فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

به نقل از آرتیها ستاره سعیدی مدل و هنرمند ایرانی و همسر بیژن مرتضوی درگذشت.

ستاره سعیدی، مدل و مدیربرنامه ایرانی است که در سال ۱۳۶۲ در تهران متولد شد و تا جوانی خود را آنجا گذراند.

پدر و مادر ستاره هر دو در صدا و سیمای ایران مشغول به کار بودند و در عرصه کارگردانی فعالیت داشتند. آن‌ها از کارگردانان موفق و کاربلد بودند و اینچنین بود که ستاره در یک خانواده هنری بزرگ شد. اما مادر ستاره در سنین جوانی او به دلیل سکته درگذشت اما اطلاعات دقیقی در مورد نوع سکته او در دسترس نیست و وی با پدرش زندگی می‌کرد. ستاره سعیدی به دلیل علاقه زیاد به کارگردانی و شغل پدرش همیشه با پدرش همراه بود تا بزرگتر شد. ستاره با ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مدیریت توانست جایگاه بالایی کسب کند و بعد از مدتی نیز به عنوان یک خبرنگار فعالیت می‌کرد و حتی در بیشتر پارلمان های خبری نیز حضور داشت. اما به دلیل سکته و فوت ناگهانی پدرش دیگر حاضر به فعالیت در ایران نشد و کار خود را به اتمام رساند و تصمیم به مهاجرت از کشور گرفت.      

دختر جوان همچنین به عنوان یک ترانه‌سرا و آهنگساز نیز فعالیت می‌کرد.

مهاجرت و حرفه‌ی کاری ستاره سعیدی:

ستاره با مهاجرت خود زندگی جدیدی را آغاز کرد. او به آمریکا مهاجرت کرد و با ورود به آمریکا در همان سال های اولیه به عنوان مدیر برنامه کار خود را آغاز کرد. ستاره علاقه زیادی به موسیقی داشت و در کنار خوانندگان بزرگی برای مدیریت برنامه هایشان همکاری داشت. 

این دختر جوان همچنین به عنوان یک ترانه‌سرا و آهنگساز نیز فعالیت می‌کرد. او بخاطر زیبایی خیره کننده اش بارها پیشنهادهایی در عرصه مدلینگ داشت که نپذیرفت اما در نهایت وارد عرصه مدلینگ نیز شد و شهرت بسیاری بدست آورد.

وی توانست با استعداد خوب خود به یکی از هنرمندان برجسته و محبوب تبدیل شود. او همچنین با شخصیت دوست داشتنی و مهربان خود، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده بود. او به عنوان کارگردان و فیلمبردار و همچنین مدل شناخته می‌شد.

ستاره سعیدی همچنین در حوزه اجتماعی نیز فعالیت می‌کرد و درآمد خود را تا حدودی به برخی از اهداف خیریه اختصاص می‌داد.

بیژن مرتضوی، تهیه‌کننده موسیقی و صاحب استودیوی ضبط

ازدواج و روابط عاشقانه ستاره سعیدی:

ستاره در سال ۱۳۹۵ در سن ۳۴ سالگی با بیژن مرتضوی، تهیه‌کننده موسیقی و صاحب استودیوی ضبط، ازدواج کرد.

بیژن مرتضوی یکی از شاعران و نویسندگان برجسته ایرانی است. وی در سال ۱۳۳۴ در تهران متولد شد. او به عنوان یک شاعر و نویسنده متعهد به ادب فارسی شناخته می‌شود و آثار فراوانی در زمینه شعر، داستان و نمایشنامه نوشته است. او از جمله شاعران نسل جوان به شمار می‌آید که با استفاده از زبان ساده و قوی، موضوعات اجتماعی و سیاسی را در آثار خود به تصویر می‌کشد. برخی از آثار برجسته بیژن مرتضوی عبارتند از “کافه تهران”، “آخرین دفتر”، “آغاز پایان” و “مرگ گورستان‌ها”. او همچنین برای فعالیت‌های فرهنگی و ادبی خود تحسین و تقدیر فراوانی دریافت کرده است.

ستاره سعیدی در مورد ازدواج با همسرش بیژن مرتضوی گفت: من شدیدا طرفدار بیژن بودم و در تمام کنسرت هایش حضور داشتم. من عاشقشم و من اول ابراز علاقه کردم.

ستاره پس از ازدواجش با بیژن مرتضوی، نوازندگی را نیز شروع کرد.

این خبر همه را شوکه کرد چرا که این زوج به دلیل اختلاف سنی ۲۶ سال که داشتند مورد انتقاد قرار گرفتند. تا آنجا که حتی خیلی از طرفدارانشان بیژن مرتضوی را به داشتن کودک همسری خطاب کردند. اما بنابر خلاف نظرات دیگران این زوج سال ها زندگی مشترک خوب و آرامی داشتند.

ستاره پس از ازدواجش با بیژن مرتضوی، نوازندگی را نیز شروع کرد و نواختن چند نوع ساز را یاد گرفت تا بتواند در کنار همسرش بنوازد. او در کنار همسرش بسیار خوشحال بود و به نظر دیگران اهمیت نمی‌داد.

این زوج به عنوان یکی از جفت‌های محبوب و موفق در صحنه موسیقی ایران شناخته شدند. آن‌ها همچنین در برخی از پروژه‌های هنری مشترک همکاری کردند و ستاره همیشه در تمام تورهای همسرش بیژن او را تنها نگذاشت و همراهش بود و تمام برنامه‌ریزی های او را انجام می‌داد.

وجود تومور مغزی در سر ستاره سعیدی

در پایان

این زوج  که به تازگی درگیر تور کنسرت های بیژن مرتضوی بودند بنا به دلایلی کنسرت ها را لغو کردند. اما تا چند روز هیچ گونه توضیحی بابت لغو تور ندادند. پس از مدتی بیژن مرتضوی در پیج اینستاگرام خود اعلام کرد که همسرش ستاره سعیدی در حین یکی از کنسرت ها دچار مشکل شده و وقتی او را به بیمارستان منتقل کردند متوجه شدند که یکی از رگ های سرش پاره شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. این زوج پیش از این نیز در مورد وجود تومور مغزی در سر ستاره سعیدی گفتگو کردند ولی به گفته ی پزشکان به دلیل خوش خیم بودن تومور تحت جراحی قرار نگرفته بود. ستاره تحت عمل مغزی قرار گرفت و عمل او موفقیت آمیز بود ولی او را به مدت پنج روز باید بعد از عمل بیهوش نگه می‌داشتند اما بعد از گذشت ده روز هم بهوش نیامد. ستاره سعیدی در سن ۴۰ سالگی به کما رفت و متاسفانه در روز ۹ شهریور جان خود را از دست داد.

دیدگاهتان را بنویسید