فصل دوم سریال «گناه فرشته» ساخته خواهد شد؟/ حامد عنقا:«نمی‌د‌انم قصه‌ای که به انتها می‌رسانم را چطور باید با این کاراکترها ادامه دهم»

به نقل از آرتیها پلتفرم «فیلیمو» به عنوان پخش‌کننده و سرمایه‌گذار سریال «گناه فرشته» به اظهار نظر و انتقادات مخاطبان از این سریال پاسخ داد. در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با وجود پایان یافتن سریال استقبال از آن همچنان ادامه دارد، سریالی که دیگر به خاطره‌ها پیوسته است.

سریال «گناه فرشته»

انتقادات مخاطبان از سریال «گناه فرشته»

درپی بالا رفتن حجم اظهار نظر‌ها، پلتفرم «فیلیمو» به عنوان پخش‌کننده و سرمایه‌گذار سریال در مقام پاسخ برآمد و اطلاعیه‌ای در این زمینه صادر کرد. در ابتدای این اطلاعیه به میزان مخاطبان سریال پس از پخش قسمت اول و رکودشکنی آن در جذب مخاطب اشاره شد: «۱۸ هفته پر ماجرا را با فرشته، حامد، نوید، مهتاب و عماد پشت سر گذاشتیم. «گناه فرشته» اولین سریالی بود که قسمت یکم آن در طول زمان پخش یک میلیون و ۴۷۰ هزار کاربر فقط در فیلیمو تماشا شد و این استقبال همچنان ادامه دارد. قدران اعتماد شما به فیلیمو، تماشای محتواهایش و دلسوزی برای سریال‌ها هستیم.»

در ادامه این اطلاعیه آمد:«از این داستان پرطلاطم برای ما خاطرات فراوانی ماند. همراه نظرها، نقدها، حرف‌ها و حتی گلایه‌هایی از سر محبت شما که مطمئن باشید چراغ راه آینده برای ادامه مسیر و سرمایه بسیار بزرگ فیلیمو است.»

 شهاب حسینی

اطلاعیه «فیلیمو» با قدرانی از زحمات زنده یاد مرتضی پورصمدی و تلاش دست‌اندرکاران سریال اینطور به پایان رسید :«حالا سریال گناه فرشته هم به تالار تجربه‌ها و خاطرات فیلیمو‌یی‌ها پیوست. به این امید که اثر بعدی ما با توجه به ریزبینی مخاطبان باهوش و فرهیخته‌مان، رو به جلو، چشمگیر، دلرباتر باشد برای همه ما.»

سریال «گناه فرشته» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی«حامد عنقا» در ۱۸ قسمت منتشر شد. شهاب حسینی، امیر آقایی، لادن مستوفی، پردیس پورعابدینی، مهدی سلطانی سروستانی، نفس بازغی و بهروز رضوی در این سریال بازی داشتند.

حامد عنقا

ساخت فصل دوم سریال «گناه فرشته»

حامد عنقا، نویسنده و کارگردان «گناه فرشته» پس از پایان انتشار این سریال، گفت‌وگویی در مورد فصل دوم داشته است.

عنقا در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند «گناه فرشته» به موقعیتی رسیده است که بتواند به ساخت فصل دوم آن فکر کند؟ گفت: «به جهت میزان مخاطب، خیلی وقت است از این مرحله گذشته‌ایم که بتوانیم به فصل دو فکر کنیم.»

او توضیح داد که میزان مخاطبان سریال از همان قسمت‌های سوم و چهارم بسیار بالا بود. از این جهت آمادگی ساخت فصل دوم وجود داشته و می‌توانسته از همان زمان به ساخت ادامه آن فکر کند.

با این حال تصمیمی برای ساخت فصل دوم ندارد و درباره دلیل این مسئله صراحتا گفت: «بلد نیستم. یعنی نمی‌د‌انم قصه‌ای که به انتها می‌رسانم را چطور باید با این کاراکترها ادامه دهم.»

دیدگاهتان را بنویسید