خصوصیات سبک دکوراسیون داخلی فیوژن/ سبک دکوراسیون فیوژن یک سبک التقاطی است، این سبک شاد بوی آزادی و ماجراجویی می‌دهد

در این مقاله از آرتیها به خصوصیات سبک دکوراسیون فیوژن می پردازیم. انتخاب سبک دکوراسیون داخلی برای فضای خانه شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سلیقه شخصی، نیازها و محدودیت‌های فضایی.

سبک فیوژن

سبک دکوراسیون فیوژن سبکی شاد که بوی آزادی و ماجراجویی می دهد. فیوژن یک سبک التقاطی است که از هندسه ها، رنگ ها و مواد بین المللی تشکیل شده است. پارچه‌ها و سایه‌های طبیعی غالب هستند، همراه با پاشیدن رنگ‌هایی که بخشی از دکور می‌شوند. از طریق عناصر متضاد استعماری و قومی بیان می شود.

در دکوراسیون سبک فیوژن، تنوع و خلاقیت بسیار مهم است. طراحان و معماران می‌توانند با استفاده از ترکیب‌های غیرمنتظره و خلاقانه، فضاهای منحصربه‌فرد و شگفت‌انگیز ایجاد کنند. این سبک دکوراسیون مناسب برای افرادی است که دوست دارند طراحی داخلی منزل خود را به صورت شخصی و با رویکرد خلاقانه و متنوع انجام دهند.

در این طرح نبوغ طراح حرف اول را میزند. همینطور در این نوع طراحی رنگ های روشن استفاده می شوند. اما نکته مهم ترکیب این رنگ ها با یکدیگر است. این طرح سعی می کند از وسایل قدیمی در فرم لوکس و نوین استفاده کند.

ویژگی های سبک دکوراسیون فیوژن در طراحی داخلی

اهمیت رنگ و مواد

معمولاً این ترکیب شامل الگوهای روشن و غنی است، رنگ های خنثی مشخصه این سبک نیست، اما ترکیب به معنای شورش رنگ ها نیست. رنگ بندی این سبک قبل از هر چیز باید به خوبی فکر شده باشد. همه سایه ها با دقت انتخاب می شوند، زیرا این رنگ سبک های مختلفی را به داخل می بافد

نیلی، آکوامارین، قرمز تیره، قرمز گیلاسی، سبز و زرد، خاک رس، قرمز. این رنگ های مختلف لزوما سفید ملایم، سایه های خاکستری و حتی سیاه هستند. جایگاه ویژه ای در فضای داخلی فیوژن شامل پرینت ها و الگوهای مختلف (قومی، صنعتی، حیوانی) است.

از چه موادی در سبک فیوژن استفاده می شود؟ مواد مختلفی استفاده می شود: فلز و چوب، سنگ و آجر، چرم و پشم، پلاستیک و شیشه.

مبلمان در فیوژن

قانون اصلی هنگام انتخاب مبلمان برای فضای داخلی به سبک ترکیبی، رد کامل مجموعه ها و مجموعه های مبلمان به همان سبک است. فیوژن «مخلوط» است و مبلمان گویاترین ابزار برای آن است.

سقف فیوژن

سقف فیوژن به معنای ترکیب هر سبکی است، بنابراین سقف می تواند اشکال و طرح های مختلفی داشته باشد، همه اینها به سبک غالب در فضای داخلی بستگی دارد. کف تزئین کف فرش سنتی یا مدرن و همچنین پوست یا مدل حیوانات است.

منسوجات

منسوجات یک عنصر مهم در فضای داخلی ترکیبی هستند و مسئولیت بافت و استایل را بر عهده دارند. پرده های آراسته، پرده های پیچیده، روتختی های تزئینی و فرش ها، هر فضایی را به یک فضای داخلی هماهنگ تبدیل می کنند.

جمع بندی

سبک فیوژن، دنیایی از خلاقیت و جسارت است که به شما امکان می‌دهد فضایی منحصر به فرد و شخصی را خلق کنید. با استفاده از این سبک، می‌توانید از ترکیب عناصر مختلف لذت ببرید و فضایی پرانرژی و سرزنده را به وجود آورید. اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید