سریال «خانم قاضی»/ سریال خانم قاضی، یکی از سریال‌های پرطرفدار با حضور هنرمندان بنام ترکیه است که تا کنون ادامه‌دار شده است

در این‌ مقاله از آرتیها با معرفی کامل سریال «خانم قاضی» همراه شما هستیم. سریال خانم قاضی یکی از سریال‌های پرطرفدار ترکیه است که تا کنون ادامه‌دار شده است.

این سریال، سریالی درام و اجتماعی است. این سریال داستان زنی به نام فیرات را دنبال می‌کند که پس از سال‌ها دوری از همسرش، به شهر محل زندگی او باز می‌گردد و در دادگاه خانواده مشغول به کار می‌شود. فیرات با چالش‌های متعددی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود روبرو می‌شود و تلاش می‌کند تا عدالت را در جامعه اجرا کند.

سریال خانم قاضی به دلیل داستان جذاب، بازی‌های قوی و مشکلات اجتماعی، مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت. این سریال به موضوعاتی مانند خشونت خانگی، طلاق، حضانت فرزند و حقوق زنان می‌پردازد و به نوعی تلنگری به جامعه می‌زند.

بیوگرافی بازیگران سریال «خانم قاضی»

وحیده پرچین

وحیده پرچین

وحیده پرچین (Vahide Perçin) هنرپیشه اهل کشور ترکیه متولد ۱۳ ژوئن ۱۹۶۵ (۲۳ خرداد ۱۳۴۴) متولد شد. او بازیگری را از سال ۱۹۹۲ و تئاتر شروع کرد. سپس در سال ۲۰۰۳ با سریال داستان استانبول (Bir İstanbul Masalı) در قاب تلویزیون حاضر شد. سریال مادرم (Annem) پرچین باعث شد که او دیده شود و با ایفای نقش میانسالی خرم سلطان در حریم سلطان (Muhteşem Yüzyıl) به شهرت رسید. از آثار مشهود خانم پرچین باید به سریال‌های مادر (Anne) و روزگارانی در چوکوروا (Bir Zamanlar Çukurova) اشاره کنیم.

مصطفی اوعورلو

مصطفی اوعورلو

مصطفی اوعورلو (Mustafa Uğurlu) بازیگر ترکیه‌ای و برادر احمد اوعور اوعلو، بازیگر اهل ترکیه، است. این هنرپیشه در ۵ نوامبر ۱۹۵۵ (۱۴ آبان ۱۳۷۴) چشم به جهان گشود. سپس از سال ۱۹۸۴ وارد تئاتر شد و در سال ۱۹۹۷ با سریال Rıza Beyler جلوی دوربین رفت. سریال‌های گالیپ درویش (Galip Derviş)، نفوذی، روزگار دیوانه (Bir Deli Rüzgar)، تصادف (Çarpışma) و سریال شاهماران (Şahmaran) از آثار مشهور این هنرپیشه هستند.

فیضه سویل گونگور

فیضه سویل گونگور

فیضه سویل گونگور (Feyza Sevil Güngör) هنرپیشه ترک در ۳۰ مه ۱۹۹۷ (۹ خرداد ۱۳۷۶) به دنیا آمد. او بازیگری را از سال ۲۰۱۷ با سریال دایره (Çember) شروع کرد و با سریال قیام عثمان (Establishment: Osman) به شهرت رسید. سریال‌های جنگجو (Savasci) و قضاوت از آثار دیگر او هستند.

ارجان کسال

ارجان کسال

ارجان کسال (Ercan Kesal) بازیگر نویسنده اهل کشور ترکیه متولد ۱۲ سپتامبر سال ۱۹۵۹ (۲۰ شهریور ۱۳۳۸) است. او بازیگری را از سال ۲۰۰۲ با فیلم دور (Uzak) شروع کرد و با سریال زیر پوست شهر (Kayıp Şehir) به شهرت رسید. سریال‌های نفوذی (İçerde)، سریال گودال (Çukur)، الف (Alef)، سه سکه (Üç Kuruş) و سریال ماگارسوس (Magarsus) از آثار تماشایی این بازیگر هستند.

نورسل کوسه

نورسل کوسه

نورسل کوسه (Nursel Köse‎؛ زاده ۲۹ مارس ۱۹۶۱ در ملطیه، ترکیه) هنرپیشه ترک است. وی در آلمان تحصیل و کار کرده‌است. او در فیلم لبه بهشت که در دنیا مورد تحسین قرار گرفته ایفای نقش کرده‌ است. وی در مجموعه تلویزیونی گوزل در نقش کریمان بازی کرده‌ است.

یوسف چیم

یوسف چیم

یوسف چیم (Yusuf Çim) بازیگر، خواننده و مجری ترکیه‌ای متولد ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۱ (۴ مهر ۱۳۷۰) است. این هنرپیشه از فعالان صنعت مد در کشور ترکیه نیز است. او اولین سریال خود را با نام ازرا (Ezra) در سال ۲۰۱۴ بازی کرد سپس با سریال عطر توت فرنگی (Çilek Kokusu) به شهرت زیادی رسید. سریال‌های طوفان (İçimdeki Fırtına)، در روز خوب در روز بد (İyi Günde Kötü Günde) و فیلم معروف ترانه ای عاشقانه برایم بخوان (Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle) از آثار مشهور این بازیگر هستند‌.

دیدگاهتان را بنویسید