علت خداحافظی‌ حسین مهری از «شب‌های مافیا؛ زودیاک»| «بازی مافیا نه کار اصلی و نه دغدغه من است. فقط هم به خاطر مسائل مالی در آن بازی کردم.»

به نقل از آرتیها مخاطبان رئالیتی شو «شب‌های مافیا، زودیاک» به خداحافظی حسین مهری از این مسابقه آن هم درست نزدیک فینال و اظهاراتی که درباره بازی مافیا کرده واکنش‌های منفی نشان داده‌اند. مهری این مسابقه را تفرقه‌انداز معرفی کرده و گفته که فقط به خاطر مسائل مالی در آن بازی کرده است.

علت خداحافظی‌ حسین مهری از «شب‌های مافیا؛ زودیاک»

حسین مهری چند روز پیش مصاحبه‌ای با باشگاه خبرنگاران توانا انجام داده بود. درباره علت خداحافظی‌اش از «شب‌های مافیا؛ زودیاک» گفته: «۲۸ سال است که بازیگری می‌کنم. بازی مافیا نه کار اصلی و نه دغدغه من است. فقط هم به خاطر مسائل مالی در آن بازی کردم.»

او در ادامه توضیح داده: «این بازی با یک سیاست نادرست وارد کشور شده است. تفرقه انداز است. مهارت دروغ گفتن را در افراد رشد می‌دهد. دنیا جایی شده که افراد برای موفقیت در آن راضی به انجام خیلی کارها شده‌اند. به نظرم جای من در این فضاها نیست. ترجیح می‌دهم فعالیتم را در بازیگری و نویسندگی ادامه دهم»

صحبت‌های مهری در شبکه‌های اجتماعی

نظر کاربران فضای مجازی دراینباره

بازنشر صحبت‌های مهری در شبکه‌های اجتماعی بازتاب‌های زیادی داشته. اکثر مخاطبان خداحافظی او از این بازی را درست نزدیک فینال، اقدامی عجیب و نادرست خوانده‌اند.

برخی مخاطبان نوشته‌اند: «می‌ذاشتی ۴ فصل دیگه بازی می‌کردی بعد می‌رفتی.»

«اگر چنین عقیده‌ای داشتین از ابتدا نباید بازی می‌کردین. اوایل که بازیکن بهتر با اشتباهات کمتر بودین چرا این حرف رو نزدین؟»

«خیلی جالبه که هنرمندان همیشه بعد از اینکه پولشون رو می‌گیرن صداشون درمیاد.»

«ایشون تا زمانی خوب بازی می‌کرد که هنوز بازی ماسک نداشت بعد از اون در تمام بازی‌ها دیدیم چطوری عمل کرد.» و …

حسین مهری تنها پلیری بود که بدون گاوبندی بدون تقلب و بدون گروهبندی بازی می‌کرد.

بعضی‌ها هم نوشته‌اند که مهری عملکردی درست داشته و علت خداحافظی‌اش به رفتار سایرین برمی‌گردد: «حسین مهری تنها پلیری بود که بدون گاوبندی بدون تقلب و بدون گروهبندی بازی می‌کرد برای همین هم خاری شد تو چشم تازه به دوران رسیده‌ها»

«به نظرم حرف‌هاش درسته. با نوع رفتار و برخوردی که ملیکا شریفی‌نیا باهاش توی هر سه دست مافیا زودیاک کرد، همین که تو سه تا بازی حضور داشت معلومه تحمل کرده.»

«بالاخره یه انسان و بازیگر صادق پیدا شد.» و …

مهری در صفحه اینستاگرامش هم در اینباره نوشته: «خواستم اینجا از همتون بابت محبتی که تو این چند سال بابت بازی‌های شب‌های مافیا، ارتش سری و مافیا زودیاک داشتید تشکر کنم. بگم قدردان لطف و محبتتان هستم. این آخرین حضور من در این مدل بازی‌ها بود.»

حسین مهری

بیوگرافی حسین مهری

حسین مهری متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۳ بازیگر ایرانی است. وی تاکنون در مجموعهٔ‌های همه چیز آنجاست، نابرده رنج و زیر هشت نیز ایفای نقش کرده‌است و درسریال زمانه بیشتر در رسانه‌ها نمایان شد. حسین مهری که سابقهٔ هجده‌ساله در زمینه تئاتر دارد. در سریال زیر هشت به معروفیت رسید و نقطه اوج موفقیت‌اش نقش سینا درسریال زمانه بود.

او بازی در سریال بال‌های خیس را بدترین انتخاب و بزرگترین اشتباه در کارنامه هنری خودش می‌داند. معتقد است ضعف کارگردانی در این سریال به بازی او ضربه زده‌است. حسین مهری درسریال و فیلم معراجی‌ها به کارگردانی مسعود ده‌نمکی نقش یک بچهٔ مایه‌دار تهرانی را بازی کرد که به شدت ترسو هست. حتی برای فرار ازهر موقعیتی حاضر بود پول خرج کند. او نیز در فیلم ماجرای نیمروز: رد خون به کارگردانی محمد حسین مهدویان نقش عباس زریباف را ایفا کرد. حسین مهری از بازیگرانیست که کارنامه پربار و درخشانی در زمینه بازیگری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید