پایان رابطه عاشقانه اوزگه یاگیز بازیگر ترکیه‌ای و گوکبرک دمیرجی/ اوزگه یاگیز:« گوکبرک مهربان، شاد و بسیار خوش تیپ است و من عاشقشم»

در این مطلب از آرتیها بیوگرافی اوزگه یاگیز بازیگر ترکیه‌ای و همسر سابقش گوکبرک دمیرجی را می‌خوانید. اوزگه یاگیز (Özge Yağız) روز جمعه ۴ مهر ۱۳۷۶ در شهر استانبول به عنوان فرزند دوم خانواده متولد شد. اوزگه تنها یک خواهر بزرگتر (۶ سال) از خود دارد. فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم ارتباطات از دانشگاه باشکنت آنکارا  می‌باشد.

در سال ۲۰۱۵ وقتی ۱۸ ساله بود کنار دروس دانشگاه در آکادمی هنری Gezge Yağız آموزش بازیگری دید و تجربه‌های کوتاهی را در نمایش‌های تئاتری به دست آورد.

اوزگه یاگیز

شروع حرفه بازیگری اوزگه یاگیز

اوزگه یاگیز بازیگری خود را در سال ۲۰۱۸ با ایفای نقش کوتاه در فصل سوم مجموعهٔ تلویزیونی اسمش را تو بگذار و در نقش شخصیت زلیخا که از شبکه استار تی‌وی پخش شد آغاز کرد. او در فوریه ۲۰۱۹ در مجموعهٔ تلویزیونی سوگند در کانال ۷ ظاهر شد و شخصیت ریحان را به تصویر کشید که اولین نقش اصلی او بود. پس از ترک مجموعهٔ تلویزیونی سوگند در پایان فصل دوم، در سال ۲۰۲۰، او در سمت چپ من بازی کرد و شخصیت سرا را به تصویر کشید که از شبکه استار تی‌وی پخش شد. با تولگا مندی، جمره بایسل و جانسل الچین در آن مجموعۀ تلویزیونی هم‌بازی کردند.

در سال ۲۰۲۰ او به مجموعهٔ تلویزیونی تاریخی قیام عثمان ملحق شد و تصمیم بر این شد که او شخصیت ملحون خاتون همسر عثمان یکم را به تصویر بکشد. اما بعداً این فکر کنار گذاشته شد و یلدیز چاغری آتیکسوی شخصیت ملحون را به تصویر کشید.

 اوزگه یاگیز کار روی مجموعهٔ تلویزیونی یکی از ما را آغاز کرد

سال ۲۰۲۱، اوزگه یاگیز کار روی مجموعهٔ تلویزیونی یکی از ما را آغاز کرد که در آن شخصیت حوا، دختر یک خانواده مسلمان ترک را به تصویر می‌کشید. او عاشق آدام، پسر یک خانواده مسیحی ایرلندی می‌شود این مجموعۀ تلویزیونی از شبکه شو تی‌وی پخش شد.

در سال ۲۰۲۲، او در نقش بشری ساروهانلی به همراه هالوک بیلگینر و تولگا ساریتاش در مجموعۀ تلویزیونی بابا به تهیه‌کنندگی آی یاپیم ظاهر شد.

رابطه اوزگه یائیز و گوکبرک دمیرجی

رابطه اوزگه یاگیز و گوکبرک دمیرجی

اوزگه یاگیز از سال ۲۰۱۹ وقتی ۲۲ ساله بود با گوکبرک دمیرجی بازیگر ۳۰ ساله وارد یک رابطه عاشقانه شد، این دو در سریال سوگند با هم همبازی بودند. او در مصاحبه‌ای گفته بود: « گوکبرک مهربان، شاد و بسیار خوش تیپ است و من عاشقشم».

رابطه اوزگه یاگیز و گوکبرک دمیرجی که در سریال تلویزیونی «سوگند» آغاز شده بود، پس از یک جدایی کوتاه ادامه یافت. در حالی که همه منتظر خبر ازدواج این زوج بودند، خبر جدایی به گوششان رسید. دو بازیگر موفق که به رابطه خود فرصتی دوباره دادند تصمیم گرفتند یک بار دیگر از هم جدا شوند.

گوکبرک دمیرجی

گوکبرک دمیرجی کیست؟

گوکبرک دمیرجی بازیگر ترکیه‌ایست که برای حضور در سریال‌های ترک نظیر عشق زندگیم، سوگند، کوچه‌های پشتی و … تبدیل به چهره ای مشهور در بین دوستداران سریال‌های ترکی شد.

گوکبرک دمیرجی متولد ۲۰ام اکتبر سال ۱۹۸۹ در استانبول – ترکیه است. البته طبق برخی منابع محل اصلی تولد او شهر ازمیت در استان قوجاایلی – ترکیه است.

وی کلاس‌های بازیگری را در سالن تئاتر جنگیز کوچوکایواز گذرانده است. در حال حاضر تحت مدیریت سما بکماز فعالیت هنری خود را انجام می‌دهد. دمیرجی حرفه بازیگری را با نقش‌های کوچک در سریال‌های تلویزیونی همچون مجموعه “قیام عثمانی” (Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam) در سال ۲۰۱۲ آغاز کرد. در سال ۲۰۱۹ با نقش آفرینی در قالب شخصیت امیر در سریال “سوگند” (Yemin) به اوج شهرت رسید. او در سال ۲۰۱۵ نیز برای اولین بار با فیلم ” اسب آهنین گرینگو ” تجربه حضور در سینما را نیز کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید