رونمایی از تیزر «صبحانه با زرافه‌ها» دومین فیلم سروش صحت/ صحت در فیلم «صبحانه با زرافه‌ها» بار دیگر روی روابط میان چند دوست دست گذاشت

به نقل از آرتیها «صبحانه با زرافه‌ها» دومین فیلم سروش صحت، یکی از مهمترین فیلم‌های جشنواره چهل‌ودوم است. تجربه خوشایند آثار پیشین او به همراه انتشار تصاویر مختلف از فیلم و رونمایی از تیزر آن باعث شد مخاطبان علاقه زیادی به تماشای آن نشان دهند. به نحوی که در نخستین روز بلیت فروشی سینماهای مردمی در روز دوشنبه نهم بهمن ماه ، تمام بلیت‌های آن در مدت زمان کوتاهی به فروش رفت.

فیلم «صبحانه با زرافه‌ها»

سروش صحت سال‌هاست به خاطر ساخت سریال‌های کمدی «ساختمان پزشکان»، «پژمان»، «لیسانسه‌ها» و … به یکی از کارگردان‌های محبوب مخاطبان تبدیل شده. بعد از ساخت اولین فیلمش «جهان با من برقص» بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. سپس با سریال «مگه تموم عمر چند تا بهاره؟» جایگاه ویژه‌تری به دست آورد.

صحت در فیلم «صبحانه با زرافه‌ها» بار دیگر روی روابط میان چند دوست دست گذاشت. ماجرای بین آن‌ها را در بستر موقعیت‌هایی کمدی به نمایش گذاشته است.

فیلم براساس فیلمنامه سروش صحت و ایمان صفایی ساخته شده است. بهرام رادان و هادی حجازی‌فر اولین بار است در فیلمی به کارگردانی سروش صحت بازی می‌کنند. «صبحانه با زرافه‌ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی، در جشنواره چهل‌ودوم فیلم فجر حضور دارد.

خلاصه داستان فیلم «صبحانه با زرافه‌ها»

خلاصه داستان فیلم «صبحانه با زرافه‌ها»

هنوز اطلاعات رسمی از فیلم صبحانه با زرافه ها منتشر نشده است. اما با توجه به آخرین اثر سروش صحت یعنی سریال مگه تموم عمر چند تا بهاره؟ به نظر می‌رسد در صبحانه با زرافه ها هم باز با فضای ذهنی و خلاق آقای کارگردان روبرو هستیم و میزان فانتزی بودن اثر از فیلم اول صحت یعنی جهان با من برقص بیشتر است.

بازیگران فیلم«صبحانه با زرافه‌ها»

ترکیب جذاب و متفاوت بازیگران دومین فیلم سروش صحت باعث می‌شود صبحانه با زرافه‌ها را به عنوان یکی از آثار پربازیگر که امید بالایی هم در گیشه خواهد داشت بشناسیم. 

بهرام رادان

بهرام رادان سال‌ها بعد از بازی در کمدی خوش ساخت بی پولی اثر حمید نعمت‌الله بار دیگر پا به دنیای طنز و کمدی گذاشت. به نظر می‌رسد باید با یک بهرام رادان متفاوت روبرو شویم.

بیژن بنفشه‌خواه از کمدین‌های قدیمی تلویزیون و سینما است که در سال‌های اخیر با انتخاب‌های متفاوت حضور درخشانی در عرصه بازیگری داشته است. بازی در سریال‌های مگه تموم عمر چند تا بهاره؟، دفتر یادداشت و نیسان آبی نشان می‌دهد او به مرز پختگی در عرصه بازیگری رسیده است. حضورش در فیلم سروش صحت بعد از چندین تجربه مشترک همکاری یک اتفاق خوب است.

حضور پژمان جمشیدی بعد از تجربه بازی در جهان با من برقص نشان می‌دهد سروش صحت روی توانایی‌های او در عرصه کمدی حساب ویژه‌ای باز کرده است. حسابی که از سریال پژمان باز شد و حالا حالاها قصد پایان ندارد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا که بعد از درخشش در سریال لیسانسه‌ها و فوق لیسانسه‌ها در نقش حبیب تبدیل به یکی از ماندگارترین شخصیت‌‌های تلویزیونی شد. حالا باز هم با همکاری مجدد با سروش صحت تلاش می‌کند خاطرات خوش لیسانسه‌ها را برای مخاطب زنده کند.

در نهایت هادی حجازی‌فر که پیش از این نیز در سریال زیرخاکی جلیل سامان نقش کمدی را تجربه کرد. حالا در صبحانه با زرافه ها در نقشی متفاوت می‌تواند به یکی از آس‌های صحت در جشنواره امسال تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید