فصل سوم اجرای زنده رئالیتی‌شو «پدر خوانده» به کارگردانی سعید ابوطالب، به زودی وارد مرحله تصویربرداری می‌شود تا برای نوروز ۱۴۰۳ آماده شود

به نقل از آرتیها با اجرای زنده «پدر خوانده» با گردانندگی کامبیز دیرباز و با حضور مجید واشقانی از ساید جدی «شرلوک هلمز» رونمایی می‌شود.

در این اجراها تماشاچی‌های حاضر مثل بازیکنان چشم می‌بندند و بازی مافیا را تجربه خواهند کرد. در انجام این بازی که مثل یک تئاتر زنده به کارگردانی سعید ابوطالب شکل می‌گیرد، انبوه تماشاچیان با رای و تایید یا عدم‌تایید نظر بازیگران در فرآیند بازی مشارکت دارند. امیر‌مهدی ژوله، مجید واشقانی، الیکا عبدالرزاقی، مهراب قاسم‌خانی، سپند امیر‌سلیمانی، بهار قاسمی، سیدجواد هاشمی، رامین راستاد، حسین رفیعی، امیر کربلایی‌زاده، فرزاد حسنی، سینا رازانی، نیما شاهرخ‌شاهی و …. چهره‌هایی هستند که در این بازی زنده شرکت کرده‌اند. این بازی در سالن تئاتر پردیس کوروش گاهی تا ساعت‌ها بعد از نیمه‌شب به طول می‌انجامد.

فصل دوم «پدرخوانده»

فصل دوم «پدرخوانده»

شامگاه پنجشنبه یازدهم آبان ماه و در ادامه اجرای زنده بازی «پدرخوانده» در پردیس سینمایی کوروش، گروهی از بازیکنان منتخب این رئایتی شو با هم به رقابت پرداختند. پیش از آغاز دست دوم، سپند امیر سلیمانی روی سن حاضر شد تا بازیکن‌هایی حاضر در این رقابت را معرفی کند. قبل از این کار او درارتباط با فصل سوم رئالیتی‌شو «پدرخوانده» خبر مهمی را به حضار در سالن داد. امیر سلیمانی اعلام کرد که این اجراهای زنده در واقع تمرینی است برای آمادگی بازیکن‌ها جهت تولید فصل سوم «پدرخوانده».

او در ادامه گفت :« قرار است فصل سوم «پدر خوانده» طی روزهای آینده با تغییراتی ، تولید خود را آغاز کند. یکی از این تغییرات حذف نقش «جک» از بازی است.» طبق سخنان امیر سلیمانی فصل سوم بدون تم تولید می‌شود. بازیکن‌ها با البسه به روز و به مانند فصل اول در بازی حاضر خواهند شد.

فصل سوم رئالیتی‌شو «پدر خوانده»

فصل سوم رئالیتی‌شو «پدر خوانده»

فصل سوم رئالیتی‌شو «پدر خوانده» مدتی است وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر شد. این فصل با تغییراتی در سناریوی قبلی و با حضور یک ساید جدید تولید خواهد شد.

در زمان پخش فصل دوم پدر خوانده، ایوانت‌هایی به شکل هفتگی در پردیس سینمایی کورش برگزار می‌شد. در آن بازیکن‌های منتخب این رئالیتی‌شو به شکل زنده این بازی را با حضور تماشاگران انجام می‌دادند. قرار است آخرین ایونت این رئالیتی‌شو در سال جاری در روزهای پایانی هفته در پردیس سینمایی کوروش برگزار شود.

در آخرین اجرای زنده رئالیتی‌شو در سال جاری کامبیز دیرباز کماکان به عنوان گرداننده حضور دارد. قرار است این بازی با حضور مجید واشقانی، شکیب شجره، مهدی دانایی مقدم، رامین راستاد، نیما شاهرخ‌شاهی، محمد نادری، میثم درویشان‌پور، سید علی صالحی، ساغر قناعت، هدیه بازوند و مرتضی عقلمند انجام شود.

فصل سوم «پدرخوانده» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب به زودی وارد مرحله تصویربرداری می‌شود.

نظرات مخاطبان «پدرخوانده»

نظرات مخاطبان «پدرخوانده»

پسر نوجوانی که ۱۵ سال سن داشت، گفت: هر هفته با دوستانم مافیا بازی می‌کنم. این دومین باری است که آمده‌ام تا اجرای زنده «پدرخوانده» را ببینم. هیجان بازی خیلی بالاست و به همین خاطر خیلی دوستش دارم.

خانم میانسالی که با همسر و دختر ۷ ساله‌اش نیز، چنین دیدگاهی داشت: نسل جدید ما به سرگرمی نیاز دارد. اگر چنین برنامه‌هایی نباشد، خدا می‌داند اوقات تفریح و فراغتشان چگونه پر شود. وجود چنین برنامه‌هایی برای تفریح و شادابی جامعه مورد نیاز است.

یکی از جوانان دانشجو که در سالن برگزاری اجرای زنده حاضر بود، اشاره داشت: این اجرای زنده به نوعی یک تئاتر است که بازنده و برنده دارد. هر کسی بیشتر در نقشش فرو برود، برنده است. دو سه ساعت تماشای تلاش بازیگران برای نقش‌آفرینی بهتر، ارزش هزینه کردن و از نزدیک تماشا کردن را دارد.

دختر جوان دیگری که ۱۸ سال سن داشت، علت حضورش در بین تماشاگران را اینگونه معرفی کرد: اینکه از نزدیک بتوانی چهره‌هایی را ببینی که در هنر زبانزد هستند، خیلی اتفاق جذابی است. خصوصا اگر بخواهیم تلاش آنها برای رقابت با یکدیگر را نیز ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید