مه لقا جابری، مدل و سوپراستار شبکه های اجتماعی| از حرفه مدلینگ تا مقایسه او با بازیگر بالیوود آیشواریا رای باچان

ما در این مطلب از آرتیها تمام جزئیات مه لقا جابری، ستاره شبکه های اجتماعی را می نویسیم. مدل و سوپراستار شبکه های اجتماعی است. او بیشتر به خاطر طراحان مدل لباس از سراسر جهان، از جمله فیلیپ پلین، گس، مایکل کاستلو و مارک جیکو بز شناخته شده است. او یکی از مدل های محبوب ایرانی به شمار می‌آید.

مه لقا جابری

بیوگرافی کوتاه

مه لقا جابری در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۶۸ در یک خانواده پنج نفری در اصفهان به دنیا آمده است. دو خواهر دیگر نیز دارد. او دوران مدرسه را در ایران گذراند. دبیرستان را در رشته ریاضی فیزیک تحصیل کرده و فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته تجارت از دانشگاه است. سپس به همراه خانواده به کشور آمریکا مهاجرت کرد. او ساکن سن دیگو در کالیفرنیا است. مه لقا جابری اصلا اهل مصاحبه و گفتگو در مورد زندگی شخصی خود نیست. مه لقه قد ۱۷۸ سانتی متر و وزن ۵۷ کیلوگرم دارد.

حرفه مدلینگ خود را در اواخر نوجوانی آغاز کرد.

حرفه مدلینگ

اولین بار خواهرش استعداد او را در مدل بودن کشف کرد. پس از سپری کردن کلاس مدلینگ، حرفه خود را شروع کرد. حرفه مدلینگ خود را در اواخر نوجوانی آغاز کرد. او کار خود را در ایران آغاز کرد. اما ایران به زنان اجازه نمی‌دهد در تجارت نمایشی فعالیت کنند. به همین دلیل او برای ادامه کار خود به آمریکا رفت. او با بدن ساعت شنی جذاب و خط چشم شگفت انگیزش همه را مجذوب خود می کند. برای این ظاهر پر زرق و برق مجبور به جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک شد.

مه لقا جابری برای Miss Holly Clothing Posh Designs و Walter Mendes مدل شده است. مه لقا با انتشار تصاویر شگفت انگیز و زیبای خود در اینستاگرام در شبکه های اجتماعی به شهرت رسید. زمانی که مردم شروع به مقایسه او با بازیگر بالیوود آیشواریا رای باچان از دیدگاه حرفه‌ای کردند. در رسانه‌های اجتماعی هیجان‌انگیز شد، او یک مدل است. برای برندهای بزرگی مانند Mendez و Posh Designs مدل‌سازی کرده است.

مهلقا جابری مجرد است و تاکنون با هیچ پسری دیده نشده است.

رابطه عاشقانه

مهلقا جابری مجرد است و تاکنون با هیچ پسری دیده نشده است. وی در مصاحبه ای در رابطه تنها بودنش گفت: به نظر من لذت دختر در عشق، ازدواج و رابطه دوستی نیست و یک دختر می تواند به تنهایی شاد زندگی کند.

نظر مه لقه در مورد خلق و خوی خودش

دختر مغروری نیستم اما زندگی به من آموخت تنهایی هم می توانن شاد زندگی کنم. کلوپ و پارتی و مواد مخدر را دوست ندارم و خود را از همه آنها دور میدارم. بهترین اوقات من زمانی هست که با بهترین دوستم بیرون میروم و باهم به نهار، خرید و سینما میرویم. باید بگم من در دنیای خود زندگی میکنم. من از آدمهایی که پشت سر دیگران صحبت میکنند بدم می آید و سعی میکنم از آنها دوری کنم. آدمهای مودب و صادق را دوست دارم. ادب و صداقت خیلی برای من مهم است.

مه لقا که از طرفداران بازیگر مرد ترکیه بنام بوراک اوزچیویت که در سریال حریم سلطان در نقش مالکوچ اوغلو

حاشیه زندگی مه لقا جابری

مه لقا که از طرفداران بازیگر مرد ترکیه بنام بوراک اوزچیویت که در سریال حریم سلطان در نقش مالکوچ اوغلو یا همان بالی بی به شهرت رسید بود. در صفحه اینستاگرام وی او را با الفاظ خوشتیب و دوستت داریم خطاب کرد. بوراک بی جنبه هم که فکر کرده بود مه لقا عاشق وی شده است حساب او را بلاک کرد که این ماجرا حاشیه های زیادی داشت.

مه لقا جابری در مصاحبه با خبرگزاری haberturk در مورد این اتفاق گفت گفت : بوراک خیلی بازیگر با استعدادی هست، بازیش تو سریال حریم سلطان نظرمو جلب کرد و طرفدارش بودم. یک هفته قبل کامنت گذاشتم اما منو بلاک کرد. من هیچ هدفی جز نظر دادن نداشتم. در مورد زندگی خصوصیش هم هیچ اطلاعی ندارم. دیگه اونو یک بازیگر حرفه ای نمیدونم. چون یه بازیگر حرفه ای هیچ کدوم از طرفداراشو بخاطر کامنت خوب بلاک نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید