مراسم «مت گالا ۲۰۲۴»، دوشنبه ۶ مه با موضوع داستان کوتاه «باغ زمان»‌ در موزه هنر متروپولیتن نیویورک سیتی برگزار شد

به نقل از آرتیها مراسم «مت گالا ۲۰۲۴»، دوشنبه ۶ مه با موضوع داستان کوتاه «باغ زمان»‌ در موزه هنر متروپولیتن نیویورک سیتی برگزار شد و بسیاری از سلبریتی‌های مطرح دنیای صدا، تصویر و مدلینگ، با پیراهن‌هایی مجلل و پر رنگ و لعاب بر روی فرش قرمزِ سبزرنگ این مراسم قدم زدند.

موضوع الهام لباس‌های امسال گل بود. این موضوع برگرفته از داستان کوتاه «باغ زمان»‌ نوشته جی. جی. بالارد است که در سال ۱۹۶۲ میلادی منتشر شد. مسیر رژه ستارگان شرکت‌کننده در گردبادی از گیاهان و جانوران بر فرشی سبز رنگ آراسته به شاخ و برگ صورت گرفت.

مراسم «مت گالا ۲۰۲۴»

مهمانان مراسم «مت گالا ۲۰۲۴»

دو مجری امسال مراسم «مت گالای» که به عنوان «بزرگترین شب مد روز»  شهرت دارد، یعنی جنیفر لوپز و زندایا موفق شدند حاضران با پیراهن‌های خیره‌کننده خود که از شکل گل الهام گرفته است، شیفته کنند.

زندایا، ستاره فیلم‌های شلنجرز و تلماسه ۲ که ۵ سال بود در این مراسم حضور نداشت، لباسی آبی رنگ از مزون «مارجیلا» و اثر جان گالیانو به تن داشت. او در بخشی دیگر از این مهمانی با لباسی مجلسی از جیونچی از همین خیاط به تن کرده بود.

جنیفر لوپز، دیگر مجری این مهمانی لباس شب از خیاط شیاپارلی، یعنی دانیل رزبری به تن داشت. لباس او با مروارید تزیین شده بود. این مهمانی چهاردهمین مت گالای جنیفر لوپز بود.

کیم کاردشیان نیز با لباسی از مزون مارجیلا ظاهر شد.

اما عده‌ی کثیری از طرفداران و دنبال‌کنندگان دنیای مد و فشن، بیشتر از اینکه با حضور سلبریتی‌هایی همچون کیم کارداشیان، جنیفر لوپز و زندایا شگفت‌زده شوند، به واسطه‌ی عدم حضور ستاره‌های دیگر دل‌شکسته شدند. در ادامه مروری داریم بر لیستی از مهم‌ترین غایبان مت گالای امسال.

ریانا

ریانا

این خواننده‌ی مطرح و پرطرفدار که در چند سال اخیر همواره با استایل‌های جنجالی‌اش بر روی فرش قرمز مراسم «مت گالا» حضور پیدا می‌کرد و سال گذشته نیز با ایتایل بارداری خود فرش قرمز مراسم را به آتش کشید، امسال از غایبان بزرگ «مت گالا» بود. سفر ریانا به میامی و حمایت او از پارتنرش ایسپ راکی، دلیل غیبت او عنوان شده‌ است.

هیلی بیبر

هیلی بیبر

این مدل و کارآفرین مطرح ۲۷ ساله که چندین سال با حضورش در مراسم «مت گالا» جنجال‌آفرین بود. سال گذشته به دلیل ارائه‌ی محصول جدید و مسائل مربوط به برندش، در این مراسم شرکت نکرد. امسال اما بسیاری از طرفداران هیلی منتظر بودند که او به روی فرش قرمز بیاید و شایعات مربوط به بارداری‌اش را تایید یا تکذیب کند. اما هیلی در کمال تعجب دیشب هم غایب مراسم «مت گالا ۲۰۲۴» بود.

بلیک لایولی

بلیک لایولی

این بازیگر مطرح و ۳۶ ساله که از او با عنوان «ملکه مت گالا» یاد می‌شود و سال ۲۰۲۲ هم یکی از میزبانان مشترک این رویداد بود، امسال برای دومین سال متوالی این جشن خیریه را از دست داد. بلیک سال گذشته به دلیل اینکه تازه زایمان کرده بود در مراسم «مت گالا» شرکت نکرد ولی امسال بسیاری از طرفداران مد و فشن منتظر بازگشت او بودند که البته محقق نشد.

کیتی پری

کیتی پری

این خواننده‌ی پرطرفدار آمریکایی از دیگر ستارگانی است که بارها با استایل‌های خاصش در «مت گالا» غوغا کرده و توجه رسانه‌های سراسر دنیا را جلب نموده‌ است. او که اخیرا در چند مراسم متفاوت با استایل‌های جنجالی دیده شد، از غایبان مطرح «مت گالا ۲۰۲۴» بود.

لیدی گاگا

لیدی گاگا

این خواننده و بازیگر آمریکایی که در اکثر فرش قرمزها و مراسم‌های مهم با استایل‌هایی عجیب و غریب حضور پیدا می‌کند، یکی از ستارگان درخشان «مت گالا» بوده که البته چند سال است روی فرش قرمز این مراسم دیده نشده‌ است. لیدی گاگا که چند وقتی است در هیچ مراسم مهمی شرکت نکرده، از غایبان «مت گالا ۲۰۲۴» نیز بود.

بلا حدید

بلا حدید

این سوپرمدل آمریکایی که روزهای اخیر با استایل‌های خیابانی‌اش بسیار خبرساز شده و جلب توجه کرد، به تازگی از برند عطرش رونمایی کرده و به نظر می‌رسد دلیل ادامه‌ی غیبتش در مراسم «مت گالا» نیز درگیر شدن با فضای بیزنس و تجارت باشد.

بیانسه

بیانسه

این خواننده‌ی محبوب آمریکایی، آخرین بار در سال ۲۰۱۸ بر روی فرش قرمز «مت گالا» قدم گذاشت. اگرچه امسال نام او جزو مهمان‌های تاییدشده‌ی مراسم بود اما باز هم در این مراسم حضور نیافته و طرفدارانش را ناامید کرد.

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش

این خواننده‌ی ۲۲ ساله و محبوب که چند سال به صورت متوالی در مراسم «مت گالا» حضور داشت. او هر بار با استایلش جنجال‌آفرین می‌شد، از غایبان به نان و بزرگ «مت گالا ۲۰۲۴» به شمار می‌رفت. بیلی دلیلی برای عدم حضورش در مراسم امسال ذکر نکرده‌ است.

جرد لتو

جرد لتو

جرد لتو، بازیگر و خواننده‌ی مشهور آمریکایی هر ساله با استایل‌های خاصش فرش قرمز «مت گالا» را مزین می‌کرد. اما امسال با غیبت خود دل بسیاری از دنبال‌کنندگان مد و خلاقیت را شکست.

دیدگاهتان را بنویسید