طراحی و ایده پردازی برای حمام

اگر دوش شما قفسه داخلی ندارد، یک آویز دوش با قفسه های چسبان کاری است که باید انجام شود. به علاوه، این کار از ایجاد کپک در پایه های قفسه های ایستادنی جلوگیری می کند. با آرتیها همراه باشید تا بهترین ایده ها را برای حمام خود با هر ابعادی که دارید استفاده نمایید.

اگر کمد لباس های شما در حال حاضر با ملافه ها پر شده است، پس حوله های دست و صورت را در سبدهای تزئینی در زیر کمدهای روشویی خود قرار دهید. یا هنوز بهتر از آن، از یک سبد به عنوان سبد رخت چرک ها استفاده کنید که حوله های استفاده شده یا نمناک را در آن نگه می دارید.

اغلب افراد تصور می کنند که در حمام ها با متراژهای کوچک نمی توانند طراحی دکوراسیون زیبایی داشته باشند که این تصور کاملا غلط است شما می توانید با استفاده بهینه از فضا طراحی زیبا و جذابی را برای دکوراسیون حمام کوچک داشته باشید. 

در زمان های گذشته به طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی توجه زیادی نمی شد امروزه با پیشرفت تکنولوژی طراحی دکوراسیون برای این قسمت از منزل نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. برای طراحی دکوراسیون داخلی حمام های کوچک و بزرگ ایده های زیادی وجود دارد که در ادامه این مطلب شما را با برخی از ایده ها برای  دکوراسیون حمام های کوچک آشنا می سازیم.

امروزه در بیشتر منازل متراژ کمی به سرویس بهداشتی اختصاص داده شده است که با وجود سرویس  بهداشتی با متراژ های کم هم می توانید دکوراسیون شیک و متفاوتی را برای حمام و سرویس بهداشتی منزل خود داشته باشید. بهتر است برای طراحی دکوراسیون حمام کوچک از کاشی های کوچک روی همه دیوار های حمام استفاده کنید زیرا این کاشی ها فضای حمام را بزرگتر نشان می دهند همچنین کاشی ها با طرح های راه راه و زیبا باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای حمام می شوند. می توانید برای طراحی حمام های کوچک از انواع رنگ های روشن استفاده کنید زیرا رنگ های روشن در بزرگ تر به نظر رسیدن فضاهای کوچک می توانند موثر باشند.

برای قرار دادن انواع وسایل مورد نیاز نظیر حوله و شوینده ها و … می توانید از شلف دیواری در فضای دکوراسیون حمام های کوچک استفاده کنید. شلف های دیواری می توانند به فضای دکوراسیون حمام نظم و ترتیب خاصی ببخشند.

در ادامه تصاویری از انواع دکوراسیون حمام های کوچک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

قفسه های خود را تنها به دیوارهای صاف محدود نکنید. این قفسه های راحت گوشه ای، از فضا بیشترین استفاده را با هر طرحی که مد نظر شما است ؛می کنند. از آنها به عنوان محل نگهداری شمع و گیاهان استفاده کنید (یا فقط کاغذ توالت فرنگی اضافی را بر روی آن قرار دهید).

این کابینت دیواری جادار، دارای یک جا حوله ای برای خشک کردن دست ها است، به علاوه قفسه های مخفی دارد که شما می توانید هر چیزی را در آن پنهان کنید.

با استفاده از این قوطی های شیشه ای زیبا، توپ های پنبه ای را به نمایش بگذارید. با دهانه باز قوطی ها که در قسمت بالا قرار دارد، دستیابی به آنچه در حمام قرار دارد، آسان تر می شود.

فقط کافی است تا یک دکمه را فشار دهید تا شامپو، نرم کننده و شامپو بدن بر روی دستان شما ریخته شود- نیازی به فشار دادن ظرف شامپو نیست. یک امتیاز دیگر؛ دوش شما کمتر به هم ریخته به نظر می رسد.

بهترین قسمت در مورد این قفسه ها؟ قفسه ها به اندازه کافی برای قرار دادن بطری شراب مناسب است، پس اگر می خواهید دکوراسیون خانه خود را عوض کنید، به سادگی می توانید آن را به آشپرخانه خود منتقل نمایید. اینگونه گفته می شود…

این سبدهای معتبر آیکیا، حوله ها، لاک ناخن ها، لوازم آرایش و بیشتر و بهتر از همه، گوشی های موبایل را نگهداری می کند.

ایجاده قفسه ای برای نگهداری شامپو ها و تجهیزات مو که می تواند در مرتب سازی کمک بسیار شایانی به شما کند. این سازمان دهنده که عایق حرارتی است، برای اطمینان از این است که می توانید به سادگی وسایل مدل دادن مو را در آن نگهداری کنید. سایر لوازم، گیره ها، سنجاق ها و کش سر را در محفظه های اضافی و کشو پایین قرار دهید.

یک کیسه لباس زیر زنانه جهت نگهداری حروف الفبا از جنس فوم برای کودکان، اردک های پلاستیکی، و عروسک های پری دریایی، دو برابر مناسب تر است. فقط کافی است تا کیسه را از قسمت گیره قلاب شکل آن در جایی بر روی دوش آویزان کنید تا اسباب بازی ها خشک شوند. دکوراسیون دیواری حمام خود را با این واحد قفسه مدرن تصور کنید. این قفسه می تواند بطری ها، شمع ها و بسته های اضافی دستمال کاغذی های لول شده را در خود جای دهد در حالی که هنوز هم شیک به نظر می رسد. قفسه ها در حمام کمک بسیار زیادی در مرتب کردن وسایل دارند و از پخش شدن بیهوده وسایل در محیط حمام جلوگیری می کنند.

یک قفسه ذخیره سازی اضافی را از اتاق بچه ها برداشته تا حوله های بیشتر، دستمال های توالت یا مجله هایی که در حمام می خوانید را در آن نگه دارید. تقسیم کننده های کشو، آرایش کردن صبح گاهی شما را آسان تر می کنند؛ زیرا مانع از غلت خوردن رژ لب ها، براش آرایشی و دیگر لوازم مورد علاقه شما هنگام باز کردن یا بستن کشوها می شوند. به جای بر روی هم انباشتن محصولات تمیز کننده و لوازم آرایشی اضافی، سعی کنید تا یک صفحه چرخان میز به کمد حمام خود اضافه کنید. وقتی در جست و جو کالای خاصی باشید، کافی است تا صفحه را بچرخانید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید. سبدهای حصیری جوت که در کابینت حمام شما جای نمی گیرند، ممکن است در جای دیگری کاربردی باشند- مانند بر روی دیوارها. دو سبد حصیری را در بالای توالت خود آویزان کنید تا حوله های لول شده و دستمال های توالت مخفی را در این سبد پنهان کنید.

اگر فضای کافی برای نگهداری وسایل ندارید، قوطی های دستی کوچک نگهداری (مانند قوطی های شیشه ای میسون جار!) را بر روی دیوارها آویزان کرده و برس های آرایشی، توپ های پنبه ای و مسواک ها را در آن نگهداری نمایید. از آنجا که نیازهای حمام تغییر می کند و بیشتر می شود (باندهای پانسمان، تیغ و …)، آنها را با استفاده از این برچسب های قوطی های میسون جار دوست داشتنی، سازمان دهی کنید. یک کابینت کم جا با درهای کشویی، فضای بسیار زیادی را در یک جای کم ایجاد می کند. دو مجموعه حوله برای هر یک از اعضا خانواده خود قرار دهید (با فرض اینکه شما یک بار در هفته لباس های خود را می شوئید)، و دو مجموعه حوله نیز برای مهمان ها قرار دهید.

اجازه دهید که حوله ها و لباس های نازک خشک شوند- بدون اینکه در معرض نمایش قرار بگیرند. یک میله پرده دوش راد و میله حوله نصب کنید تا لباس ها بتوانند در درون وان حمام شما خشک شوند. (ما میله دوش خود را در پشت آن نصب کردیم، پس حوله ها در پشت پرده آویزان می شوند).

دیدگاهتان را بنویسید