رکورد جدید از فیلم‌های تازه اکران/ فیلم «تگزاس ۳» پس از گذشت یک هفته، با ۳۱ میلیارد تومان رکورد فروش یک هفته را شکسته است

به نقل از آرتیها فیلم «تگزاس ۳» به کارگردانی مسعود اطیابی در یک هفته‌ای که از شروع اکران آن می‌گذرد، چند رکورد را جابه‌جا کرده است. این فیلم درحال حاضر رکورددار بیشترین پیش‌فروش، فروش روز اول و فروش هفته اول است.

«تگزاس ۳» در روز سه‌شنبه ۸ خرداد اکران شد و حالا پس از گذشت یک هفته، با ۳۱ میلیارد تومان، رکورد فروش یک هفته را شکسته است.

جزئیات رکورد فیلم سینمایی «تگزاس ۳»

جزئیات رکورد فیلم سینمایی «تگزاس ۳»

اولین رکورد فیلم سینمایی «تگزاس ۳» به پیش فروش بلیت در سال ۱۴۰۳ اختصاص داشت. تا پیش از این فیلم رکورد پیش فروش بلیت روز اول سال ۱۴۰۳ در اختیار «مست عشق» بود و در روز ۸ خرداد این رکورد توسط «تگزاس ۳» شکسته شد. این فیلم در پیش‌فروش بیش از ۶۸ هزار بلیت فروخت و ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان فروش را به ثبت رساند.

رکورد بعدی برای فروش روز اول بود که این فیلم  توانست با جذب ۱۴۰ هزار مخاطب در روز نخست نمایش خود، ۵ میلیارد تومان بفروشد. پیش از آن «مست عشق» با فروش ۳ میلیارد و ۵۸۶ میلیون و بیش از ۵۰ هزار مخاطب رکورد فروش روز اول سینمای ایران را که در اختیار «سال گربه» بود، با اختلاف به نام خودش ثبت کرده بود.

فیلم سینمایی «تگزاس3»

هفته گذشته با ورود فیلم سینمایی «تگزاس۳» به جمع فیلم‌های اکران، فروش هفتگی سینماها تحت‌تاثیر قرار گرفت. این فیلم یک‌تنه با دو روز اکران توانست در بالاترین جایگاه فروش هفتگی قرار بگیرد. «تگزاس۳» سه‌شنبه ۸ خرداد روی پرده رفت و تا پایان روز چهارشنبه ۹ خرداد، ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون فروخت. این درحالی است که فروش «مست عشق» به عنوان دومین فیلم پرفروش هفته، نصف آن یعنی ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود.

«تگزاس۳» رکورد فروش شش روز اول اکران را هم از آن خود کرد. این فیلم کمدی با فروش ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در طول هفته‌ای که گذشت این جایگاه را به دست آورده است. در شش روز گذشته، ۵۳۰ هزار نفر برای تماشای این فیلم به سینماها رفته‌اند.

پژمان جمشیدی، سام درخشانی، گابریلا پتری، مهدی هاشمی، ژاله صامتی، سیدجواد هاشمی، نعیمه نظام‌دوست، سام نوری، سیاوش چراغی‌پور، ساعد هدایتی و از جمله بازیگران این فیلم هستند.

ژاله صامتی

بیوگرافی کوتاه بازیگر محبوب فیلم تگزاس

ژاله صامتی در ۱۴ فروردین ۱۳۵۱ در تهران متولد شد. او در رشتهٔ تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ‌تحصیل شد. وی فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۷۲ و با بازی در دت یعنی دختر آغاز کرد. ژاله صامتی برای نقش‌آفرینی در آخرین بار کی سحر را دیدی؟ (۱۳۹۴)، درخونگاه (۱۳۹۷)، و سرهنگ ثریا (۱۴۰۱) نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنوارۀ فیلم فجر بوده‌ است. همچنین برای درخونگاه و مجموعهٔ تلویزیونی زیرخاکی (۱۳۹۹–۱۴۰۳) برندهٔ جایزهٔ حافظ شد. او در سال ۱۴۰۱ به‌عنوان داور در فصل سوم مسابقهٔ تلویزیونی عصر جدید حضور داشت.

او فعالیت حرفه‌ای خود را با بازی در فیلم‌های سایه به سایه، خفاش، آخرین نبرد، فرار مرگبار و مربای شیرین پی گرفت. خانم صامتی همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی متعددی از جمله یحیی و گلابتون، سرزمین ملائک، هتل، فکر پلید، مجتمع مسکونی فرخ و فرج، آژانس دوستی، این زمینی‌ها نیز حضور داشته‌ است. کارنامهٔ هنری او بیشتر در ژانر طنز است، اما نقش‌های جدی را هم تجربه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید