دو روز تا انتشار قسمت اول سریال «دفتر یادداشت» باقی مانده، به استقبال رضا عطاران در «دفتر یادداشت» یک کمدی جنایی جدید می‌رویم

به نقل از آرتیها دو روز تا انتشار قسمت اول سریال «دفتر یادداشت» باقی مانده، سریالی که بعد از گذشت ده سال باردیگر پای رضا عطاران را به شبکه نمایش خانگی باز می‌کند. این سریال با بازی او و جمعی از کمدین‌های مطرح از جمله حسن معجونی و بیژن بنفشه‌خواه جمعه ۲۶ آبان انتشار خود را آغاز می‌کند.

زمان پخش سریال «دفتر یادداشت»

سه‌شنبه ۲۳ آبان اولین قسمت سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده منتشر شد. حالا باید درست سه روز بعد، منتظر انتشار اولین قسمت سریال دیگری از او باشیم. اسدی‌زاده پیشتر سریال «کرگدن» را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده بود. او در سریال «هفت» تا حدی به حال‌وهوای اثر قبلی‌اش پایبند مانده. اما در «دفتر یادداشت» سراغ یک کمدی جنایی جدید می‌رود.

رضا عطاران

داستان سریال «دفتر یادداشت» درباره دو دوست قدیمی به نام‌های ایرج و حمید است با بازی رضا عطاران و حسن معجونی. آنها سرشان برای پیگیری پرونده‌های جنایی درد می‌کند و برای همین هم پای آن‌ها ناخواسته به پرونده قتل‌های زنجیره‌ای باز می‌شود.

رضا عطاران ده سال پیش با بازی در فصل سوم سریال «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم، برای اولین بار حضور در یک سریال شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده بود. حالا برای دومین بار در قالب کاراکتری متفاوت با نام ایرج ظاهر می‌شود. مردی با موها و ریش‌های سفید و یک بارانی کرم‌رنگ بلند که قرار است او را به عنوان یک کارآگاه معرفی کند.

با انتشار تیزرهای متفاوت می‌توانیم امیدوار باشیم که جمعه ۲۶ آبان با اتفاق جالبی در این سریال روبه‌رو خواهیم بود.

معرفی کاراکترها در تیزر سریال «دفتر یادداشت»

معرفی کاراکترها در تیزر سریال «دفتر یادداشت»

در تیزر منتشر شده از رضا عطاران و حسن معجونی، عطاران را درحالی می‌بینیم که وارد سالن بزرگی می‌شود که حسن معجونی در آن خوابیده. بدون توجه به او پای پیانو می‌نشیند و موسیقی می‌نوازد و معجونی هم در نقش حمید هم از صدای موسیقی کلافه می‌شود و سعی می‌کند با بالش سر و صورتش را بپوشاند.

کاظم سیاحی درحالی به همراه عطاران معرفی می‌شود که هردو اسلحه‌ به‌دست به سمت دوربین می‌آیند و مخاطبان را نشانه می‌روند. نکته قابل توجه اینکه سیاحی در این سریال با گریم بسیار متفاوتی ظاهر شده و تشخیص چهره‌اش در نگاه اول سخت به نظر می‌رسد. او شبیه پلیس‌ها لباس پوشیده و چوب باریکی را می‌جود.

بیژن بنفشه‌خواه

شیوه معرفی بیژن بنفشه‌خواه به این صورت است که عطاران بالای سر او می‌رود و از میان پرونده‌ها یکی را مقابلش باز می‌کند. به سبک و سیاق بازپرس‌های پرونده چراغی را بالای سرش تکان می‌دهد. بنفشه‌خواه کراوات بسته و میکروفونی به دست دارد و می‌خواهد مسئله‌ای را با همسایگان در میان بگذارد.

زهرا داوودنژاد هم در این سریال با گریم متفاوتی معرفی می‌شود. او با عینک و موهای سفید و پیرهن گل‌دار کنار عطاران روی زمین می‌نشیند. درحالی که تعداد زیادی بطری نوشابه کنار دستش قرار دارد؛ یکی‌یکی آنها را باز می‌کند. عطاران اما شیشه‌ای را تکان می‌دهد و تمام گاز نوشابه را پخش می‌کند و هردو می‌زنند زیر خنده. بامزه‌ترین شیوه معرفی شخصیت‌ها متعلق به همین بازیگر است.

سوگل خلیق هم درحالی معرفی می‌شود که همراه عطاران در راهروی مخصوص بایگانی پرونده‌ها درحال حرکت است. هردو درحال مطالعه پرونده‌ها هستند. یک مرتبه خلیل می‌زند زیر خنده و برگه‌ای از دستش می‌افتد. عطاران هم کل برگه‌های پرونده توی دستش را پخش وپلا می‌کند و با جدیت زل می‌زند به او. مینا ساداتی هم در این مجموعه عهده‌دار یکی از نقش‌های اصلی است.

دیدگاهتان را بنویسید