فرزاد حسنی بعد از هشت سال، برای اولین بار به تنهایی در جایگاه مجری قرار می‌گیرد/ منتظر ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه نسیم با فرزاد حسنی باشید

به نقل از آرتیها فرزاد حسنی ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه نسیم با عنوان «آی نسیم سحری ، عید شد» را اجرا می‌کند.. حسنی سال گذشته پس از سال‌ها دوری از تلویزیون به عنوان مهمان در کنار «پژمان بازغی» در اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه «نسیم» مشارکت داشت، اما امسال قرار است به تنهایی عهده‌دار اجرای این ویژه‌برنامه باشد. حسنی بعد از اجرای برنامه «اکسیر» در سال ۱۳۹۴ تا نوروز سال گذشته اجازه اجرا در تلویزیون نداشت و در پروژه‌های شبکه نمایش خانگی حاضر شده بود.

فرزاد حسنی در برنامه تحویل سال ۱۴۰۳ شبکه نسیم

معاون سیما از اجرای فرزاد حسنی در برنامه تحویل سال شبکه نسیم خبر داد

معاون سیما از اجرای فرزاد حسنی در برنامه تحویل سال شبکه نسیم خبر داده و گفته نجم‌الدین شریعتی، حامد سلطانی، المیرا شریفی‌مقدم، وحید رونقی، امیرحسین مدرس، فلورا سام، پدرام کریمی و … سایر مجریان تحویل سال تلویزیون هستند.

فرزاد حسنی از جمله مجریانی است که معمولا به خاطر شیوه اجرا و صراحت کلامش اجراهایی پرحاشیه دارد و چند وقت یکبار ممنوع‌الکار می‌شود. او سال ۱۳۹۴ برنامه «اکسیر» را روی آنتن شبکه سه برد و بعد از آن دیگر اجازه اجرا در تلویزیون نداشت.

«پدرخوانده»

او در دوره ممنوع‌الکاری‌اش در تلویزیون، پروژه‌هایی را در شبکه نمایش خانگی پذیرفت. به عنوان صداپیشه در مجموعه عروسکی «شهرک کلیله و دمنه» به کارگردانی مرضیه برومند حاضر شد و در رئالیتی‌شوهای «شب‌های مافیا»،«پدرخوانده» و «زودیاک» هم حضوری فعال داشت. با این حال هیچ‌وقت اجرای برنامه‌ای را در شبکه نمایش خانگی به عهده نگرفت.

او سال ۱۴۰۲ در کنار پژمان بازغی قرار گرفت و در همراهی با او برنامه تحویل سال شبکه نسیم را اجرا کرد. امسال بعد از هشت سال، اولین بار است که به تنهایی در جایگاه مجری قرار می گیرد و کل این ویژه‌برنامه را اجرا می‌کند. 

بیوگرافی کوتاه فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی بازیگر، مجری تلویزیون و ترانه‌سرای اهل ایران است. فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی‌آباد تهران متولد شد. وی دو برادر دیگر به نام های فرهاد و فرشاد دارد که از خودش کوچکتر هستند. او دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی می باشد.

حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده‌ است. برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶ پخش می‌گردید باعث شهرت او شد. وی همچنین در رادیو هم به اجرای برنامه می‌پردازد.

تله تئاتر

او به‌عنوان بازیگر در سریال تلویزیونی کاشانه، عید آن سال‌ها، مسافری از هند، کمکم کن، خندان، برای آخرین بار، مسیر انحرافی تله تئاتر پرواز از فراز تیر چراغ برق و پایان پادشاهی تله فیلم‌های فصل زندگی و روز هشتم، فیلم‌های آمین خواهیم گفت، آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند و در امتداد شهر (با نام قبلی شش نفر زیر باران) و تئاتر یلدا ایفای نقش نموده‌است.

در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای کردند و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند.

از فعالیت‌های فرزاد حسنی در ترانه‌سرایی می‌توان به تیتراژ ویژه برنامه نوروز ۱۳۹۳ اشاره کرد که با صدای احسان خواجه امیری پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید