رئالیتی شو مهران مدیری| ساترا به خاطر تعهد مهران مدیری به تلویزیون برای ساخت دورهمی، مجوز تولید «اسکار» را نمی‌دهد

به نقل از آرتیها طی دو روز اخیر خبرهای ضدونقیضی درباره رویکرد ساترا نسبت به مسابقه «اسکار» مهران مدیری منتشر شد و هنوز مشخص نیست بالاخره تکلیف این مسابقه به کجا خواهد رسید. از یک طرف اعلام می‌شود که ساترا به خاطر تعهد مهران مدیری به تلویزیون برای ساخت دورهمی، مجوز تولید «اسکار» را نمی‌دهد و از سوی دیگر  برخی خبرگزاری‌ها این خبر را از سوی ساترا با تکذیب کرده‌اند.

مهران مدیری این روزها پدر گواردیولا و نسخه سریالی خائن‌کشی را در نمایش‌خانگی دارد

جزئیات برنامه «اسکار» مهران مدیری

مهران مدیری این روزها پدر گواردیولا و نسخه سریالی خائن‌کشی را در نمایش‌خانگی دارد که البته به قسمت‌های پایانی‌شان رسیدند. اما اکنون به سراغ ساخت یک مسابقه پرهیجان می‌رود.

هفته گذشته اعلام شد که مهران مدیری قصد دارد مسابقه‌ای را از روی نمونه خارجی «task master» بسازد. نام این مسابقه را هم «اسکار» بگذارد. مسابقه‌ای که قرار است در اجرای آن نیما شعبان نژاد هم به مدیری کمک کند.

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه با اعلام ساترا، مهران مدیری اجازه فعالیت در نمایش خانگی را ندارد. در این خبر آمده که ظاهرا صداوسیما به ساترا دستور داده به خاطر تعهد مهران مدیری به تلویزیون و شبکه نسیم بابت تولید برنامه «دورهمی» مجوز هیچ  فعالیتی در شبکه نمایش خانگی به او داده نشود.

ساترا مخالفتی با صدور مجوز برای برنامه مهران مدیری ندارد

تکذیب مخالفت مجوز برای برنامه «اسکار»

امروز اما این مطلب تکذیب شد. گفته شده: «اخیراً شایعاتی مبنی بر صادر نشدن مجوز از سوی ساترا برای برنامه جدید مهران مدیری در برخی سایت‌های خبری منعکس شد. این خبر واکنش ساترا را در پی داشت و اعلام شد. ساترا مخالفتی با صدور مجوز برای برنامه مهران مدیری ندارد.»

«این برنامه که به شکل مسابقه برگزار خواهد شد. هم اکنون در سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی در مرحله انجام استعلام و بررسی محتوایی است.»

حالا باید دید کدام‌یک از این خبرها قطعی است و آیا بالاخره مدیری مجوز تولید «اسکار» را خواهد گرفت یا خیر.

با توجه به اینکه مراحل تولید برنامه «اسکار» هنوز به اتمام نرسیده است. اما به نظر می‌رسد شورای صدور مجوز ساترا بعد از اتمام مراحل تولید برنامه «اسکار»، درخصوص مجوز انتشار برای این برنامه، اعلام نظر خواهد کرد.

«اسکار» گویا رئالیتی‌شو است و برخی رسانه‌ها ساختار آن را مشابه «task master» دانسته‌اند.

موضوع رئالیتی شو چیست؟

«اسکار» گویا رئالیتی‌شو است و برخی رسانه‌ها ساختار آن را مشابه «task master» دانسته‌اند. در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین برای به چالش کشیدن خلاقیت و توانایی‌های خود، فعالیت‌هایی معین می‌کنند. فعالیت‌ها توسط الکس هورن مدیریت می‌شود اما تسک مستر (طراح برنامه) همیشه حرف آخر را می‌زند. اما هنوز هیچ اطلاعاتی دقیقی در ارتباط با روند داستانی، آیتم ها و شرکت کنندگان مسابقه اسکار منتشر نشده است.

جشنواره فیلم فجر

چه کسانی در این مسابقه حضور دارند؟

منتشر شده که مهران مدیری فیلمبرداری اثر خود را به پایان رسانده است. بازیگرانی همچون سمیرا حسن‌پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، تینو صالحی، سعید زارعی و جمعی از بازیگران تئاتر و سینما در این اثر حضور دارند.

معلوم نیست این کار تازه راهی جشنواره فیلم فجر خواهد شد و یا در زمانی دیگر رنگ پرده را به خود می‌بیند؟

البته برخی در فضای‌ رسانه این سؤال را مطرح کردند که آیا مهران مدیری در برنامه «اسکار» از سینما می‌گوید یا به دلیل سابقه و کارنامه کاری‌اش به سمت فضای کمدی و طنز خواهد رفت؟ گمانه‌زنی‌ها کماکان وجود دارد و باید دید در ادامه جزئیات این برنامه چه خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید