پخش سریال «نیسان‌آبی۲»| آیا فصل دوم «نیسان آبی» با کارگردان جدید سر و صدا به پا خواهد کرد یا همان طور که بی‌صدا آمد، بی‌صدا هم خواهد رفت؟

به نقل از آرتیها نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی یکی از سریال های پرطرفدار نمایش خانگی سال ۱۴۰۰ بود که در ۲۰ قسمت پخش شد. حالا فصل دوم سریال «نیسان‌آبی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی این روزها مراحل تصویربرداری خود را پشت سر می‌گذارد.

منوچهر هادی

فصل دوم سریال «نیسان‌آبی»

پس از موفقیت نسبی فصل اول سریال «نیسان آبی» ، تولید فصل دوم به کارگردانی منوچهر هادی در دستور کار قرار گرفت. با توجه به طولانی شدن روند نگارش فیلمنامه، هادی تصمیم گرفت تا سریالی تحت عنوان «نیوکمپ» را جلوی دوربین ببرد. این سریال سال گذشته جلوی دوربین رفت و اوایل سال جاری منتشر شد. سریالی که برخلاف انتظار موفق از کار درنیامد.

بعد از پایان پخش این سریال، پیش تولید نیسان آبی ۲ به شکل جدی شروع شد. اما بعد از گذشت مدتی منوچهر هادی اعلام کرد که به دلیل عدم توافق مالی از این پروژه کناره گیری کرده است. او گفت: «در فضایی کاملا دوستانه و توافقی، پس از مذاکره با دوستان خوبم در فیلیمو و عدم توافقات مالی در نشستی صمیمی و حرفه‌ای انصراف خود را اعلام کردم. هیچ داستان و حرف و حدیث دیگری نبوده و نیست. حتما کارگردان محترم دیگری فصل جدید را کارگردانی می‌کند و من هم در کنارشان هر کمکی باشد دریغ نخواهم کرد.

با حذف این کارگردان از پروژه نیسان آبی، احسان ظلی پور باب مذاکره را با چند کارگردان کمدی ساز شروع کرد. در نهایت با سید مسعود اطیابی کارگردان فیلم‌های پرفروشی چون «انفرادی»، «دینامیت» و«هتل» به توافق رسید.

موسیقی فصل دوم نیسان آبی را آریا عظیمی نژاد ساخته است. افشین علیزاده، مدیر فیلمبرداری، قاسم ترکاشوند طراح صحنه و سیامک احمدی، طراح چهره پردازی این سریال هستند.

بازیگران سریال «نیسان آبی۲»

خلاصه داستان و بازیگران سریال «نیسان آبی۲»

فصل اول نیسان آبی قصه جمشید و رضا است. قصه دو دوست قدیمی که روزی روزگاری عاشق دو خواهر به اسم زری و پری شدند و با آنها ازدواج کردند. جمشید شیفته جمشید هاشم پور است و نیسان آبی اش؛ رضا هم عاشق شعر و شاعری و در رویاهایش شاعری نامدار!

در خلاصه داستان «نیسان آبی ۲» آمده است: سه سال گذشت و ممدچاخان بالاخره عروسی کرد. جمشید، رضا خرسند، رضاسوسن، زری، پری، علم تاج و سرهنگ، خلاصه کل شکرآباد جمع شده بودند تا شامِ عروسی را بخورند. ولی نه تنها شام به کسی نرسید بلکه اتفاقی افتاد که همه گرسنگی هم از یادشان رفت…

این سریال به کارگردانی مسعود اطیابی و با حفظ کامل تیم بازیگران اصلی متشکل از حسین یاری، مهران غفوریان، بهناز جعفری، یکتا ناصر، ایمان صفاو علیرضا خمسه جلوی دوربین رفت. در ادامه بازیگرانی چون بیژن بنفشه خواه هم به جمع آن‌ها اضافه شد.

سریال «نیسان آبی 2»

در پایان

سریال «نیسان آبی ۲» در حال حاضر همزمان با تصویربرداری مراحل فنی خود را پشت سر می‌گذارد. قرار است قسمت اول آن یکم آذر منتشر شود.

تجربه ثابت کرده که سریال‌های طنز و کمدی هنوز به اندازه ملودارم‌ها در شبکه نمایش خانگی جایگاه خود را نزد مخاطب به اثبات نرسانده‌اند. باید منتظر بود و دید که آیا فصل دوم «نیسان آبی» با کارگردان جدید سر و صدا به پا خواهد کرد یا «نیسان آبی ۲» همان طور که بی‌صدا آمد، بی‌صدا هم خواهد رفت.

طبق اعلام فیلیمو، این سریال از اول آذر هر هفته چهارشنبه‌ها به شکل اختصاصی از طریق این سکو منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید