قسمت دوم فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی، از شانزدهم خرداد ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند

به نقل از آرتیها قسمت دوم فیلم سینمایی «خجالت نکش» با نام کامل «خجالت نکش ۲؛ جدایی قنبر از صنم» به کارگردانی رضا مقصودی از شانزدهم خرداد ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند.

واکنش شبنم مقدمی به اکران فیلم سینمایی «خجالت نکش2»

واکنش شبنم مقدمی به اکران فیلم سینمایی «خجالت نکش۲»

شبنم مقدمی، بازیگر فیلم سینمایی «خجالت نکش۲» با انتشار عکسی بامزه از جوانی کاراکترهای صنم و قنبر و یادداشت جالبی درباره چگونگی آشنایی آنها با یکدیگر، به خبر آغاز اکران این فیلم با نام «جدایی قنبر از صنم» واکنش نشان داد.

متن شبنم مقدمی اینطور شروع شده: «جونم براتون بگه که سال‌های سال پیش از این توی هیئت آباد علیا یه آقاپسر شاخ‌شمشادی بود آقاقنبر نام، که یه دل نه صد دل خاطرخواه یه خانوم دختر همه‌چی تمومی شده بود اسم و رسمش صنم خانوم هیبت‌آبادی. از آقا قنبر و صنم خانوم اصرار که ما همو می‌خوایم و ولمون کنین بریم سر زندگی‌مون و از ننه‌آقای دختره انکار که ما دختر به این یه‌لاقبا نمی‌دیم که نمی‌دیم. القصه گرچه این وصلت به هزار بدبختی و اما و اگر صورت گرفت بالاخره اما… اما‍‍!!…اما!! «اما» شو یه خورده‌شو شما دیدین و می‌دونین، یه‌خورده‌شم نمی‌دونین و به‌زودی می‌بینین و دستگیرتون می‌شه.»

در توضیح عکس هم آمده: «این عکس مال جوونیای قنبر و صنمه. همون‌وقت که دربه‌در هم بودن و راه به جایی نمی‌بردن.»

اکران «خجالت نکش2»

جزئیات اکران «خجالت نکش۲»

شبنم مقدمی درباره شروع اکران این فیلم هم نوشت: «فیلم «جدایی قنبر از صنم» ادامه فیلم سینمایی «خجالت نکش» است که از چهارشنبه ۱۶ خرداد در سینماها اکران خواهد شد. امیدوارم ببینین و دوستش بدارین و کمی خنده به لب‌هاتون بیاد.»

رضا مقصودی فیلمنامه قسمت دوم «خجالت نکش» را با همکاری همسرش افرا جورابلو به نگارش درآورد. در این قسمت صنم و قنبر در موقعیت متفاوتی قرار دارند، موقعیتی که منجر به جدایی آن‌ها در مقطعی از قصه می‌شود. در قسمت دوم این فیلم علاوه شبنم مقدم و احمد مهرانفر به همراه بازیگران دیگری چون بهرنگ علوی، بهاره کیان افشاری، میثاق جمشیدی و سعید امیرسلیمانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

قسمت اول «خجالت نکش» سال ۱۳۹۷ اکران شد و بیش از ۴ میلیارد در آن زمان فروش کرد. این فیلم در سی وششمین جشنواره فیلم فجر نیز موفق شد در بخش «نگاه نو» سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را هم از آن خودش کند.

بهاره کیان‌افشار

بیوگرافی کوتاه بهاره کیان‌افشار

بهاره کیان‌افشار (۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران) متولد شد. او ترانه‌سرا، بازیگر سینما و تلویزیون است. وی بازیگری را به‌طور حرفه‌ای از سال ۱۳۸۵ با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی کلاه پهلوی آغاز کرد. وی با همین نقش به شهرت رسید. سپس در فیلم و سریال های مختلف همچون سریال عاشقانه بازی کرد.

بهاره کیان‌افشار ترانه‌سرایی قطعه «تو هستی»، با صدای بهرام رادان، را انجام داده‌است. نماهنگ این قطعه در سال ۱۳۹۲ منتشر شد. همچنین ترانه‌سرایی پنج قطعه از آلبوم «روی دیگر» بهرام رادان را نیز انجام داده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید