نقش رهی در سریال «سرزمین مادری»، در فاز اول و دوم از علی شادمان به شهاب حسینی و حالا در فاز سوم به آرش مجیدی رسیده است

به نقل از آرتیها قسمت‌های هفدهم و هجدهم سریال «سرزمین مادری» بعد از یک روز تاخیر از ظهر پنجشنبه شانزدهم آذر منتشر شد. با این حساب، فاز اول این سریال هفته آینده به پایان خواهد رسید. در فاز دوم، با تغییراتی در بازیگرهای سریال مواجهیم. با شروع دوران جوانی زندگی رهی، علی شادمان جای خودش را به شهاب حسینی، بازیگر نقش جوانی این شخصیت خواهد داد؛ نقشی که در فاز سوم به آرش مجیدی می‌رسد.

علی شادمان

سریال «سرزمین مادری»

طبق اطلاعات منتشر شده درباره سریال «سرزمین مادری»، این سریال در ۶۰ قسمت تولید شده که هر بیست قسمت آن به یکی از دوره‌های زندگی رهی در دهه‌های ۳۰، ۴۰ و ۵۰ می‌پردازد. با این حساب، پس از پایان بیست قسمت اول، سریال وارد فاز دوم خواهد شد و هفته آینده در قسمت‌های نوزده و بیست، برای آخرین بار بازی علی شادمان را در این سریال خواهیم دید.

علی شادمان یکی از درخشان‌ترین بازیگران فاز اول سریال بود. باعث شد شخصیت رهی بسیار ملموس شکل بگیرد و توجه‌های زیادی را به سمت این سریال جلب کرد.

شهاب حسینی

نقش جوانی رهی

بخش جوانی رهی با بازی شهاب حسینی ساخته شده است. درواقع حسینی روایتگر ماجراهای این شخصیت در دهه چهل شمسی خواهد بود. با شناختی که از بازی شهاب حسینی داریم می‌توانیم مطمئن باشیم که سریال در فاز دوم هم قدرتمند پیش خواهد رفت.

ابتدا قرار بود شهاب حسینی با تغییر گریم تا پایان فاز سوم در سریال باقی بماند و نقش میانسالی این شخصیت را هم ایفا کند. اما بعد از ساخت فاز دوم، زمانی که پخش قسمت‌های ابتدایی سریال با حواشی مختلفی روبه‌رو شد و از آنتن بیرون آمد، وقفه‌ای در تولید فاز سه ایجاد شد و بعضی بازیگران از ادامه همکاری با پروژه انصراف دادند. شهاب حسینی هم یکی از این بازیگران بود.

با انصراف شهاب حسینی، بازی در نقش دوران میانسالی این شخصیت در فاز سوم به آرش مجیدی رسید. به این ترتیب در سه فاز از زندگی رهی با سه بازیگر مختلف روبه‌رو خواهیم بود.

بیوگرافی کوتاه آرش مجیدی بازیگر سریال «سرزمین کهن»

آرش مجیدی

آرش مجیدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او در ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۵٣ در شهر آباده متولد شد. مدرک تحصیلی او کارشناسی ادبیات نمایشی است. پدرش مهندس متالوژی و کارمند ذوب آهن بخش متالوژی و مادرش آموزگار بود. فرزند نخست خانواده است، عاشق کوهنوردی است، از بالای کوه با پاراگلایدر (Paragliding) پائین می آید به همین خاطر همسرش مدام نگران است.

آرش مجیدی عاشق عکاسی است. حتی به دفتر کارش بروید تصاویر زیبایی که خود انداخته وجود دارند. می گوید: خردسال که بودم، دوست داشتم، بزرگ که شدم پارتیزان شوم، از بس فیلم های پارتیزانی می دیدم، فکر می کردم، پارتیزانی یک شغل است. خانواده ام مخالف هنر بودند. اصولا” سر این کار با خانواده ام درگیر بودم. تئاتر برای من بسیار مهم بود ولی خانواده ام دوست نداشتند. خانواده ام اهل هنر نبودند ولی هنردوست بودند.

وی فعالیت هنری خود را از تئاتر شروع کرد و در استان رتبه نخست تئاتر را بدست آورد؛ آرش مجیدی با مجموعه تلویزیونی رستگاران درنقش یک پلیس چهره شد و همینطور با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی زیر هشت به شهرت رسید و نشان داد که استعداد بالایی دارد. آرش مجیدی با میلیشیا مهدی نژاد در سال ۸۳ ازدواج نموده و صاحب یک دختر به نام میشا دارند.

دیدگاهتان را بنویسید