قسمت آخر از فصل دوم «صداتو» پنجشنبه ۱۴ تیر منتشر شد/ آنالیز عملکرد و موفقیت شبنم مقدمی در فصل دوم گیم‌شو «صداتو»

به نقل از آرتیها قسمت آخر از فصل دوم «صداتو» پنجشنبه ۱۴ تیر در پلتفرم فیلیمو منتشر شد. درباره برنامه «صداتو» و جایگاهش در میان مسابقه‌های شبکه نمایش خانگی، نظرهای مختلفی وجود دارد اما اکثر مخاطبان معتقدند انتخاب یاران شرکت‌کننده در این مسابقه جزو نکات مهم آن به حساب می‌آید. از میان چهار کمک‌کننده‌ای که در این برنامه حضور دارند، شبنم مقدمی تنها خانم جمع است و در اکثر کامنت‌های منتشر شده درباره این مسابقه، یکی از برگ برنده‌های مهم آن به حساب می‌آید.

موسیقی

آشنایی با موسیقی

یکی از ویژگی‌های شبنم مقدمی که باعث شده برای حضور در چنین برنامه‌ای مناسب به نظر برسد، آشنایی او با موسیقی است. شناخت خوبی از موسیقی ایرانی دارد و ترانه‌ها و خواننده‌های زیادی را می‌شناسد. درواقع اینطور نیست که صرفا به خاطر شهرت در عرصه بازیگری انتخاب شده باشد. دلایل زیادی برای این انتخاب مدنظر بوده است که یکی از مهمترین آنها همین تسلط روی موسیقی است.

شبنم مقدمی در طول اجرا، با دقت گوش می‌دهد و به تک‌تک رفتارهای خواننده دقت می‌کند و بیشتر از همه یادداشت‌برمی‌دارد. سعی می‌کند زمان توضیح، دلایل منطقی و محکمی برای قانع‌ کردن سایرین به کار ببرد. معمولا به نکات مهمی اشاره می‌کند و خیلی وقت‌ها نکات مهم و هوشمندانه‌اش روی شیوه نگاه سایرین هم اثر می‌گذارد. درست است که بعضی‌اوقات دچار خطا می‌شود و نمی‌تواند گزینه صحیح را انتخاب کند اما معمولا بی‌دلیل و منطق رای نمی‌دهد. حتی اگر دلایلش چندان قابل پذیرش نباشد اما با این حال هنگام بیان آن جدیت زیادی دارد و خیلی سخت از موضعش پایین می‌آید.

دلایل موفقیت شبنم مقدمی در این گیم‌شو، توانایی برقراری ارتباط با شرکت‌کننده‌هاست

روحیه شاد

یکی از مهمترین دلایل موفقیت شبنم مقدمی در این گیم‌شو، توانایی برقراری ارتباط با شرکت‌کننده‌هاست. کاری می‌کند که از آن ابتدا به او اطمینان کنند. شوخ‌طبعی و صمیمیت زیاد او با دیگران به این مسئله بیشتر رقم می‌زند. او رفتار خوبی با سایر همکارانش دارد. مدام با آنها شوخی می‌کند و حتی بعضی وقت‌ها وارد شوخی با بعضی اجراکننده‌ها هم می‌شود. اکت‌های زیادی دارد و خیلی‌وقت‌ها از جایش بلند می‌شود، روی سن می‌رود یا با دیگران کل‌کل می‌کند تا هیجان برنامه را بالا ببرد.

بازیگر بودن شبنم مقدمی و تجربه زیادی که در آثار کمدی داشه، بسیار به کمکش آمده. او می‌تواند با تغییر میمیک چهره‌اش، احساساتش را منتقل کند یا دیگران را بخنداند. او با تم‌های مختلف مسابقه هم زود کنار می‌آید و سعی می‌کند به اندازه خودش با موضوع هر قسمت همراه شود. بعضی اوقات ویدئوهای جذابی هم از عملکرد او در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

شبنم مقدمی

رفتاری دوستانه

به عنوان تنها خانم جمع معمولا رفتاری مهربان و حمایتگر از شرکت‌کننده دارد. با تمام وجود تلاش می‌کند او را درست راهنمایی کند و وقتی به گزینه درست رای می‌دهد، به اندازه خود ابراز خوشحالی می‌کند. اگر شرکت‌کننده خانم باشد، بلند می‌شود او را بغل می‌کند و خوشحالی‌اش را به این شیوه بروز می‌دهد. زمانی که یک شرکت‌کننده اشتباه حدس می‌زند باز هم حمایتش را از او نشان می‌دهد. سعی می‌کند به فرصت‌های باقیمانده اشاره کند و به او امید بدهد.

با شرکت‌کننده‌های کوچکتر از خودش رفتاری مادرانه دارد و با سایرین هم مثل یک خواهر، یا دوست صمیمی رفتار می‌کند. مهر و محبتش باعث می‌شود فضای این مسابقه امن‌تر جلوه کند. همچنین رفتارش با سایر هنرمندان هم توآم با آرامش و احترام است. شبنم مقدمی خیلی زود احساساتی می‌شود و بعضی اوقات وسط برنامه، اشک را در چشمانش می‌بینیم. همه این موارد باعث شده قطب آرامش این برنامه به حساب می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید