پخش فصل سوم تاک‌شو «شباهنگی» با حضور حامد آهنگی آغاز شد/ آیا حامد آهنگی باز هم می‌تواند لحظات مفرح و شادی را خلق کند

به نقل از آرتیها فصل جدید تاک‌شو «شباهنگی» در حالی همزمان با روز پدر منتشر شد که به استثنای دکور، تغییر چندانی در ساختار آن دیده نمی‌شد و شوخی‌های حامد آهنگی هم برای طروات بخشیدن به فضای برنامه تکراری و کلیشه‌ای بود.

فصل اول «شباهنگی»

فصل اول «شباهنگی»

شباهنگی با اجرا و کارگردانی حامد آهنگی از نخستین برنامه‌هایی است که در پلتفرم «فیلمنت» تولید و پخش شد. در آن مقطع زمانی حامد آهنگی بیشتر به عنوان یک کمدین صحنه‌ای شناخته می‌شد و مردم او را به واسطه حضور در برنامه «خندوانه» و البته شو‌های زنده‌اش می‌شناختند. همین عامل موجب شد تا آهنگی با اتکا به توانایی‌های خود در بداهه پردازی برای خلق لحظات مفرح و شاد، اجرای متفاوتی را در شبا‌هنگی ارائه دهد.

این اجرای متفاوت و سرخوشانه که با یکسری شوخی‌های جذاب تلفقیق شده بود در کنار چالش‌های غیرمتعارفی که مهمانان برنامه در معرض آن قرار می‌گرفتند شرایطی را مهیا کرد تا فصل اول شباهنگی مورد توجه قرار بگیرد. این فصل در ۳۰ قسمت منتشر شد.

حامد آهنگی

فصل دوم و سوم

بعد از موفقیت نسبی فصل اول ، فیلمنت تصمیم گرفت تا فصل دوم را هم در ۳۰ قسمت تولید کند. این دو فصل در حد فاصل زمانی کوتاهی نسبت به هم تولید شدند، از همین رو تغییرات چندانی در ساختار فصل دوم ایجاد نشد. پخش این فصل همزمان شد با اوج‌گیری تدریجی شهرت و محبوبیت حامد آهنگی. حضور در رئالیتی‌شو «شب‌های مافیا» و البته نمایش درخشان در رئالیتی‌شو «جوکر» عامل اصلی این شهرت و محبوبیت بود.

اما این اتفاق برای حامد آهنگی یک آفت بزرگ به همراه داشت. او در شباهنگی و جوکر هر آنچه در چنته داشت را رو کرد. از همین رو وقتی در سریال «نیوکمپ» بازی کرد نتوانست کمکی به دیده شدن سریال بکند چراکه هرآنچه در آنجا ارائه می‌داد را مخاطب از او دیده بود و برایش تازگی نداشت. اما تیرخلاص برای او گیم‌شو «تی ان تی» بود. در اینجا بود که مخاطب متوجه شد حامد آهنگی دیگر هیچ شوخی و اتفاق تازه‌ای برای ارائه ندارد. از همین رو بود که «تی ان تی» نتوانست به موفقیتی که مد نظر پلتفرم بود دست پیدا کند.

فرهاد آییش

او حالابعد از ۵۶۹ روز دوری از تاک‌شو «شباهنگی»، به فیلمنت برگشته و فصل سوم این برنامه را برای انتشار آماده کرده است. قسمت ویژه فصل سوم همزمان با روز پدر و با حضور فرهاد آییش (بازیگر» و زانکو(خواننده) منتشر شد. آنچه‌که در این قسمت ویژه بیش از هر چیزی رخ نشان داد تکراری بودن ساختار برنامه و البته اجرای حامد آهنگی بود که هیچ اتفاق تازه‌ای را به همراه نداشت.

بیوگرافی کوتاه حامد آهنگی

حامد آهنگی مقدم (زادهٔ ۱۷ تیر ۱۳۵۸) کمدین، مجری، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون اهل ایران است. آهنگی فعالیت هنری را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۵ با اجرا در برنامه خندوانه به شهرت رسید.

استندآپ کمدی 

او در سال ۱۳۷۲ و از سن ۱۴ سالگی وارد گروه‌های نمایشی بندرانزلی شد. چند سال بعد با بازی در نمایش درام به کارگردانی محمدعلی انتظاری، جایزه بازیگری تئاتر دانش‌آموزی استان را کسب کرد. در سال ۱۳۸۰ در کنار رضا نظری کار در برنامه جنگ شبانه را آغاز کرد و به عنوان نویسنده و کارگردان، نمایش‌های مختلفی از جمله سفر پرماجرا، کنکور، ماهواره، کلاس درس، داماد تصادفی و منشی قلابی را اجرا کرد.

آغاز کار حرفه‌ای آهنگی، در سال ۱۳۸۱ و با دعوت شبکه باران شکل گرفت؛ و او همکاری با تلویزیون را تجربه کرد. در طول سالیان برنامه‌های مختلفی برای این شبکه ساخت. در سال ۱۳۸۹ و با دعوت حمید خندان به برنامه شب‌های کیش پیوست و به صورت ماهانه در جزیره کیش به اجرای برنامه پرداخت. پس از معرفی استندآپ کمدی در برنامه خندوانه؛ وی در سال ۱۳۹۵ اجرای برنامه استندآپ در خندوانه را آغاز کرد و به شهرت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید