پایان فصل اول سریال «دفتر یادداشت»/ کیارش اسدی زاده:« در فیلمنامه کاشت‌های لازم برای فصل دوم وجود داشت و مخاطب آن کاشت‌ها را دیده‌ است»

به نقل از آرتیها با پایان فصل اول سریال «دفتر یادداشت» مخاطبان به شکل جدی خواستار تولید فصل دوم آن شدند. کیارش اسدی زاده کارگردان سریال در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت تولید فصل جدید توضیحاتی ارائه داده است.

فصل دوم سریال «دفتر یادداشت»

 فصل دوم سریال «دفتریادداشت»

کارگردان این سریال در گفت وگویی که به تازگی انجام داد درمورد تولید فصل دوم سریال «دفتریادداشت» گفت :«من خوشحالم که سریال به سمتی رفت که برخی دلشان می‌خواهد این سریال فصل دوم داشته باشد. واقعیت این است که در همه جای دنیا کمپانی تولیدکننده است که باید نیاز تولید فصل دوم اثر را احساس کند و چنین پیشنهادی به تیم تولیدکننده بدهد. واقعیت این است که تا امروز چنین موضوعی مطرح نشده است. اما من و تهیه‌کننده و نویسنده این احتمال را می‌دادیم که ممکن است «دفتر یادداشت» سریال موفقی شود و این ایده می‌تواند وجود داشته باشد.»

او در ادامه، حرف‌های خود را اینچنین ادامه داد و عنوان کرد :«در نسخه‌ای که از سریال قبل از تولید بازنویسی کردیم کاشت‌های فصل دوم را گذاشتیم و در جلسات طولانی به این موضوع فکر کردیم که قصه فصل دوم باید چه قصه‌ای باشد. در واقع نمی‌خواستیم وقتی چنین درخواستی از ما می‌شد به موضوع فکر کنیم و به همین دلیل در حین نگارش فصل اول این موضوع را در ذهن داشتیم.»

«دفتر یادداشت»

اسدی زاده در پایان با اشاره به اینکه آمادگی ساخت فصل دوم وجود دارد، حرف‌هایش در این زمینه را اینطور جمع بندی کرد. وی گفت :« در فیلمنامه نیز کاشت‌های لازم برای فصل دوم وجود داشت و مخاطب قطعاً آن کاشت‌ها را دیده‌ است. حتی قبل از شروع فیلمبرداری فصل اول کلیت طرح فصل دوم در ذهن این مثلث فکری اصلی داستان شکل گرفت.

با این حال در حال حاضر پلتفرم تصمیمی برای این موضوع نگرفته و من نمی‌توانم به طور قطعی بگویم که این سریال فصل دومی دارد یا خیر. در مجموع باید گفت«دفتر یادداشت» برای من آنقدر قابل احترام است که برایم مهم است هر چیزی که به صلاح این سریال است اتفاق بیفتد.»

رضا عطاران، حسن معجونی

اطلاعات کوتاه سریال «دفتر یادداشت»

دفتر یادداشت یک مجموعهٔ نمایش خانگی ایرانی در ژانر طنز و جنایی به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی حسین اکبری است. دفتر یادداشت اولین تجربه بازیگری رضا عطاران در سریال نمایش خانگی پس از ۱۰ سال می‌باشد. رضا عطاران، حسن معجونی، مینا ساداتی، کاظم سیاحی، سوگل خلیق، زهرا داوودنژاد، داریوش کاردان و آزیتا حاجیان از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

ایرج (رضا عطاران) و حمید (حسن معجونی)، رفقای قدیمی از دوران کودکی سرشان برای پیگیری پرونده‌های جنایی درد می‌کند. پای آن‌ها ناخواسته به پرونده قتل‌ سیمین (آزیتا حاجیان) باز می‌شود، پرونده‌ای که ورود آن‌ها آبستن حوادث خطرناک‌تری می‌شود. اما بعد از تلاش ها قتل های بیشتری صورت می گیرد که ایرج (رضا عطاران) از قدیم ها یادش می آید و چیز های خطرناکی کشف می شود اما…

سریال «دفتر یادداشت» سومین تجربه کیارش اسدی زاده در زمینه ساخت سریال خانگی است. این سریال از محصولات پلتفرم فیلمنت است که در سال ۱۴۰۲ پخش آن آغاز شد. بعد از انتشار آن بعد از پخش ۱۵ قسمت به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید