خوش صدا‌ترین خوانندگان زن پولساز جهان سال ۲۰۲۳/ خوانندگانی که با صدای شگفت‌انگیزشان جایگاه ویژه‌ای در قلب مخاطبان خود بدست آوردند

در این مقاله از آرتیها به معرفی ۱۰ تن از مهم‌ترین و خوش صدا‌ترین خوانندگان زن پولساز جهان سال ۲۰۲۳ می‌پردازیم. هنر خوانندگی، یکی از هنرهای برجسته و دلنشین در جهان موسیقی است که از طریق صدای هنرمند، احساسات و ارتباط با مخاطبین برقرار می‌شود. در جهان موسیقی، آثار بسیاری از هنرمندان شنیده شده‌ که با صدای شگفت‌انگیز و اجراهای منحصربه‌فرد‌شان، جایگاه ویژه‌ای در قلب مخاطبان خود بدست آوردند.

ریحانا

۱- ریحانا (۱٫۷ میلیارد دلار)

ریحانا ثروتمندترین خواننده و نوازنده زن جهان در سال ۲۰۲۳ است. او نه تنها از محبوب‌ترین و موفق‌ترین موسیقی دانان امروز جهان به شمار می‌آید، بلکه بخش بزرگی از ارزش خالص او به خط آرایشی و زیبایی Fenty و Lingerie Line Savage X Fenty مربوط می‌شود. ریحانا حدود ۴۰ تا ۸۰ میلیون دلار از امپراتوری در حال گسترش خود درآمد دارد. تا به امروز او ۶۰ میلیون آلبوم و ۱۲۰ میلیون تک آهنگ فروخته است و جوانترین هنرمند انفرادی است که ۱۲ تک آهنگ شماره یک را در لیست بیلبورد داشته است.

مدونا

۲- مدونا (۸۵۰ میلیون دلار)

دارایی خالص ۸۵۰ میلیون دلاری مدونا، او را به یکی از ثروتمندترین زنان خودساخته ایالات متحده تبدیل می‌کند. او در دهه ۸۰ به صحنه آمد و از آن زمان تاکنون یکه تاز این عرصه است. او رکورد جهانی گینس برای پرفروش‌ترین هنرمند زن در تمام دوران را دارد. تورهای او افسانه‌ای است و بالاترین رتبه هنرمند با تور انفرادی در تمام دوران را دارد. حرفه فیلمبرداری، ضبط آهنگ، خطوط مد، کتاب‌های کودکان، تولید فیلم و برند بهداشتی او را به یکی از ثروتمند ترین خوانندگان سال ۲۰۲۳ تبدیل کرده است.

سلین دیون

۳- سلین دیون (۸۰۰ میلیون دلار)

سلین دیون ۸۰۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد. او کانادایی است و آلبوم‌های فرانسوی موفقی داشته است. او در جوانی انگلیسی صحبت کردن را یاد گرفت و با Epic Records در ایالات متحده قرارداد امضا کرد. هنگامی که او شروع به انتشار آلبوم‌های انگلیسی زبان خود کرد، به یک فوق ستاره بین المللی تبدیل شد. علاوه بر فروش آهنگ، او درآمد بسیار زیادی از تور‌های کنسرت خود کسب کرده است و در لیست یکی از ثروتمند ترین خوانندگان سال ۲۰۲۳ قرار دارد.

بیانسه

۴- بیانسه (۵۰۰ میلیون دلار)

بیانسه برای رسیدن به اولین فرش قرمز جوایز گرمی، مسیری طولانی را پشت سر گذاشته است. او برای تبدیل شدن به یکی از موفق‌ترین خوانندگان جهان، بسیار تلاش کرده است. او همچنین چندین سرمایه گذاری تجاری از جمله خط عطر خود را راه اندازی کرده است و منبع درآمدش از تورها و سرمایه‌گذاری‌های تجاری است.

گلوریا استفان

۵- گلوریا استفان (۵۰۰ میلیون دلار)

گلوریا استفان با گروه خود Miami Sound Machine یکی از بزرگترین ستاره‌های دهه ۸۰ بود. در سال ۱۹۹۰، اتوبوس تور با یک کامیون برخورد کرد و ستون فقرات او آسیب شدیدی دید. علیرغم اینکه به او گفته شد ممکن است دیگر نتواند راه برود، او ادامه داد و سال بعد بازگشت. او یک کتاب آشپزی و دو کتاب کودک نوشته است که یکی از این کتاب‌های کودک پرفروش بوده است. او صاحب چندین رستوران و دو هتل است. ارزش خالص ثروت او ۵۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

جنیفر لوپز

۶- جنیفر لوپز (۴۰۰ میلیون دلار)

جنیفر لوپز که به همان اندازه برای آواز خواندن، بازیگری و نامزدی با به بن افلک به عنوان بنیفر شناخته می‌شود‌، درآمد خود را با داوری شوهای استعدادیابی تلویزیونی، خط مد خود و تورها تامین می‌کند. علاوه بر این، خط عطرهای او موفقیت بزرگی داشته است.

تیلور سویفت

۷- تیلور سویفت (۴۰۰ میلیون دلار)

تیلور سویفت با نام “بلوندی”، فعالیت موسیقی خود را در سال ۲۰۰۶ پس از مهاجرت به تنسی آغاز کرد. او یک ستاره پاپ محبوب و پرطرفدار با چندین گرمی و جوایز متعدد است. امسال سال شلوغی برای تیلور سویفت به واسه تور‌های بزرگ و جذابش بوده است.

تریشا یروود

۸- تریشا یروود (۴۰۰ میلیون دلار)

سوپر استار سبک کانتری، تریشا یروود بیش از ۱۵ میلیون رکورد در سراسر جهان و سه جایزه گرمی دارد. او یک کتاب آشپزی نوشت و این کتاب در سال ۲۰۰۸ در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز جایگاه برتر را گرفت. در سال ۲۰۰۵ تریشا با گارت بروکس خواننده آمریکایی ازدواج کرد.

ماریا کری

۹- ماریا کری (۳۴۰ میلیون دلار)

ماریا کری ۳۴۰ میلیون دلار ارزش خالص دارد. او در سال ۱۹۹۰ به قله‌های شهرت رسید، هنگامی که پنج تک آهنگ اول او به شماره یک بیلبورد تبدیل شدند. ماریا کری رکورد بیشترین تک آهنگ‌های برتر را دارد و درآمد خود را با اقامتگاه‌ها ، مستندها و تورهای خود کسب می‌کند. او همچنین بازیگر نسبتاً موفقی است.

کیتی پری

۱۰- کیتی پری (۳۳۰ میلیون دلار)

کیتی پری یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین خوانندگان جهان است. آهنگ‌های او با فضایی فانتزی توانسته‌ است همیشه در اوج باشد. کیتی پری با داشتن تعداد بیشماری جوایز، یک فیلم زندگی نامه‌ای و داورد آمریکن گات تلند، دارای دارایی خالص ۳۳۰ میلیون دلاری است.

دیدگاهتان را بنویسید