پرطرفدارترین و پر فالوورترین اکانت‌های اینستاگرام در جهان متعلق به چه کسانی است؟/ از بازیکنان مشهور دنیا تا خواهران کارداشیان

در این مقاله از آرتیها قصد داریم لیست پر فالوورترین اکانت‌های اینستاگرام در جهان را در اختیار شما قرار دهیم. اینستاگرام سال‌هاست که یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها جهت معرفی افراد معروف و کسب درآمد محسوب می‌شود. افراد با پرطرفدارترین اکانت‌های اینستاگرام معمولا درآمد زیادی دارند و از چهره های مشهور جهان هستند.

کریستیانو رونالدو

۱- کریستیانو رونالدو

  • تعداد فالوور: ۶۲۱ میلیون

کریستیانو رونالدو، بازیکن موفق و بزرگ فوتبال جهان است. این فوتبالیست بی‌نظیر که در حال حاضر به عنوان بازیکن باشگاه النصر عربستان سعودی بازی می‌کند، در سراسر دنیا علاقه‌مندان فراوانی دارد. در پیج اینستاگرام افراد معروف خارجی، کریستیانو رونالدو، به محتوای متنوعی شامل عکس‌های خانوادگی، تصاویر او در رقابت‌های فوتبال و موارد دیگر برخواهید خورد.

لیونل مسی

۲- لیونل مسی

  • تعداد فالوور: ۴۹۹ میلیون

لیونل مسی نیز یکی دیگر از افراد معروف اینستاگرام خارجی است. این بازیکن اهل آرژانتین جز بهترین بازیکنان جهان است که افراد او و رونالدو را رقیب هم می‌دانند. لیونل مسی عموما در پیج خود عکس های شخصی و خانوادگی اش را به اشتراک می‌گذارد.

سلنا گومز

۳- سلنا گومز

  • تعداد فالوور: ۴۲۹ میلیون

حضور سلنا گومز به عنوان یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین خوانندگان پاپ جهان در لیست صاحبان پیچ های با بیشترین فالوور اینستا امری طبیعی به شمار می‌رود. این موزیسین جوان از پیج های پر طرفدار اینستاگرام در دنیا است و از حساب خود برای به اشتراک گذاشتن سلفی‌ها، تصاویر خود در رویدادهای مختلف، عکس‌های دوستان و آشنایان و ابراز عقاید سیاسی خود بهره می‌برد. گومز بارها از این حساب برای حمایت از حقوق زنان استفاده کرده است.

کایلی جنر

۴- کایلی جنر

  • تعداد فالوور: ۴۰۰ میلیون

محبوب‌ترین کارداشیان حاضر در لیست بزرگترین پیج های اینستاگرام در سال ۲۰۲۲، کایلی جنر است. اکانت این مدل مشهور آمریکایی را می‌توان یکی از حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور دانست که رکورد بیشترین لایک برای یک پست را در اختیار دارد. کایلی جنر در حساب اینستاگرام خود، عکس‌هایی از زندگی حرفه‌ای، شخصی، فرزند و شریک زندگی خویش منتشر کرده و تعامل قابل توجهی با هواداران دارد. این یکی از معروف ترین پیج های اینستاگرام است که افراد دنبال کرده اند.

آریانا گرانده

۵- آریانا گرانده

  • تعداد فالوور: ۳۸۰ میلیون

محبوب‌ترین خواننده اینستاگرام و دارنده رتبه پنجم در لیست صاحبان بیشترین فالوور اینستا را می‌توان آریانا گرانده دانست. این خواننده محبوب پاپ، از صفحه اینستاگرام خود برای به تصویر کشیدن اجراها و زندگی مجلل خویش استفاده می‌کند. آریانا گرانده طی سال های اخیر توانست محبوبیت بیشتری کسب کند و حتی توانست جز سه پیج پرطرفدار جهان هم شود اما وضعیت پایدار باقی نماند. این خواننده پاپ همواره محبوب و برای مدل بستن موهایش محبوب بوده است.

کیم کارداشیان

۶- کیم کارداشیان

  • تعداد فالوور: ۳۶۴ میلیون

مشهورترین عضو خاندان کارداشیان و ستاره Reality Show های تلویزیونی آمریکا، کیم کارداشیان، در رتبه ششم لیست حساب‌های با بیشترین فالوور اینستا در جهان قرار دارد. این مدل معروف از اینستاگرام به عنوان یکی از منابع درآمدزایی خود بهره برده و تصاویری از زندگی شخصی و رویدادهایی که در آن‌ها حضور دارد، آپلود می‌کند. کیم کارداشیان همواره برای عمل های زیبایی، نوع مشهوریت، شایعه ها و انواع فتوشاپ و روتوش مورد انتقاد مردم بوده است. اما به هر حال از چهره های شاخص اینستاگرام محسوب می‌شود‌.

بیانسه

۷- بیانسه

  • تعداد فالوور: ۳۱۹ میلیون

رتبه هفتم لیست پر فالوورترین صفحه های اینستاگرام نیز متعلق به یکی دیگر از خواننده‌های پاپ معروف آمریکایی، بیانسه، است. پست اعلام حاملگی این سلبریتی را می‌توان یکی از پربازخوردترین پست‌های اینستاگرام دانست. او گاهی اوقات از زندگی شخصی خود نیز پست می‌گذارد. بیانسه نه تنها صاحب یکی از پر فالوور ترین پیج اینستاگرام بلکه سال‌هاست در کل جهان یکی از خوانندگان پرطرفدار است.

کلوئی کارداشیان

۸- کلوئی کارداشیان

  • تعداد فالوور: ۳۱۰ میلیون

کلوئی کارداشیان هم به تازگی در لیست پر فالوور ترین صفحه های اینستاگرام اضافه شد. او نیز مانند خواهرانش حرفه مدلینگ را دنبال می‌کند و به فعالیت های اجتماعی می‌پردازد. او از افراد شاخصی همچون جاستین بیبر و تیلور سوئیفت نیز تعداد فالوئر بیشتری دارد. البته شایعاتی درباره اینکه فالوئرهای کارداشیان ها تقلبی است پیش آمد که هنوز صحت آن‌ها تایید نشده است.

کندال جنر

۹- کندال جنر

  • تعداد فالوور: ۲۹۴ میلیون

کندال جنر چهارمین نفر از خواهران کارداشیان-جنر است که نام او در لیست افراد معروف اینستاگرام خارجی می‌آید. کندال اندام طبیعی‌تر و زیباتری  نسبت به دیگر خواهران خود دارد و با کمک خواهرش کیم و تلاش‌های خود توانست در عرصه مدلینگ فعالیت کند و اکنون یکی از گران‌ترین مدل‌های دنیا محسوب می‌شود. او تاکنون توانسته است با مجله های بزرگ کار کند و در دنیای مجازی کاملا شناخته شده محسوب می‌شود. با تعاریف گفته شده  بدیعی است که کندال جنر را در لیست افراد با پیج های بیشترین فالوور اینستا داشته باشیم.

جاستین بیبر

۱۰- جاستین بیبر

  • تعداد فالوور: ۲۹۳ میلیون

جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی که سهم به سزایی در موسیقی مدرن دارد نیز نفر بعدی لیست پرفالوور ترین پیج های اینستا است. جاستین در زندگی خود با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو بود. او به تازگی نیز با بیماری سندروم رمزی هانت دست و پنجه نرم می‌کند. این بیماری باعث شد که نیمی از صورت جاستین فلج شود. او حتی در تابستان نیز پس از اجرای دو روزه کنسرت خود، باقی روزها را به تعویق انداخت. با تمام این تفاسیر ماجراهای این خواننده و همسرش که به تازگی جدایی خود را اعلام کردند با اشتیاق توسط دوستداران و دنبال‌کنندگان او پیگیری می‌شود و جاستین بیبر را در لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید