حواشی داغ سینما| از خداحافظی مهتاب نصیر‌پور از دنیای بازیگری تا رکوردشکنی فیلم‌ «ملاقات خصوصی» در اکران آنلاین طی ۷۲ ساعت

به نقل از آرتیها مهتاب نصیر‌پور در پی حمایت از ممنوع‌الکاری تعدادی از بازیگران زن سینما از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

 مهتاب نصیر‌پور بازیگر سینما و تئاتر نیز به منظور حمایت از همکارانش با انتشار پستی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

اواخر هفته گذشته محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه جلسه هیات دولت به شکل رسمی از ممنوع‌الکاری بازیگران زن کشف حجاب کرده خبر داد.

اعلام این خبر واکنش تعدادی از این بازیگران را به دنبال داشت . در همین راستا مهتاب نصیر‌پور بازیگر سینما و تئاتر نیز به منظور حمایت از همکارانش با انتشار پستی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد. در متنی که او در صفحه شخص‌اش در اینستاگرام منتشر کرده آمده است :«در حمایت از همکارانم و اعتراض به این رفتارها و تصمیم‌های نابخردانه من نیز در هیچکدام از تولیدات سینما و تئاتر حضور پیدا نخواهم کرد.»

آخرین حضور مهتاب‌نصیرپور در سینما به بازی‌ در فیلم سینمایی «بی همه‌چیز» به کارگردانی محسن قرایی برمی‌گردد.

همسر مهتاب نصیرپور محمد رحمانیان، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر و تلویزیون است.

بیوگرافی کوتاه مهتاب نصیرپور

مهتاب نصیرپور در سال ۱۳۴۴ در کازرون زاده شد. او مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۱ به‌دست‌آورد. مهتاب نصیرپور از سال ۱۳۶۵ بازی در تئاتر را با نمایش «حادثه در صبح پاییزی» آغاز کرد. از سال ۱۳۷۰ بازی در سینما را با فیلم مسافران آغاز نمود. فعالیت او در تلویزیون از سال ۱۳۶۸ آغاز شد. پس از آن به آموزش بازیگری در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.

او در سال ۱۳۸۴ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم «به نام پدر» از بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. همچنین در سال ۱۳۸۶ به خاطر بازی در فیلم فرزند خاک در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، برای دومین بار برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. مهتاب نصیرپور در نخستین جشنواره تولیدات تلویزیونی صدا و سیما در سال ۱۳۷۴ نیز، بخاطر ایفای نقش در نمایش تلویزیونی معمای یک قتل برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن شد.

همسر مهتاب نصیرپور محمد رحمانیان، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر و تلویزیون است.

فیلم سینمایی « ملاقات خصوصی» که عنوان پرفروش‌ترین فیلم اجتماعی را با خود یدک می‌کشد. در اکران آنلاین خود توانست طی ۷۲ ساعت به فروش ۳ میلیارد تومانی دست پیداکند. این فیلم رکورد فروش را در این عرصه به نام خودش ثبت کند.

فیلم « ملاقات خصوصی» رکورد فروش اکران آنلاین را زد؟

به نقل از آرتیها فیلم سینمایی « ملاقات خصوصی» که عنوان پرفروش‌ترین فیلم اجتماعی را با خود یدک می‌کشد. در اکران آنلاین خود توانست طی ۷۲ ساعت به فروش ۳ میلیارد تومانی دست پیداکند. این فیلم رکورد فروش را در این عرصه به نام خودش ثبت کند.

فیلم‌سینمایی «ملاقات خصوصی» نخستین تجربه کارگردانی امید شمس بعد از کسب عنوان پرفروش‌ترین فیلم اجتماعی تاریخ سینمای ایران، توانست در جریان اکران آنلاین‌ هم  رکود دیگری از خود به جا بگذارد.

این فیلم که اکران آنلاین خود را از روز پنجشنبه ۴ آبان ماه به شکل مشترک در دو پلتفرم «نماوا» و «فیلیمو» آغاز کرد طی ۷۲ ساعت توانست ۳ میلیارد تومان فروش کند. براساس اعلام «فیلیمو»، «ملاقات خصوصی» توانست با دست‌یابی به این رقم، رکورد فروش اکران آنلان را به نام خودش ثبت کند.

فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» سال گذشته و در شرایطی که سینماها به دلیل شرایط خاص جامعه اوضاع مناسبی نداشتند روی پرده رفت و توانست باعث رونق دوباره سالن‌ها شود. این فیلم در جریان نمایش عمومی خود موفق شد نزدیک به ۳۲ میلیارد تومان فروش کند.

پری‌ناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین‌فر، سیاوش چراغی‌پور، پیام احمدی‌نیا، نادر فلاح و رویا تیموریان بازیگران اصلی «ملاقات خصوصی» هستند.

دیدگاهتان را بنویسید