تکلیف اکران سه فیلم مشخص شد/ مخاطبان منتظر اکران فیلم‌های «ساعت ۶ صبح» و «پول و پارتی» باشند اما فیلم «یادگار جنوب» خیر

به نقل از آرتیها قرارداد فیلم‌های «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری و «پول و پارتی» به کارگردانی سعید سهیلی در شورای صنفی نمایش ثبت شد تا با نمایش این دو فیلم اکران تابستان جان بگیرد.

در جدیدترین جلسه شورای صنفی نمایش، ضمن ثبت قرارداد اکران فیلم‌های «پول و پارتی» به کارگردانی سعید سهیلی، «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری و تعویق اکران فیلم «یادگار جنوب» به کارگردانی حسین دوماری و پدرام پورامیری موافقت شد.

فیلم ساعت ۶ صبح

از میان فیلم‌هایی که قرارداد اکرانشان صادر شد، «ساعت ۶ صبح» مهران مدیری، به احتمال زیاد بیشتر از همه اکران تابستان را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد.

۲۲ خرداد امسال از تیزر رسمی این فیلم رونمایی شد. طبق اطلاعاتی پیش‌تر درباره آن شنیده‌ایم، «ساعت ۶ صبح» اثری اجتماعی است که براساس فیلمنامه‌ای از عباس رافعی ساخته شده؛ فیلمنامه‌ای که مدیری برای تولید، بازنویسی کرده و تغییراتی در آن به وجود آورده است .

فیلم «ساعت ۶ صبح»

رافعی درباره واگذاری این طرح به مدیری گفته بود نگاه خودش در این طرح بسیار تلخ است. اما فیلمنامه‌ای که مهران مدیری می‌سازد، قطعا بهتر دیده می‌شود. چون هم خودش در آن بازی می‌کند و هم به طور کلی فیلم‌های او تماشاچی بیشتری دارد.

مدیری اولین فیلمش «ساعت ۵ عصر» را سال ۱۳۹۵ کارگردانی کرد. این فیلم با بازی سیامک انصاری، آزاده صمدی، امیر جعفری و .. به همراه خود مهران مدیری، در روزهای اول مخاطبان زیادی را به سینما کشاند اما برخلاف انتظار، اثری همه‌پسند نبود و نهایتا فروش چندانی نکرد.

فیلم «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی علی اوجی، سمیرا حسن‌پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، تینو صالحی سعید زارعی، روژان ایرجی و خیام وقار کاشانی بازی دارند. داستان آن در یک پارتی مختلط می‌گذرد! یک پارتی شبانه که با ورود نیروهای امنیتی مواجه می‌گردد. 

فیلم «پول و پارتی»

فیلم «پول و پارتی»

پول و پارتی هم شانزدهمین اثر سعید سهیلی است که به تهیه‌کنندگی پسرش سینا مهراد است. فیلم پول و پارتی داستانی کمدی، عاشقانه و اجتماعی دارد. داستان این فیلم درباره عشق میان دو جوان است که نقش های اصلی این داستان را ایفا می کنند. ساعد سهیلی و پردیس احمدیه نقش این دو جوان عاشق را بر عهده دارند.

فیلم «یادگار جنوب»

فیلم «یادگار جنوب»

یادگار جنوب به نویسندگی و کارگردانی حسین دوماری و پدرام پورامیری و تهیه‌کنندگی مجتبی رشوند است. برای خلاصه داستان این فیلم اطلاعات چندانی به بیرون درز نکرده است و با یک تک جمله «باید عبور کرد» کنجکاوی‌ها برای تماشای این فیلم بیش از پیش است.

داستان فیلم درباره عشق یک دختر و پسر است. ازدواج آن‌ها در حالی که دختری در کما است و ازدواج آن‌ها باعث می‌شود شرایط پیچیده‌ای رخ دهد.

وحید رهبانی، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، مسعود کرامتی، ساناز سعیدی با حضور سحر دولتشاهی و صابر ابر بازیگران فیلم سینمایی «یادگار جنوب» هستند.

دیدگاهتان را بنویسید