سهم مالک در «زخم کاری: بازگشت»، چرا تنها برگ برنده مهدویان در سریال کمتر دیده میشه؟| «تا مالک وارد بازی نشه، هیچ چیز عوض نمیشه.»

به نقل از آرتیها بخش مهمی از مخاطبان «زخم کاری» این سریال را به خاطر نقش مالک با بازی جواد عزتی دنبال می‌کردند. حالا محمدحسین مهدویان در فصل دوم این سریال، نقش مالک را به کمترین حد ممکن رسانده است.

زنده ماندن مالک هرچقدر هم غیرمنطقی و محیرالعقول باشد. تنها برگ برنده مهدویان برای ادامه داستان است.

سهم مالک از «زخم کاری: بازگشت»

زنده ماندن مالک هرچقدر هم غیرمنطقی و محیرالعقول باشد. تنها برگ برنده مهدویان برای ادامه داستان است. اما در نهایت ناباوری حتی با این برگ برنده هم خوب بازی نمی‌کند. بعد از گذشت هفت قسمت، حضور جواد عزتی به چند سکانس خلاصه شده که در آن‌ها هم هیچ خبری از زیرکی و اقتدار مالک نیست. در عوض با شمایل فروپاشیده مردی از گور بازگشته طرفیم که گویا به جز درست کردن لگو و گریه کردن کار دیگری را از پیش نمی‌برد.

«زخم کاری: بازگشت» با وجود گذشت هفت قسمت هنوز بر تکرار دم دستی ایده‌های فصل اول متکی است. حتی شخصیت‌های تازه هم کپی هستند. اقتباس از «هملت» هم فعلا به کابوس‌های میثم و درگیری‌هایش با طلوعی خلاصه شده. تنها روزنه امید برای خروج از این اوضاع و احوال بازگشت کاراکتر مالک به بطن داستان و رویارویی خون‌بارش با طلوعی است که هنوز خبری از آن نیست و اگر این روند ادامه پیدا کند، سریال حتی از حوصله صبورترین مخاطبان هم خارج می‌شود.

مالک سراغ شخصیت طلوعی می‌رود.

قسمت هفتم فصل دوم سریال «زخم کاری: بازگشت»

قسمت هفتم سریال «زخم کاری: بازگشت»، با سکانسی دو سه دقیقه‌ای از مالک شروع می‌شود. مالک سراغ شخصیت طلوعی می‌رود. با او درباره کلاه گذاشتن سر ناصر حرف می‌زند. به او می‌گوید که جای پول نروژی‌ها امن است. بعد از تیتراژ داستان به زمان حال برمی‌گردد و دیگر خبری از مالک نیست.

بعضی از مخاطبان در واکنش به این قسمت نوشته‌اند گمان می‌کردند مهدویان قصد داشته از قسمت هفتم حضور جواد عزتی را پررنگ تر کند. اما بعد متوجه شده‌اند که اشتباه فکر کرده‌اند.

بعضی‌ها از اینکه حضور جواد عزتی در تیزرها پررنگ به نظر می‌رسد و نام او در تیتراژ قبل از همه است گلایه کرده و نوشته‌اند: «آقای مهدویان وقتی در هر قسمت مالک فقط سه دقیقه بیشتر نیست و کار خاصی هم انجام نمی‌دهد. چرا توی تیزرها طوری او را نشان می‌دهید که انگار نقش اصلی است؟»

با کاراکتر مالک بازی می‌کنین تا مخاطب‌ها بمونن پای سریال؟

«چرا در لیست بازیگرها، اول اسم جواد عزتی را نوشتید. حداقل آخر لیست می‌نوشتید با هنرمندی جواد عزتی که ما تکلیف خودمون رو بدونیم.»

« با کاراکتر مالک بازی می‌کنین تا مخاطب‌ها بمونن پای سریال؟ مالک پنج دقیقه هم نیست اما توی تیزر طوری نشان می‌دهید انگار حضورش فعال است.» و …عده‌ای از مخاطبان هم تاکید کرده‌اند که هیچ‌کدام از بازیگران این فصل وزن جواد عزتی را ندارند. مهدویان اشتباه کرده که مهمترین عنصر سریال را نادیده گرفته است.

واکنش مخاطبان به حضور مالک در فصل دوم سریال «زخم کاری: بازگشت»

واکنش مخاطبان به حضور مالک در فصل دوم سریال «زخم کاری: بازگشت»

برخی از مخاطبان نوشته‌اند که این سریال بدون حضور مالک جذابیتی برایشان ندارد. کامنت‌هایی از این دست منتشر کرده‌اند: «دو دقیقه‌ اولی که مالک بازی می‌کرد می‌ارزید به کل فصل دو»

«زخم کاری که جواد عزتی توش نباشه، ارزش دیدن نداره.»

«تا مالک وارد بازی نشه، هیچ چیز عوض نمیشه.».

۹۰ درصد مخاطب‌ها به خاطر مالک این سریال رو تماشا می‌کنند

«هر هفته قسم می‌خورم که قسمت بعدی رو نمی‌بینم ولی می‌گم شاید مالک توی این قسمت بیاد بذار ببینم و باز هم نیست.»

«۹۰ درصد مخاطب‌ها به خاطر مالک این سریال رو تماشا می‌کنند الان ۷ هفته‌اس که لحظه شماری می‌کنیم مالک وارد بشه و نمیشه. واقعا تا کی باید صبر کنیم؟» و …

در پایان

در نهایت «زخم کاری: بازگشت» تا همین جا هم به قول طلوعی یک «هیچِ هیچِ هیچ» بزرگ است. فرقی نمی‌کند با فصل هشتم «بازی تاج و تخت» طرف باشیم یا تازه‌ترین اثر محمد حسین مهدویان!

دیدگاهتان را بنویسید