جنیفر لوپز، ستاره‌ی ۵۴ ساله‌ی آمریکایی و ماجرای فالوکردن روحانی ایرانی توسط او/ چه چیزی این ستاره را مجذوب خود کرده؟

به نقل از آرتیها جنیفر لوپز، ستاره‌ی ۵۴ ساله‌ی آمریکایی که با لباسی جذاب و استایلی بی نظیر در مراسم مت گالا ۲۰۲۴ شرکت کرد و بار دیگر خوش سلیقگی اش را به رخ کشید، این روزها جزو خبرسازترین هاست و اخبار گوناگونی از او چون حضور نداشتن همسرش در مت گالا، استایل خیره کننده اش در میانسالی و… به گوش می رسد اما یکی از جالب ترین اخبار مربوط به فالو کردن یک روحانی با اسم و فامیلی ایرانی توسط جی لو است. در ادامه اطلاعاتی بیشتری درباره این خبر عنوان نموده ایم.

ماجرای فالوکردن روحانی ایرانی توسط جنیفر لوپز چیست؟

ماجرای فالوکردن روحانی ایرانی توسط جنیفر لوپز چیست؟

جنیفر لوپز بازیگر مشهور آمریکایی در فضای مجازی ۲۵۳ میلیون دنبال کننده داشته و حدود ۱۵۰۰ نفر را دنبال می کند که یکی از آنها روحانی به نام جواد قزوینی است که در صفحه مجازی خود به زبان انگلیسی به سخنرانی و وعظ می پردازد.

اطلاعات زیادی درباره خانواده و هویت اصلی این روحانی وجود ندارد اما ایشان به برخی شهر های ایران از جمله قم هم رفت و آمد داشته است. نکته جالب توجه این است که جنیفر لوپز جزو دنبال شوندگان آقای روحانی نیست و ایشان این چهره سرشناس را دنبال نمی کند ولی جنیفر لوپز او را فالو کرده و همین دلیل شهرت بیشتر این روحانی شد و مخاطبان مشتاق شدند تا بدانند ماجرا چیست و این روحانی چه موضوعاتی را مطرح می کند که برای خانم بازیگر جالب شده است.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لین افلک (قبل از ازدواج لوپز؛ اسپانیایی: Jennifer Lynn Lopez؛ زادهٔ ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹) که با لقب جِی.لو (J.lo) نیز شناخته می‌شود، خواننده، بازیگر و رقصنده آمریکایی است. او بازیگری را به‌طور حرفه‌ای از سال ۱۹۸۶ شروع کرد. در سال ۱۹۹۷ اولین نقش اصلی خود را با ایفای نقش در فیلم سلنا تجربه کرد که نامزد جایزه گلدن گلوب شد. او سپس با بازی در خارج از دید و قطار پول خود را به‌عنوان پردرآمدترین بازیگر اسپانیایی‌تبار در هالیوود مطرح کرد. در سال ۱۹۹۹ فعالیت در عرصه موسیقی را هم با انتشار اولین آلبومش به نام آن د سیکس شروع کرد.

سید محمدجواد قزوینی

سید محمدجواد قزوینی کیست؟

سید محمدجواد قزوینی (Jawad Qazwini) روحانی است که ۱۶ سال قبل، همراه با خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده است. در حال حاضر در این کشور، مشغول ساخت پایگاهی برای دین شیعه است. همین اقدامات او برای حمایت از شیعیان و تلاش برای فراهم شدن شرایط لازم، مورد توجه رسانه‌های این کشور نیز قرار گرفت. در واقع می توان گفت ماجرای اصلی محبوبت این روحانی، همین دست تلاش های اوست.

آخوند معروف شده این روزها، در کنار فعالیت سنتی در مسجد، در فضای اینستاگرام و یوتیوب هم فعالیت جدی در جهت تبلیغ شیعه دارد. ظاهرا این نوع فعالیت های او مورد توجه جنیفر لوپز بوده که صفحه اش توسط جی لو دنبال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید