فیلم «بی همه‌چیز» به کارگردانی محسن قرایی، بعد از دوسال وارد چرخه اکران آنلاین شد/ هادی حجازی‌فر جایگزین شهاب حسینی شد

به نقل از آرتیها فیلم «بی همه‌چیز» به کارگردانی محسن قرایی بعد از دوسال وارد چرخه اکران آنلاین شد، فیلمی که در آن قرار بود شهاب حسینی عهده‌دار نقش «دهدار» باشد، اما بعد از گذشت چند روز از فیلمبرداری هادی حجازی‌فر جایگزین او شد. پروژه‌ای پرستاره که در زمان تولید سر وصدای زیادی به پا کرد. شهاب حسینی یکی از ستاره‌های این فیلم بود که در کنار هدیه تهرانی، پرویز پرستویی، باران کوثری و… حضورش در فیلم رسانه‌ای شد.

شهاب حسینی در فیلم «بی همه‌چیز»

شهاب حسینی در فیلم «بی همه‌چیز»

شهاب در این فیلم نقش «دهدار» روستا را برعهده داشت. گریم او همانطوریکه در عکس می‌بیند گریم متفاوتی است. صورت تراشیده با سبیل‌های پرپشت و موهای آشفته. او چند روزی هم جلوی دوربین رفت اما در مسیر همکاری با محسن قرایی به مشکل خورد. اختلاف نظر آن‌ها در طول کار به اندازه‌ای زیاد شدکه در نهایت منجر به کناره‌گیری شهاب حسینی از فیلم شد.بعد از خداحافظی شهاب با پروژه، هادی حجازی‌فر جایگزین او شد تا ایفاگر نقش دهدار شود. گریم حجازی‌فر تقریبا نزدیک به همان گریم شهاب حسینی است.

فیلم «بی همه‌چیز» نخستین بار در جریان برگزاری سی ونهمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت و بعد از آن زمستان سال ۱۴۰۰ اکران عمومی شد. «بی همه چیز» جز فیلم‌هایی بود که در دوران بازگشایی سینماها بعد دوران کرونا به نمایش درآمد. این فیلم در اکران عمومی خود توانست نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان فروش کند. این فیلم همزمان با آغاز نوروز ۱۴۰۳ وارد چرخه اکران آنلاین شد.

خلاصه داستان فیلم «بی همه‌چیز»

خلاصه داستان فیلم «بی همه‌چیز»

در روستایی پیش از انقلاب فردی خان‌زاده با نام امیر به عنوان قاضی محلی در روستا فعالیت می‌کند و به خاطر سابقه خوبی که داشته، مردم به او اعتماد کامل دارند و بخش مهمی از کارهای روستا را به امیر سپرده‌اند. حال پس از سال‌ها یکی از اهالی روستا با نام لی لی که از روستا به خاطر تهمت مردم به فاحشه بودن رفته، به عنوان اشراف‌زاده به روستا برمی‌گردد و به مردم وعده می‌دهد که در صورت کشتن امیر، پول زیادی به آن‌ها خواهد داد…

هادی حجازی‌فر

هادی حجازی‌فر

هادی حجازی‌فر (زادهٔ ۳۱ خرداد ۱۳۵۵) بازیگر و فیلم‌ساز ایرانی است. او دانش‌آموختهٔ رشتهٔ کارشناسی نمایش عروسکی از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و ورودی سال ۱۳۷۷ این دانشگاه است. او بازیگری را در دورهٔ دانشجویی با بازی در مزرعه پدری (۱۳۸۳) آغاز کرد. در دههٔ بعد نقش اصلی فیلم‌های محمدحسین مهدویان، ایستاده در غبار (۱۳۹۴)، ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)، لاتاری (۱۳۹۶) و ماجرای نیمروز: رد خون (۱۳۹۷) را گرفت. او برای بازی در ماجرای نیمروز نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. او در مجموعهٔ تلویزیونی پوست شیر (۱۴۰۱) نقش متفاوت‌تری از آثار قبلی‌اش را ایفا کرد.

حجازی‌فر در سال ۱۴۰۰ نخستین فیلم خود، موقعیت مهدی را نویسندگی و کارگردانی کرد. در آن افسر نظامی مهدی باکری در جنگ ایران و عراق را به تصویر کشید. این فیلم در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت ۱۴ جایزه شد که پنج جایزه شامل سیمرغ بلورین بهترین فیلم را کسب کرد. او همچنین یکی از نویسندگان فیلم آتابای (۱۳۹۸) به کارگردانی نیکی کریمی بود.

دیدگاهتان را بنویسید