فیلم کوتاه چسب به کارگردانی وحید داودپور

وحید داودپور

فیلم کوتاه چسب در بهار سال ۱۴۰۰ به کارگردانی وحید داودپور ساخته شده است که بهترین دستاورد این فیلم در جشنواره FLIXREPS آمریکا به عنوان بهترین فیلم کمدی انتخاب شده است.

در این فیلم به مشکلات تولید کنندگان داخلی پرداخته است که با نگاهی طنز گونه این مشکلات را روایت می کند. فیلم کوتاه چسب با بازی روزبه اختری و به مدت زمان ۵ دقیقه می باشد که با یک تک سکانس روایت داستان را به صورت کامل و خلاصه وار بیان می کند.

وحید داودپور

در این فیلم کوتاه هم مانند فیلم های کوتاه قبل وحید داودپور دوباره با فیلم بردار گروه قبلی خود آقای فرشاد یکتایی همکاری داشته است و همچنین دستیاری حامد کریوند در این فیلم به چشم میخورد.

به گفته وحید داودپور شاید این آخرین باری است که فیلمی در ژانر طنز می سازد زیرا سبک کاری او با این محیط و محتوا کاملا متفاوت است و بیشتر کارهای او بیان آسیب های اجتماعی خارج از حالت طنز بوده است.

وحید داودپور
کارگردان فیلم کوتاه چسب

وحید داودپور با اشاره به پتانسیل جوانان ایرانی برای فیلم سازی حتی این بستر را مناسب می داند با حمایت انجمن سینمای جوان و همچنان نهادهای مختلف می تواند تبدیل به یک صنعت در کشور شود تا برای بسیاری از جوانان به عنوان یک شغل با پشتوانه محسوب گردد.

وحید داودپور
فیلم کوتاه چسب برنده فلیکس رپز آمریکا

همچنین این کارگردان جوان خیلی دوست دارد در آینده ای نزدیک فیلم بلند خود را در صورتیکه شرایط ساخت وجود داشته باشد در کنار جوانان خلاق و با استعداد ایرانی بسازد.

دیدگاهتان را بنویسید