زیباترین و معروف‌ترین مدل‌های زن خارجی

در این مطلب از آرتیها زیباترین و معروف‌ترین مدل‌های زن خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد. زیبایی در عین سادگی تعریف پیچیده‌ای دارد. زیرا این امر سلیقه‌ای است و ممکن است از دید هرکس تعریفی داشته باشد. تعریف زیبایی در طول زمان همواره تغییر کرده و تکامل یافته است؛ اما تمایل انسان به زیبایی و زیباترشدن از گذشته تا امروز وجود داشته است. همین حس زیبایی سبب ایجاد صنعتی به نام مدلینگ و فعالیت افرادی به نام مدل در آن شده است. این احساس در بین زنان بیش ‌از مردان وجود دارد و آن‌ها به دنبال راهی برای تبدیل‌شدن به بهترین مدل زن هستند. امروزه مدل‌های زن شهرت زیادی برخوردار هستند.

با پیشرفت صنعت مدلینگ و رواج آن در تمام کشورهای جهان، روز به‌ روز بر تعداد مدل‌ها افزوده شد. مدلینگ یکی از پردرآمدترین صنعت‌ها است. همین امر سبب می‌شود افراد برای کسب درآمد بیش‌تر و رسیدن به شهرت پا در این شغل بگذارند. از طرفی استفاده از مدل‌ها و خصوصا بهترین مدل زن این فرصت را برای شرکت‌ها و برندها فراهم می‌کند که کالای خود را به سراسر جهان معرفی و عرضه کنند. از آنجا که تعداد این مدل‌ها بسیار زیاد است.

کندال جنر را می‌توان یکی از ثروتمندترین مدل‌های زن دانست.

کندال جنر

کندال جنر را می‌توان یکی از ثروتمندترین مدل‌های زن دانست. این ثروت به دلیل شهرت خانوادگی و تعداد بالای دنبال‌کننده‌های او در فضای مجازی است. او علاوه بر فعالیت در کمپین‌های تبلیغاتی، از طریق صفحه خود در اینستاگرام با ۹۲ میلیون دنبال کننده نیز درآمد قابل‌توجهی کسب می‌کند. او از خانواده‌ی مشهور کارداشیان است. همین امر سبب شده است در کنار قد، وزن و چهره‌ی زیبای خود، معروف‌ترین مدل زن شود. کندال جنر دارای ۱۷۹ سانتی‌متر قد و ۵۴ کیلوگرم وزن است.

میراندا کر کار خود را با شرکت در یک مسابقۀ محلی آغاز کرد.

میراندا کر

میراندا کر متولد ۲۰ آوریل ۱۹۸۳ می‌باشد. یکی از زیباترین و گران قیمت ترین مدل‌های معروف زن که اصالتاً استرالیایی است. میراندا کر کار خود را با شرکت در یک مسابقۀ محلی آغاز کرد و بعد از آن در حرفۀ مدلینگ در استرالیا محبوب و معروف شد. برای محبوبیت بیشتر به نیویورک مهاجرت کرد. قد او ۱۷۵ سانتی متر و وزنش ۵۳ کیلوگرم است. ۱۲٫۳ میلیون نفر میراندا کر را در اینستاگرام دنبال می‌کنند.

کارا دلوین متولد لندن است.

کارا دلوین

کارا دلوین متولد لندن است. در ۱۲ آگوست ۱۹۹۲ به دنیا آمده است. او از نوجوانی پا به این صنعت گذاشت. اکنون با قد ۱۷۸ سانتی متری خود در ران ویزهای معروفی مانند: فندی، دولچه، گابانا قدم می­زند. دلوین در اینستاگرام ۴۴٫۱ میلیون نفر دنبال کننده دارد. امروزه در صنعت بازیگری هم مشغول به فعالیت می‌باشد.

بلا حدید خواهر جی جی حدید می‌باشد.

بلا حدید

بلا حدید خواهر جی جی حدید می‌باشد. در سال ۹ اکتبر ۱۹۹۶ متولد شده است. او یکی از شیک ترین و با استعدادترین مدل‌های معروف زن در صحنۀ مد معاصر می‌باشد. بلا حدید در سال ۲۰۱۶ عنوان مدل سال را کسب کرد. این مدل زیبا کار خود را از سنین پایین شروع کرد. الان در صفحۀ اینستاگرام خود نزدیک به ۳۴ میلیون دنبال کننده دارد.

یکی دیگر از زیباترین مدل‌های می‌توان به مدلینگ روسی، ایرینا شایک اشاره کرد.

ایرینا شایک

یکی دیگر از زیباترین مدل‌های می‌توان به مدلینگ روسی، ایرینا شایک اشاره کرد. این مدل در ۶ ژانویه ۱۹۸۶ متولد شد. ایرینا دارای قدی بلند تقریبا ۱۷۸ سانتی متر است. او با حمایت و پشیبانی مادرش وارد دنیای مدلینگ شد. خانم شایک در سال ۲۰۰۴ به فرانسه مهاجرت کرد. او زمانی به بیشترین شهرت رسید که دوست دختر کریستیانو رونالدو بود. در حال حاضر پیج اینستای این مدلینگ زیبا بیش از ۱۴ میلیون دنبال کننده دارد. 

یکی دیگر از مدلینگ های معروف آمریکایی می‌توان به هیلی بالدوین اشاره کرد.

هیلی بالدوین(هیلی بیبر)

یکی دیگر از مدلینگ های معروف آمریکایی می‌توان به هیلی بالدوین اشاره کرد. او در ۲۲ نوامبر ۱۹۹۶ به دنیا آمده است. هیلی فرزند نویسنده و تهیه کننده آمریکایی، استیون بالدوین است. او فعالیت خود را با عکس بر روی مجلات آغاز کرد. هیلی وقتی که برای بار اول در هفته مد در لندن، روی ران ویز قدم گذاشت. نگاه های بسیاری را به سمت جود جلب کرد. او در ۲۰۱۸ با جاستین بیبر ازدواج کرد. در حال حاضر این مدلینگ زیبا در اینستاگرام بیشتر از ۲۹ میلیون دنبال کننده دارد. 

جی جی حدید یکی از معروفترین مدل‌های زن و یکی از مشهورترین شخصیت­های تلویزیونی است.

جی جی حدید

این مدل بسیار زیبا متولد آمریکاست. در ۲۳ آوریل ۱۹۹۵ متولد شده است. جی جی حدید یکی از معروف‌ترین مدل‌های زن و یکی از مشهورترین شخصیت‌های تلویزیونی است. او در سال ۲۰۱۶ به عنوان مدل بین المللی سال برگزیده شد. او ۱۷۸ سانتی متر قد و ۵۷ کیلو وزن دارد. دنبال کننده های این مدل معروف در اینستاگرام به بیش از  ۵۹٫۶ میلیون نفر می‌رسد.

 روبی رز یکی از مدل‌های برند معروف نایک است.

روبی رز

یکی از مدل‌های معروف استرالیایی می‌توان به روبی رز اشاره کرد. او متولد ۲۰ مارس ۱۹۸۶ است. روبی رز یکی از مدل‌های برند معروف نایک است. این مدلینگ مشهور بازیگر و مجری تلویزیون نیز است. در حال حاضز نیز در اینستاگرام بیش از ۱۵ میلیون دنبال کننده دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید