قسمت اول سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده پس از مدت‌ها سرانجام منتشر شد/ هفت جوان دانشجو به دنبال ثروت و تغییر زندگی

به نقل از آرتیها قسمت اول سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده پس از مدت‌ها سرانجام منتشر شد.

خلاصه داستان قسمت اول سریال «هفت»

سریالی درباره هفت جوان دانشجو که برای درآمد بیشتر تصمیم می‌گیرند اغذیه‌فروشی سیار راه بیندازند. از همین مسیر پایشان به یک مهمانی بزرگ باز می‌شود و زندگی‌شان تغییر می‌کند.

شروع قسمت اول سریال «هفت»

کیارش اسدی‌زاده سال ۱۳۹۸ سریال «کرگدن» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت. در آن سریال هم با چند جوان روبه‌رو بودیم که به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش آدرنالین می‌شدند و این سرآغاز رفاقت میان آنها و البته قرار گرفتن‌شان در ماجرایی عجیب بود. کیارش اسدی‌زاده در قسمت اول این سریال هم به شیوه «کرگدن» وارد عمل شده و در پایان قسمت اول، شخصیت‌هایش را پس از معرفی با بحران روبه‌رو می‌کند.

در نقطه شروع قسمت اول سریال «هفت» با چند جوان مواجه می‌شویم که با لباس‌های زندان، درحالیکه دستبند به دست دارند همراه پلیس از ماشین پیاده می‌شوند. بعد با فلاش‌بک به گذشته می‌رویم و در یک پیک‌نیک دانشجویی با همان چهره‌ها روبه‌رو می‌شویم که ظاهرا رفاقت چندانی باهم ندارند و صرفا درحال آشنایی هستند. بعد از این معرفی اولیه دوربین روی زندگی تک‌تک آنها و روابطی که دو به دو باهم دارند زوم می‌کند و ماجرای شکل‌گیری رفاقت هفت نفره‌شان نیمی از قسمت اول را به خود اختصاص می‌دهد.

مهدی هاشمی

از اینجا به بعد است که ماجرا یک مقدار چالشی‌تر پیش می‌رود و نهایتا در یک ربع پایانی بحران اصلی شکل می‌گیرد. معرفی شخصیت‌ها و روابطی که با هم دارند در این قسمت به‌خوبی انجام می‌شود. البته که در بخش‌هایی ریتم داستان کند می‌شود اما به عنوان قسمت اول قابل پذیرش است و خسته‌کننده نمی‌شود.

کاراکترها

از میان هفت بازیگر اصلی این گروه هفت، چهره مینا ساداتی، نازنین بیاتی و حدیث میرامینی برایمان آشناست و سایر بازیگران هم در کنار این سه شخصیت به ما معرفی می‌شوند که هنوز زود است بتوانیم درباره جنس بازی و میزان تسلط‌شان روی نقش اظهارنظری کنیم.

با ورود هفت بازیگر اصلی به مهمانی بزرگ فردی که به عنوان خیر معرفی می‌شود، با مهدی هاشمی هم آشنا می‌شویم؛ مرد ثروتمندی به نام «خان» که گویا صاحب مرکزی آموزشی با شعار حمایت از جوان‌هاست و این مهمانی را برگزار کرده.

پانته‌آ بهرام

اواسط مهمانی ماشین‌های مدل‌بالایی را می‌بینیم که یکی‌یکی سر می‌رسند. بازیگران مطرح سریال از جمله علی مصفا، نیکی کریمی، هانیه توسلی، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری و بابک حمیدیان از آنها پیاده می‌شوند. به سمت مهمانی می‌روند. آنها صرفا در این قسمت از مقابل دوربین رد می‌شوند و بازی خاصی ندارند. اما دست‌کم مشخص می‌شود نقش همه‌شان به آن مهمانی ربط پیدا می‌کند.

«هفت» با پایانی شوکه‌کننده مخاطبان را در انتظار قسمت دوم می‌گذارد. بعد از اتفاق‌های عجیب شب مهمانی و صحنه وحشتناکی که هریک از آنها اول صبح در همان عمارت تجربه می‌کنند. داستان به سمت‌وسوی دیگری می‌رود و قسمت اول در همین نقطه به پایان می‌رسد. حالا باید منتظر بود و دید ارتباط میان این گروه با شخصیت‌های معرفی شده در مهمانی به کجا خواهد رسید.

سریال «هفت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده، سه‌شنبه‌ها ساعت ۷ صبح به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید