فصل دوم «آقای قاضی» در راه است/ «آقای قاضی»، سریالی با بازی بهزاد خلج که جذابیت و محبوبیت دوچندان در بین مردم دارد

به نقل از آرتیها فصل دوم «آقای قاضی» به کارگردانی سجاد مهرگان از پنجشنبه هفته آینده روی آنتن شبکه دو خواهد رفت. در ادامه فصل اول، این‌بار هم بهزاد خلج ایفاگر نقش آقای قاضی است. یکی از مهمترین نکات قوت این مجموعه، ملموس بودن دادگاه‌ها و شیوه متفاوت مراوده قاضی با شاکیان و پرونده است.

فصل دوم «آقای قاضی»

فصل دوم «آقای قاضی»

«آقای قاضی» مجموعه است که براساس پرونده‌های مختلف قضایی ساخته شده و قرار است در خلال ماجراهایی که بین شاکی و متشاکی و قاضی رخ می‌دهد یک آموزش حقوقی هم به مخاطبان داده شود.

بهزاد خلج که در جشنواره سال گذشته موفق شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل مرد را برای بازی در فیلم «مجنون» از آن خودش کند یکی از مهم‌ترین برگ برنده‌های «آقای قاضی» است.

خلج در ارتباط با پرونده‌های مختلف، در نقش یک قاضی سخت‌گیر اما در عین‌حال شوخ‌طبع ظاهر می‌شود و سعی می‌کند مدیریت دادگاه را به نحوی پیش ببرد که نه برای مخاطبان خسته‌کننده باشد و نه ذره‌ای از باورپذیری آن کم شود. خیلی‌ها تا مدت‌ها گمان می‌کردند بهزاد خلج واقعا قاضی است و اتفاق‌های داخل دادگاه کاملا واقعی هستند.

«آقای قاضی»

نکته قابل توجه اینجاست که با وجود انتخاب بازیگران ناشناس برای بازی در اپیزودهای مختلف «آقای قاضی»، هیچ‌وقت از آنها بازی تصنعی ندیده‌ایم. کاملا مشخص است که بازیگران با حساسیت زیادی انتخاب می‌شوند و کارگردان کاملا تلاش می‌کند همه‌چیز واقعی به نظر برسد. مسولیت انتخاب بازیگران این پروژه بر عهده «کیومرث مردای» است که در این مسولیت روژه‌هایی چون «زخم کاری»، «منصور»، «هناس»، «مجنون»، «آبی روشن» و… را در کارنامه دارد.

باید دید «آقای قاضی» در فصل جدید به چه صورت خواهد بود و این‌بار در شعبه ۱۲۱ ماجراها به چه سمتی خواهند رفت.

فصل دوم مجموعه «آقای قاضی» با عنوان «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» از هفته آینده پنجشنبه و جمعه‌ها روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

بهزاد خلج

بیوگرافی بهزاد خلج

بهزاد خلج بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد. بهزاد خلج در سال ۱۳۹۵ وارد عرصه بازیگری شد. 

بهزاد خلج فعالیت هنری خود را از طریق تئاتر آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۹۵ با بازی در سریال “مرز خوشبختی” به کارگردانی حسین سهیلی زاده، برای اولین بار در تلویزیون ظاهر شد و سپس در آثاری همچون مانکن، زهرمار، محکومین، عقیق، نامه آخر، سفر در خانه، به وقت شام، نوار زرد و فیلم با من حرف بزن و… نقش آفرینی کرده است.

بهزاد خلج، بازیگر سینما و تلویزیون، در طی سال‌های فعالیتش با هنرمندان متعددی همکاری داشته است. اما از بین آن‌ها، شهرزاد کمال‌زاده، سید جواد زیتونی و ابوالفضل جمشیدی بیشترین همکاری را با او داشته‌اند.

سریال "حیثیت گمشده"

علاوه بر فعالیت در تلویزیون، بهزاد خلج تجربه‌های سینمایی نیز دارد. او در فیلم‌های مانند “به وقت شام”، “آفتاب نیمه شب”، “گواهی امضا” و “کت چرمی” به بازی پرداخته است.

بهزاد خلج با بازی در سریال‌های “آقای قاضی” و “پوست شیر” به شهرت و محبوبیت رسید. همچنین در سریال “حیثیت گمشده” نیز نقش آفرینی کرده است.

علاوه بر این، بهزاد خلج در فیلم‌های کوتاهی نیز حضور داشته است، از جمله “پاندای کوچک پاندای بزرگ”، “مرد جعبه ای” و “گرگها”.

دیدگاهتان را بنویسید