خبری شوکه‌کننده به طرفداران مسابقه «اسکار»/ مسابقه «اسکار» با اجرای مهران مدیری بعد از پایان فصل ششم، دیگر ادامه نخواهد یافت

به نقل از آرتیها مهران مدیری از پایان مسابقه «اسکار» خبر داد و گفت بعد از پایان فصل ششم، این مسابقه به طور کامل به پایان خواهد رسید.

فصل ششم مسابقه «اسکار»

پایان مسابقه «اسکار»

فصل ششم مسابقه «اسکار»، امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت منتشر شد و مهران غفوریان، بهرنگ علوی، حدیث میرامینی و صحرا اسدالهی به عنوان چهارمین گروه، باهم وارد رقابت شدند. در نقطه شروع این فصل، مهران مدیری اعلام کرد: «این فصل ششم و آخرین فصل از مسابقه اسکار است.»

مدیری درباره دلیل پایان زودهنگام مسابقه صحبتی به میان نیاورد و درکل توضیح بیشتری در این باره نداد. حتی صفحه اینستاگرامی این برنامه هم هنوز اطلاعی درباره پایان آن منتشر نکرده است.

در طول انتشار مسابقه «اسکار»، خیلی‌ها نسبت به شیوه داوری در آن گلایه داشتند و معتقد بودند مهران مدیری برای این مسابقه قوانینی تک‌نفره وضع کرده و اساس مسابقه به نظر آنها قابل قبول نیست. با این حال «اسکار» در طول این پنج فصل توانست با استقبال خوبی مواجه شود.

مهران مدیری بعد از «اسکار» در رئالیتی‌شو «گل یا پوچ» به تهیه‌کنندگی علی اسدزاده به عنوان مجری حاضر شد، که این اثر در نوبت انتشار است.

نیما شعبان‌نژاد 

ساختار مسابقه «اسکار»

اسکار مجموعه نمایش خانگی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی محمد شریفی و کژال نوری محصول ۱۴۰۲ است. در این مجموعه نیما شعبان‌نژاد به عنوان دستیار مجری حضور دارد. این برنامه برگرفته از رئالیتی شویی به نام Taskmaster (کارفرما) محصول بریتانیا است. پخش اسکار از ۱۸ دی ۱۴۰۲ در پلتفرم فیلیمو آغاز شد.

در هر فصل برنامه ۴ مهمان چالش‌هایی را که از سمت مهران مدیری مشخص می‌شود، انجام می‌دهند. هر فرد تلاش می‌کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. در پایان هر فصل ۴ قسمتی، نحوه انجام چالش‌های آن‌ها، توسط مجری و دستیار او و بینندگان، بررسی می‌شود و امتیاز دریافت می‌کنند و با جمع امتیازهای هر چالش، برنده جایزه اسکار آن فصل مشخص می‌شود. همچنین مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسئولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت.

مهمانان و شرکت کنندگان برنامه اسکار

مهمانان و شرکت کنندگان برنامه اسکار

غلامرضا نیکخواه (برنده اسکار)، نصرالله رادش، الیکا عبدالرزاقی و سحر ولدبیگی

رویا میرعلمی (برنده اسکار)، یوسف صیادی، نگین معتضدی و شکیب شجره

امیرعلی نبویان (برنده اسکار)، فرناز رهنما، نیکی مظفری و امیر کاظمی

محیا دهقانی (برنده اسکار)، نادر سلیمانی، بیتا سحرخیز و یوسف تیموری

نعیمه نظام دوست، بهنام تشکر، سمیرا حسن پور و محمدرضا هدایتی

حواشی برنامه اسکار

حواشی برنامه اسکار

همانطور که احتمالا خبر دارید گیم شو اسکار چالش‌های زیادی از سر گذراند تا توانست به مجوز انتشار برسد. این برنامه مجوز ساخت داشت ولی به دلیل کشمکش‌های مهران مدیری با صداوسیما و مشکلات پیش آمده از سال ۱۴۰۱، دچار مشکل مجوز در نمایش خانگی شد و پس از هفته‌ها توقف، بالاخره در بیستم آذر توانست مجوز انتشار بگیرد. اما حالا خبر از اتمام آن همه را شوکه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید