نگین فضلی بلاگر، تیک تاکر، یوتیوبر و خواننده دختر حاشیه‌ساز ایرانی، که با انتشار کلیپ های فان و دابسمش در اینستاگرام به شهرت رسید

در این مطلب از آرتیها به بیوگرافی نگین فضلی دختری مشهور و حاشیه ساز خواهیم پرداخت. نگین فضلی بلاگر، تیک تاکر، یوتیوبر و اخیرا خواننده معروفی است که طرفداران زیادی دارد.

نگین فضلی

نگین فضلی متولد ۱۹ خرداد سال ۱۳۷۸ در ایران است. او با انتشار کلیپ های فان و دابسمش در شبکه اجتماعی اینستاگرام به شهرت زیادی رسید. اکنون نام او با شنیده شدن آهنگش بر سر زبان ها افتاد.

ماجرای مهاجرت او بسیار سریع اتفاق افتاد به طوری که خودش نیز شوکه شده بود. او در یک خانواده چهار نفره بسیار صمیمی و خوب به دنیا آمده است و دارای یک برادر کوچکتر از خود به نام مهران فضلی است.

نگین رابطه بسیار خوب و صمیمانه ای با خانواده خود دارد و در بسیاری از کلیپ هایش مادر و پدر خود را نشان می دهد.

نگین پس از فعالیت های فان در ایران دستگیر شد

مهاجرت و بازگشت به ایران

نگین پس از فعالیت های فان در ایران دستگیر شد بعد از آزادی سپس به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در شهر استانبول ساکن شد.

او در مرداد ماه سال ۱۴۰۰ با به اشتراک گذاشتن یک استوری در اینستاگرامش خبر از بازگشتش به ایران را داد. دلیل بازگشت خود را به ایران خستگی از غربت و نزدیک شدن به خانواده اش عنوان کرد. نگین بیان کرد که از قوی بودن خسته شده ام و دوست دارم در کنار خانواده در آرامش زندگی کنم. اما مجددا نتوانست و به ترکیه بازگشت.

او در ۴ می ۲۰۲۳ به کشور امارات مهاجرت کرد و اکنون نیز در شهر دبی ساکن است. نگین در چند ماه اخیر در پیج خودش از شرایط زندگی در دبی و سختی ها و خوبی های مهاجرت به خصوص مهاجرت دوم می گوید.

سارن

عشق و دوستی

او در استوری های اخیر خود نیز گفت که من سینگل (Single) است و در هیچ رابطه عاطفی ای حضور ندارد.

نگین در کل دختر بسیار اجتماعی و خونگرمی است. صمیمی ترین دوست او یک خواننده نسبتا معروف به نام سارن است. البته گفتنی است که او از دوستان نزدیک رکسانا، نیکا فلاحی و محمد روشنفکر دیگر چهره‌های اینستاگرامی نیز می باشد. وی با کیانا و مت بلاگرهای ایرانی نیز بسیار صمیمی است.

انتشار آهنگ الله الله

انتشار آهنگ الله الله

نگین فضلی در تاریخ ۲۴ تیر ماه سال ۱۴۰۲ (۱۵ جولای) در یک پست اینستاگرامی خبر منتشر شدن آهنگ خود را داد. 

در فردا همان روز یعنی ۲۵ تیر ماه آهنگ و موزیک ویدیو جذاب و جنجالی خود را با نام الله الله از طریق پیج اینستاگرام و کانال یوتیوب خود منتشر کرد.

چهره نچرال و طبیعی

زیبایی نچرال

نگین چهره بسیار خاص و زیبایی دارد. او در چند ماه اخیر موهای خود را کچل کرد که از نظر طرفدارانش بسیار زیباتر و جذاب تر نیز شد.

او در گذشته هیکل نسبتا پر و تپلی داشت که پس از مهاجرت و ورزش بسیار لاغر شد. نگین فضلی امروزه نیز به طور بسیار جدی ورزش را ادامه می دهد.

چهره او به نسبت بدون عمل است و تنها کمی لب هایش ژل دارد. او در استوری های خود گفت که هرکس باید چهره نچرال و طبیعی خودش را دوست داشته باشد.

فعالیت نگین فضلی در سوشال مدیا

فعالیت نگین فضلی در سوشال مدیا

همانطور که گفتیم نگین در اینستاگرام و سوشال مدیا بسیار فعال و معروف است.

  • او دارای ۴ پیج است که اولین پیج آن با ۲٫۳M است.
  • پیج دوم آن با آیدی Negfazli دارای ۳۹۷K فالوور می باشد.
  • نگین دختر فعال و کوشایی است که پس از رسیدن به ترکیه یک آنلاین شاپ لوازم آرایشی نیز زد. نام پیج آنلاین شاپش Nelin_beuty است که دارای ۱۴۴K فالوور است که به دست مادر او اداره می شود.
  • یک پیج دیگر نگین نیز پیج هماهنگی با او برای تبلیغاتش است که آیدی آن نیز NeginFazeli_ads است که دارای ۳۶٫۵K فالوور است.

دیدگاهتان را بنویسید