رقابتی تنگاتنگ بین دو رفیق حرفه‌ای/ محمدحسین مهدویان یا هادی حجازی‌فر کدام یک می‌توانند نظر مخاطبان بیشتری را جذب کنند؟

به نقل از آرتیها سال ۱۳۹۵ در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز»، همکاری موفقی بین محمدحسین مهدویان، هادی حجازی‌فر و جواد عزتی شکل گرفت و این همکاری بعدتر در «لاتاری» و «رد خون» هم ادامه پیدا کرد. با جدا شدن هادی حجازی‌فر از این تیم، مهدویان و عزتی کماکان به همکاری ادامه دادند.

حالا درحالی که قسمت اول از فصل سوم «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با حضور جواد عزتی در پلتفرم فیلیمو بارگذاری شده، قرار است به زودی هادی حجازی‌فر اولین سریال خانگی‌اش «داریوش» را در پلتفرم فیلم‌نت منتشر کند. رقابت میان این رفقا در دو پلتفرم مختلف اتفاق جذابی است که به‌زودی رقم می‌خورد.

فیلم «ایستاده در غبار»

همکاری هادی حجازی‌فر و محمدحسین مهدویان

هادی حجازی‌فر پس از سال‌ها فعالیت مستمر در تئاتر، اولین بار سال ۱۳۹۴ با بازی در فیلم «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان به مخاطبان معرفی شد و بعد از آن به واسطه بازی در «ماجرای نیمروز» خیلی بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

حجازی‌فر و جواد عزتی به عنوان بازیگران اصلی «ماجرای نیمروز»، در دو اثر بعدی مهدویان، «لاتاری» و «ردخون» هم حضور پیدا کردند اما بعد از «رد خون» حجازی‌فر از جمع‌ آنها خارج شد. همکاری عزتی با مهدویان در «زخم کاری» و «مرد بازنده» هم ادامه پیدا کرد.

فیلم «موقعیت مهدی»

فیلم «موقعیت مهدی»

حجازی‌فر اولین فیلمش «موقعیت مهدی» را سال ۱۴۰۰ کارگردانی کرد و به جشنواره چهلم فرستاد. در شرایطی که مهدویان هم با فیلم «مرد بازنده» با بازی جواد عزتی در همین جشنواره حضور داشت. «موقعیت مهدی» علاوه بر جایزه بهترین فیلم نگاه نو، در دوازده رشته نامزد شد. او سیمرغ بهترین فیلم، صدابرداری، موسیقی متن و جلوه‌های ویژه میدانی را از آن خود کرد.

در این جشنواره فیلم مهدویان در دو رشته بهترین موسیقی متن و جلوه‌های ویژه بصری نامزد سیمرغ شد. نسخه سریالی فیلم «موقعیت مهدی» با عنوان «عاشورا» تابستان سال ۱۴۰۲ از شبکه یک پخش شد که به مانند نسخه سینمایی مورد استقبال قرار گرفت.

سریال «داریوش»

سریال «زخم کاری» یا سریال «داریوش» کدام موفق ترند؟

در شرایطی که فصل سوم سریال «زخم کاری» در پلتفرم فیلیمو منتشر شد. حالا قرار است سریال «داریوش» به کارگردانی هادی حجازی‌فر هم در پلتفرم فیلم‌نت در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

«زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با بازی جواد عزتی، از فصل یک مخاطبان خاص خودش را همراه کرد؛ برندی که بارها رکورددار میزان بازدید شد. ضمن اینکه تجربه مهدویان در ساخت سریال بیشتر از حجازی‌فر است. با این‌حال تیزر سریال «داریوش» نشان از این دارد که حجازی‌فر با دستی‌ پر قدم به این عرصه گذاشت. حالا باید دید رقابت میان این رفقا به کجا خواهد رسید.

«زخم کاری: انتقام» جمعه‌ها در پلتفرم فیلیمو منتشر می‌شود و «داریوش» هم قرار است به‌زودی چهارشنبه‌ها در پلتفرم فیلم‌نت بارگذاری شود.

دیدگاهتان را بنویسید