گفت: پدرم تولیدی لباس داشت و من از کودکی به مدلهای لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بودم. دوست داشتم طراح لباس شوم از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفتم. از سویی روز به روز علاقه ام به طراحی لباس هم بیشتر می‌شد بنابراین معلم گرفتم و پیگیر این موضوع یعنی صنعت مد شدم. کارم را به صورت جدی شروع کردم.

افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند. مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد که البته به خاطر مشغله کاری دیگر مثل سابق نمی‌تواند کار طراحی انجام دهد و بیشتر کارهای معماری در شرکت انجام می‌شود. در این شرکت کاری گرافیک، معماری و طراحی صنعتی انجام می‌شود. بهاره و برادرش بابک و صبا سهیلی هیئت مدیره و شریک در این شرکت هستند.

حرفه بازیگری بهاره افشاری

حرفه بازیگری بهاره افشاری

افشاری فعالیت‌ هنری اش را سالها قبل با یک‌ سریال‌ آغاز کرد. اما به‌ علت تجربه‌ بد در آن‌ کار دوست‌ ندارد از آن‌ کار در کارنامه‌ هنری‌ خود نام‌ ببرد و تصمیم‌ گرفت‌ تا برای‌ همیشه‌ از دنیای‌ بازیگری‌ کنار برود. اما کیانوش‌ عیاری‌ توانست‌ بعد از گذشت‌ چندسال‌ این‌ بازیگر جوان‌ را راضی‌ به‌ همکاری‌ کند تا در جدیدترین‌ ساخته‌ اش‌ که‌ سرگذشت‌ دکترمحمد قریب‌ است‌ به‌ ایفای‌ نقش‌ بپردازد. وی در این‌ کار در دو نقش‌ بازی‌ میکند و پس‌ از آن‌ یک‌ پیشنهاد ناب‌ و جدید سومین‌ کار هنری‌ او را رقم‌ زد. نقش‌ فرشته‌ برای‌ او به‌ قدری‌ خاص‌ بود که‌ حاضر نیست‌ هر نقش‌ دیگری‌ را بپذیرد.

بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال ۱۳۸۱ وارد سینما شد. او پس از آن در فیلم های صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت. او در سال ۱۳۹۲ در فیلم معراجی ها به ایفای نقش پرداخت. معراجی‌ ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده‌ نمکی و محصول سال ۱۳۹۲ است. افشاری در سال ۱۳۹۳ در سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی بازی کرده است.

بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شده بود

ماجرای ممنوع الکاری

بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شده بود، در برنامه دید در شب در این مورد گفت: چطور من می‌توانم روبروی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند. ابتدا به عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرار داد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته است. او گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده است.

تهدید به قتل بهاره افشاری

تهدید به قتل بهاره افشاری

در حالی که در خبرها نامی از این بازیگر برده نشده بود در اخبار بیست وسی نام این بازیگر مشخص شد و این بازیگر یعنی بهاره افشاری در گفت‌ و گویی با خبرنگار این برنامه، جزییات بیشتری از این ماجرا را بازگو کرد. مدت ها بود که در یکی از شبکه‌ های اجتماعی فعالیت داشتم تا این که چندی پیش فردی که صفحه‌ مرا دنبال می‌کرد و مدعی بود که از علاقه‌ مندان من است، برایم پیام فرستاد و پیشنهاد ازدواج داد.

ابتدا پیام او را جدی نگرفتم اما از همان زمان مزاحمت‌ هایش شروع شد و مدام پیام می‌فرستاد و درخواستش را تکرار می‌کرد. سرانجام به او جواب منفی دادم اما پس از این ماجرا تهدیدهای او شروع شد. او در شبکه‌ های اجتماعی به من توهین و حتی تهدید می‌کرد که مرا به قتل میرساند یا اینکه رویم اسید می‌پاشد. مزاحمت‌ های او باعث شده بود که آرامش و آسایش نه از من که از خانواده‌ام نیز سلب شود و درنهایت تصمیم گرفتیم از این فرد شکایت کنیم. مأموران با بررسی های تخصصی موفق شدند محل زندگی این مرد را در یکی از مناطق غربی شهر کرج شناسایی و او را دستگیر کنند.

متهم پس از انتقال به اداره پلیس به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد که از مدت‌ ها قبل به خانم بازیگر علاقه‌ مند شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی جواب رد شنیده عصبانی شده و شروع به تهدید او کرده است.

معراجی‌ها (۱۳۹۲)

فیلم های سینمایی

– معراجی‌ها (۱۳۹۲)
– سه درجه تب (۱۳۸۹)
– دردسر بزرگ (۱۳۸۹)
– پایان‌نامه (فیلم) (۱۳۸۹)
– ازدواج در وقت اضافه (۱۳۸۸)
– خیابان بیست و چهارم (۱۳۸۷)
– زندگی شیرین (۱۳۸۷)
– کلبه (فیلم) (۱۳۸۷)
– تسویه حساب (۱۳۸۶)
– صد سال به این سال‌ها (۱۳۸۶)
– ناف (فیلم) (۱۳۸۱)

او یک فرشته بود (۱۳۸۴)

سریال ها

– نیاز (۱۳۹۴)
– آخرین بازی (۱۳۹۳)
– دست بالای دست (۱۳۹۰)
– مرد نقره‌ای (۱۳۹۰)
– فاصله‌ها (۱۳۸۹)
– روزگار قریب (۱۳۸۶)
او یک فرشته بود (۱۳۸۴)

دیدگاهتان را بنویسید