عکس بهاره رهنما در کنار مردی جوان در فضای مجازی منتشر شد/ آیا این بازیگر پرچالش برای بار سوم ازدواج کرده است؟

به نقل از آرتیها بهاره رهنما یکی از بازیگری است که به هر ریسمانی برای جلب توجه دست می‌زند. از ماجرای جدایش گرفته تا ازدواج مجدد با حاجی و گرفتن مراسم ازدواج، سالگرد، تولد، ماهگرد و… جورباجور بعد از جدایی از حاجی نیست آروم نشسته و هر روز با یه نظریه و یا یک تصویر متفاوت ظاهر می‌شود. حالا هم عکسی از بهاره رهنما و فردی در فضای مجازی منتشر شده است، که بسیاری از مخاطبان این فرد را همسر او تلقی کرده‌اند.

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. او به صورت اتفاقی در مسیر بازگشت از دانشگاه با پیمان قاسم خانی آشنا شده و این آشنایی در سال ۱۳۷۳ منجر به ازدواج گشت که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا ( متولد ۱۳۷۶ ) می باشد. ازدواج بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از ۲۲ سال در سال ۱۳۹۴ با توافق دو طرفه به جدایی منجر شد این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.

بهاره رهنما بعد از اینکه از پیمان قاسم خانی جدا شد سال ۹۶ با امير خسرو عباسي ازدواج کرد

ماجرای ازدواج دوم

بهاره رهنما بعد از اینکه از پیمان قاسم خانی جدا شد سال ۹۶ با امير خسرو عباسي ازدواج کرد. آشنایی این دو هم از آنجایی شروع شد که بهاره با شرکت آرایشی بهداشتی آقای عباسی کار تبلیغاتی انجام می داد. در نتیجه این تبلیغ محصول سرانجام به ازدواج ختم شد.

تا همین چند ماه پیش بهاره و حاجی در ظاهر رابطه بسیار گرم و صمیمی داشتند و همه هفته در کنار هم عکس و ویدیو در فضای مجازی منتشر می کردند و قربان صدقه هم می رفتند اما بعد از سفر پرماجرای بهاره به ترکیه و حواشی که ایجاد کرد گویا رابطه این زوج سرد شد. البته در آن مقطع هم امیر خان کاملا پشت بهاره درآمد و از همسرش حمایت کرد.

بهاره رهنما در روزهایی که با حاجی سپری می کرد حال بسیار خوبی داشت و البته حاشیه ها نیز ادامه داشت. خانم رهنما چند ماهی است که تمام سفرها و مهمانی های خود را بر خلاف گذشته، بدون حاجی می رفت. همین عاملی بود تا ماجرای طلاق دوم او در فضای مجازی دست به دست شود. در نهایت خود بهاره رهنما به طور علنی خبر جدایی از حاجی(امیرخسرو عباسی) را اعلام کرد.

ازدواج سوم بهاره رهنما شایعه یا واقعیت؟

ازدواج سوم بهاره رهنما شایعه یا واقعیت؟

بهاره رهنما که با انتشار عکس گردنبندش که شبیه گردنبند زن های عرب است این شایعه را که احتمالا همسر سوم او عرب باشد را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد. درحالیکه طبیعی است وقتی بهاره بعد از پاریس گردی به عراق رفت گردنبد عربی بخرد و تحت تاثیر ادبیات عرب قرار بگیرد.

اما عکس های دو نفره ی جدیدی از خانم رهنما در کنار یک مرد جوان در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که سر و صدای زیادی به پا کرده است. بازیگر جنجالی کشورمان به تازگی به مناسبت ولنتاین تصاوری دو نفره و صمیمی در کنار یک مرد منتشر کرد. به نظر می رسد او برای سومین باز ازدواج کرده است.

برخی مدعی شدند این تصاویر مربوط به همسر سوم بهاره رهنما است. با این حال، این ادعا تاکنون از سوی بهاره رهنما تأیید نشده و این بازیگر ۵۰ ساله هنوز واکنشی به انتشار این تصاویر نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید