سریال «گناه فرشته» به کارگردانی حامد عنقا، جمعه اول دی‌ماه پخش خود را آغاز می‌کند/ منتظر سریالی پر از ستاره‌های سینما باشید

به نقل از آرتیها نفس بازغی یکی از نقش‌های اصلی سریال «گناه فرشته» را بازی می‌کند. سریال «گناه فرشته» مدت‌‌ها خبر تولیدش در رسانه‌ها مطرح بود. حالا در نوبت پخش اختصاصی از فیلیمو قرار گرفت. این سریال به نویسندگی و کارگردانی حامد عنقا قرار است از جمعه اول دی‌ماه پخش خود را به شکل اختصاصی از پلتفرم «فیلیمو» شروع کند.

داستان سریال «گناه فرشته»، به‌طور رسمی منتشر نشده ولی روابط‌عمومی سریال، این جمله مبهم و پر رمز و راز را منتشر کرده: «آتیش چیز بدی نیست، اونچه اضافه هست رو می‌سوزونه، چیزی موندنی باشه می‌مونه!»

«نفس» دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر حضورش در این سریال رسانه‌ای شد.

نقش‌های اصلی سریال «گناه فرشته»

پس از اعلام رسمی حضور شهاب حسینی، امیر آقایی و لادن مستوفی در سریال «گناه فرشته»، از سه بازیگر دیگر این سریال نیز رونمایی شد.

«نفس» دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر حضورش در این سریال رسانه‌ای شد. او برای نخستین بار است که در یک سریال به ایفای نقش می‌پردازد. تاکنون جزئیاتی از نقش این بازیگر اعلام نشده است. اما با توجه به عکس منتشر شده او در سریال «گناه فرشته» نقش دختر لادن مستوفی را بازی خواهد کرد.

همراه با معرفی نفس بازغی، نام مهدی سلطانی و دیبا زاهدی نیز به عنوان دیگر بازیگران «گناه فرشته» اعلام شد.

حامد عنقا کارگردان سریال «گناه فرشته»

حامد عنقا کارگردان سریال «گناه فرشته»

حامد عنقا (زاده ۱۳۵۷ تهران) طراح، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده نیز هست. وی از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با ساخت مستندهای اجتماعی آغاز کرده‌است. وی در دوره‌های مختلف در تلویزیون، سینما و صنعت موسیقی به عنوان طراح، تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار فعالیت کرده‌ است. همچنین وی به عنوان مربی و معلم کارگاه‌ها و دوره‌های مختلف کارآفرینی و خلاقیت در زمینه فرهنگی و هنری فعالیت کرده‌ است. او در رشته حقوق قضایی و علوم معارف اسلامی تحصیل کرده است.

مهدی سلطانی

کاراکترهای مختلف مهدی سلطانی بازیگر سریال «گناه فرشته»

مهدی سلطانی در دهه ۹۰ با بازی در نقش‌‌های جدی و با صلابت در ذهن مخاطبان ماندگار شد. بازی او در سریال «در مسیر زاینده‌رود» از ماندگارترین نقش‌های سلطانی بود. همکاری او با حسن فتحی در سریال‌ «شهرزاد» از سلطانی بازیگری با ویژگی‌های خاص درست کرد که متانت در گفتار و تاکید بر ادای درست دیالوگ‌ها از ویژگی‌های بازیگری او است. درک درست سلطانی از موقعیت‌هایی که درون آن قرار می‌گیرد و ایجاد شیمی درست میان روابط شخصیت‌های مقابل خودش نقش‌های ماندگاری از او ثبت کرده است.

بازی دیدنی او در سریال «پدر» در نقش یک پدر دلسوز و مهربان تاثیرگذار بود. یا برعکس شخصیت منفی او در سریال «آقازاده» که یک فرد با نفوذ و طمع است. حالا سلطانی در «گناه فرشته» همکاری مداومی که با حامد عنقا داشته است را ادامه داده و فرصت دیگری برای ثبت بازی متفاوت از خودش را پیش رویش می‌بیند.

سریال «گناه فرشته»

چند نکته درباره سریال «گناه فرشته»

  • مرتضی پورصمدی فیلمبردار مطرح سینمای ایران در میانه فیلمبرداری این سریال به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت.
  • شهاب حسینی بعد از تجربه بازی در سریال شهرزاد و سریال پوست شیر در سومین حضور خود در نمایش خانگی، در نقش اصلی سریال «گناه فرشته» حضور دارد.
  • حامد عنقا که بیشترین همکاری با کارگردان را با بهرنگ توفیقی و محمدحسین لطیفی در کارنامه دارد، حالا اولین تجربه سریال‌سازی را پشت سر می‌گذارد.
  • در یک رسم قدیمی، زمان طلایی پلتفرم‌ها، جمعه‌هاست. روزی که همه می‌توانند سریال را در کوتاه‌ترین فاصله با زمان انتشار، تماشا کنند. زمان انتشار این سریال نیز جمعه ۸ صبح قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید