دکوراسیون اتاق خواب پاییزه

SONY DSC

اتاق خواب خود را با یک تغییر کوچک گرم کنید. رنگ های گرم را خوب می شناسید و می دانید که استفاده از انها در تغییر فضای منزل بسیار موثر است. اگر اتاق خواب شما طراحی با رنگ ها ی سرد دارد می توانید با تغییر در رنگ پرده و یا ملحفه ی روی تخت این گرما را به اتاق خواب خود القا کنید.

دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم نیاز به تغییرات بزرگ و پرهزینه ندارد تنها کافیست قدری ذوق و خلاقیت به خرج دهید تا یک خانه ای گرم با دکوراسیون پاییزی داشته باشید.خانه ای با دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم و زیبا را برای تان در این مطلب با نکات ریز و ترفندهای ساده گنجانده ایم که در ادامه می خوانید.

کمی خنک شدن در هوا ، عصرهای راحت که نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد ، تغییر رنگ ، برگ های افتاده و زرد و نارنجی فراوان در اطراف – بسیاری پاییز را زیباترین فصل از همه آنها می دانند. ما این زمان از سال را به دلایل بیشتری دوست داریم. همچنین زمانی است که جشن ها شروع به حرکت می کنند و ما نیز از ماه های گرم به روزهای سردتر منتقل می شویم. به هر حال باید از دکوراسیون تابستانی انتخابی خود دور شوید و به دکوراسیون مناسب پاییز و زمستان بپردازید. و امسال ، ما خلاصه روندهای پاییزی خود را با نگاهی به اتاق خواب های شکل دهنده در سطح جهان شروع می کنیم!

ترندهای اتاق خواب پاییزی در سال ۲۰۲۱ ترکیبی زیبا از تزئینات متضاد ، الهام از عناصر طبیعی ، آرامش زیاد و احساس آرامش و تجدید قوا را به همراه می آورد. در مواقعی که تقریباً تمام روز خود را در خانه می گذرانیم ، نقش اتاق خواب در زندگی ما اهمیت بیشتری پیدا می کند. این پناهگاهی است که هنوز همه چیز در آن احساس امنیت و آرامش می کند. فضایی که هنوز همه چیز تحت کنترل ماست! بنابراین چرا در پاییز امسال با پذیرش این روندهای داغ که واقعاً دنیایی از تغییرات را ایجاد می کنند ، آن را تغییر ندهید.

المانی که بدون تردید به اتاق خواب شما را بدون توجه به سبک ، چیدمان فضایی و رنگ های روی دیوارها جلوه می بخشد ، تختخواب است – قطعه مرکزی که همه چیز دیگر برای تکامل نیاز به آن دارد! و در چند فصل گذشته ، تابلوهای سردست به عنوان قطعات نمادین این روایت تبدیل شده اند و برخی از آنها به عنوان آثار هنری چشم نواز دوچندان شده اند. در پاییز امسال ، یک سر تختی چوبی انتخاب کنید و اجازه دهید بلافاصله گرما و ظرافت را به اتاق خواب اضافه کند. روی یک سرتخت چوبی مقرون به صرفه سرمایه گذاری کنید و مطمئناً از خرید پشیمان نخواهید شد.

نیازی نیست وسایل اتاق را کاملا عوض کنید، فقط تغییرات کوچکی ایجاد کنید تا اتاق برای فصل جدید آماده شود. می‌توانید از ایده‌های زیر کمک بگیرید:

  • استفاده از روتختی: در فصل‌های سرد هیچ‌چیز لذت‌بخش‌تر از رفتن زیر یک روتختی گرم و نرم نیست. علاوه بر این با استفاده از روتختی، به دکوراسیون اتاق بافتی جدید اضافه می‌کنید. رنگ روتختی را از بین رنگ‌های پاییزی انتخاب و از آن برای تزئین پایین تخت استفاده کنید. 
  • استفاده از بالشتک: وقتی هوا کمی سرد می‌شود، تختی که چند بالشتک اضافه داشته باشد بسیار دعوت‌کننده خواهد بود. بالشتک‌ها را از پارچه‌های مختلف مثل مخمل، چرم، جیر، گلدوزی‌شده و منگوله‌دار انتخاب کنید. 
  • استفاده از ریسه: ریسه فقط مخصوص عید‌ها و تعطیلات نیست و با داشتن یک رسیه لامپ سفید در اتاق، گذراندن شب‌های طولانی و سرد پاییز آسان‌تر و جذاب‌تر می‌شود. ریسه را دور میله پرده یا بالای تخت نصب کنید. 
  • استفاده از شمع: اگر می‌خواهید شب‌های رمانتیک پاییزی را تجربه کنید، همیشه یک شمع روی میز پاتختی داشته باشید. دو یا سه شمع از رنگ‌های پاییزی انتخاب کنید و اگر به شمع‌های بودار علاقه دارید، فقط یکی از آن‌ها را بودار انتخاب کنید. یادتان باشد همیشه قبل از خواب شمع را خاموش کنید. 
  • استفاده از پوشش گیاهی پاییزی: برگ‌های خشک، شاخه‌های درختان و میوه‌های کاج را در یک گلدان یا کاسه بریزید و المان‌هایی از طبیعت پاییز را به دکوراسیون اتاق خواب اضافه کنید. 
  • تابلو: لزومی ندارد تمام سال تابلوهای روی دیوار اتاق را عوض نکنید. می‌توانید در پاییز تابلویی از یک منظره‌ی پاییزی یا برداشت محصول به دیوار اتاق خواب بزنید. 
  • حباب‌های لامپ‌ها: حباب‌های سفید برای فصل تابستان مناسب هستند، اما در فصل پاییز بهتر است از حباب‌هایی با رنگ‌های گرم و پاییزی استفاده کنید.
  •  

شیک سبکی است که ممکن است کمی زنانگی ذاتی در مورد آن وجود داشته باشد ، اما وقتی با دوز سالم مدرنیته مخلوط می شود ، در بیشتر اتاق خواب ها مناسب است. قطعات هنری دیواری بافته شده دوست داشتنی ، یافته های بازار ککهای محلی ، مجموعه ای از سوغاتی های گوناگون که از سفرهای طولانی شما در طول این سالها جمع آوری شده و یک اتاق خواب مملو از بافت های مخمل و رنگ های روشن-بسیاری از عناصر کوچک کوچک با هم ترکیب می شوند و این تصویر زیبا و مدرن را ایجاد می کنند. اتاق خواب شیک این سبکی است که در ماه های سرد پیش رو به طرز جذابی به شما خدمت می کند.

چاپهای الهام گرفته از طبیعت در اتاق خواب فقط مختص بهار نیست و پاییز را می توان با برخی از این نقوش دوست داشتنی نشان داد. این روندی است که پذیرش آن آسان و مقرون به صرفه است ، ملافه و هنرهای دیواری با الگوهای گل ، طرح های برگدار و گیاهان قاب دار زیبا روی دیوار می تواند این ظاهر الهام گرفته از طبیعت را تقریباً به هر اتاق خواب اضافه کند. کاغذ دیواری یکی دیگر از گزینه های سرگرم کننده و مقرون به صرفه برای استقبال از چاپ های طبیعی است. البته ، پس زمینه را خنثی نگه دارید و از الگوها فراتر نروید تا مطمئن شوید اتاق هنوز مرتب و خوش سلیقه است.

هنگام برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق خواب پاییزی ، نمی توانید از آب و هوای بیرون چشم پوشی کنید. افزودن لایه های مختلف پارچه دنج به اتاق خواب نه تنها باعث راحتی بیشتر آن می شود ، بلکه از نظر بصری نیز به شما آرامش می بخشد. رنگهای گرم و آرامش بخش برای پس زمینه ، یک نقطه کانونی روشن و راحت مانند شومینه ، این اتاق خواب دلپذیر و شاد را تکمیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید